Jen jeden klíč

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
kreptik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.12.2012 16:34
Bydliště: Třebíč

Jen jeden klíč

Příspěvek od kreptik »

Zdravím,

mám k B5ce (rv 99) jenom jeden klíč - je černý (bez barevného loga) a bez dálky.

Rád bych se zeptal na pár věcí:

- Jedná se o plnohodnotný klíč nebo takto vypadal jenom nějaký servisní?
- Ten druhej (kterej nemám) měl mít dálku nebo se dělali passaty i bez dálky? Pokud měl tak dá se ta origo dálka vypnout přes VAG? (Plánuju si koupit alarm s dálkou a budu to mít jako přívěšek)

- Jaká je nejlevnější varianta pokud bych si chtěl nechat udělat druhej klíč?
- Udělají mě někde kopii toho klíčku aspoň imobilizeru? (mám strach kdybych ten jeden ztratil)

Díky moc za odpovědi, hledal jsem, ale moc jsem nenašel.

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Jen jeden klíč

Příspěvek od kipo »

Klúč sa dá kúpiť aký len chceš, obyčajný bez dialky, dvojtlačítko, trojtlačítko, imobilizer ti nakúduju v novom klúči, a planžetu či ako sa to volá, ti vyfrézujú podla starého klúča. Musíš si ale dať zistit či máš dialku,alebo nie, a podla toho si už kúpiš klúč.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Jen jeden klíč

Příspěvek od kipo »

Ešte som zabudol dodať, že potrebuješ frekvenciu 433 mhz
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen jeden klíč

Příspěvek od tornado1 »

dá se dodělat stejný klíč jako máš ted a budou aktivní - povolené ke startu pouze ty dva.... B5 se dělaly i bez dálky, záleží na typu komfortní jednotky kterou máš v autě.. kopii klíčku ti můžu udělat včetně vyřezání planžety i nakodováním immobilizéru.. přes VAG se dají vymazat naučené klíče s DO pokud komfortní jednotka v tvém autě dálku umí a existují DO k tvému vozu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“