Magicar a Origo alarm

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Roubic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 26.06.2011 13:02

Magicar a Origo alarm

Příspěvek od Roubic »

zdravim řešil tu někdo magicar s origo alarmem? udělali mi magicar podle zapojení co jsem k tomu dostal a jde mi o to že se mi samovolně auto rozhoukávalo a na napíchnití na vagu mi to psalo dveře řidiče a tam se napíchal central z magicaru nemá někdo návod jak to udělat aby to nehoukalo ? jinak to funguje tak jak má ale auto houká jak pominutý každou minutu tak jsem magicar musel vypnout takže otázka
1: dá se nějak vpnout origo alarm buď vagem a jak ? nebo prostě někde odstřihnout dáty :D
a otázka
2: když nastartuju na dálku tak auto dlouho točí už je nastartované ale třeba 3 vteřiny stále točí a to se mi nelibí

auto je škoda superb rv2003 vim že je to škoda ale je to jako passat ne ? děkuju za každou radu
Auto hulí a jede :D

Uživatelský avatar
Nimeth
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Magicar a Origo alarm

Příspěvek od Nimeth »

Mam ho na Passatu a nemam problem. Mam tam oboje. Rekl bych, ze udelali nekde pri montazi chybku. Nedokazu Ti napsat presne kde je chyba, protoze jsem to nedelal ja. Nevim odkud jsi, ale mohl bych Ti dat cislo na nej a muzes se s nim poradit nebo domluvit na naprave. Pan je z Hodkovic u Liberce.

A tvuj druhy problem uz vim ja. Problem je v nastaveni Magicaru. Konkretne musi byt nastaveno v programovem menu c.1 na polozce 1-09 : Snimani chodu motoru, tak tam musi byt nastaveno snimani OTACEK.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Magicar a Origo alarm

Příspěvek od tornado1 »

origo alarm jde vypnout, ale ne vagem..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“