Nová dálka

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
rackpart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.11.2012 20:26

Nová dálka

Příspěvek od rackpart »

Čau, mám pašíka 1.9 TDI 81kW. Mám k němu poze jeden klíč a nemám dálkově ovládaný centrál. Potřeboval bych vědět, kde si nechat udělat nový klíč s načipováním (v plzeňským kraji) a co vše mě čeká, když bych si chtěl pořídit i dálku k centrálu (jakou koupit, kam namontovat, atd.)
Dík

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Nová dálka

Příspěvek od wrot »

rackpart píše:Čau, mám pašíka 1.9 TDI 81kW. Mám k němu poze jeden klíč a nemám dálkově ovládaný centrál. Potřeboval bych vědět, kde si nechat udělat nový klíč s načipováním (v plzeňským kraji) a co vše mě čeká, když bych si chtěl pořídit i dálku k centrálu (jakou koupit, kam namontovat, atd.)
Dík
pokud nemáš komfortku která umí dálku tak budeš muset sehnat klič mi dělali v Praze u Tesca na Zličíně ale já měl komfortku která uměla dálku za kliček vystřelovák docela ranec cca 2 roky ovladač 1000 zbytek klíče 1200 něco za nakodování imo a pak jsem si doma spároval dálku s komfortkou skus tady na foru TORNADO1 nebo tak nějak ten ti to řekne přesně nebylo by lepší a levnější dodělat dálku neoriginal měl bys tam podle tipu i dojezd oken

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“