Problem s alarmem

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
RadekVWPassat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.01.2013 17:50

Problem s alarmem

Příspěvek od RadekVWPassat »

Cau Lidi.Potřeboval bych poradit? Nejde mi otevřít auto Dalkovým ovladačem,vubec nereaguje. Když otevřu klíčem začne houkat alarm.Myslel jsem že je špatna baterka,tak jsem jí vyměnil a pořad žadná reakce. Jedná se o VW Passat Variant 1,9 TDI,r.v. 1998
foto klíče a dalkače poslu pripadne emailem- dalkac ma hendou barvi dve tlacitka
Díky za radu a pomoc.

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Problem s alarmem

Příspěvek od FandaTDI »

Bude tam asi nějakej dodělávanej alarm "nad" origo centrálem, když to klíčem houká ... krom výměny baterky v ovladači to bude chtít i přizpůsobit, postup se určitě bude dát najít podle typu alarmu a pokud by to byl nějakej s*áč typu Clifford (i když ten mívá vícetlačítkový ovladače) se změněnym přístupovym heslem, nemá smysl sypat českýmu zastoupení 1500,- za "reset", kterej se provede odpojením od napájení na delší dobu ;) ...

Uživatelský avatar
valex115
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.03.2013 19:13
Bydliště: Břidličná

Re: Problem s alarmem

Příspěvek od valex115 »

Čaute lidičky,chtěl bych se zeptat mám v autě alarm meta system(typ nevím) je zřejmě odpojen ale zajímalo by mně kde to má houkačku,našel jsem akorád pod kapotou nějakou krabičku zřejmně se zámkem??(četl jsem zde že by mněla být v zadním levým podběhu)-Za druhé na autě je i druhé dálkové centr. zař. Jablotron a zajímalo by mne jestli by šel k němu dodatečně alarm a jak by se dal spárovat druhý ovladač(vymněnil jsem baterii a stále nefunguje)Díky za příspěvky :D
1,9Tdi-66kw-1998rv

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“