Passat 3BG - náhradní klíč atd

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
hujik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 01.03.2012 14:33
Bydliště: Praha

Passat 3BG - náhradní klíč atd

Příspěvek od hujik »

Zdravím,

Mám passat 3BG a potřebuju náhradní klíč a zajímá mne následující níže. Jde mi o to, nevyhodit za to nesmysl v autorizovaném servise. Předpokládám, že je potřeba koupit správný typ klíče včetně dálky a imobilizéru.

1. Jak poznám jaký typ a frekvenci klíče mám vybrat? Našel jem třeba toto ...
2. Kde v Praze lze nejlevněji nechat nakódovat imo, a spárovat dálku?
3. Umí všechny passaty tohoto modelu (3BG) odemykat kufr prostředním tlačítkem? Lze to naprogramovat i u toho mého, když to nyní nefunguje?
4. Lze u všech passatů tohoto modelu doprogramovat otevírání oken podržením odemykacího tlačítka na dálce? (mám v elektrice jen přední okna).
5. Co je k bodu 3. a 4. potřeba? Případně, je někdo v Praze ochoten to za nějaký rozumný peníz spáchat?

Předem díky za informace.
= Huja =
Passat B5,5 3B6 r.v. 2003 1,9TDi 96kW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3BG - náhradní klíč atd

Příspěvek od tornado1 »

kufr umí všechny passaty, i ten tvůj.. tlačítko musíš chvíli podržet... nefunguje na krátké stisknutí.. všechny passaty umí dojezd oken přes DO
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

hujik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 01.03.2012 14:33
Bydliště: Praha

Re: Passat 3BG - náhradní klíč atd

Příspěvek od hujik »

Kufr nefunguje ani na delší stisknutí.

Jinak díky za info.
= Huja =
Passat B5,5 3B6 r.v. 2003 1,9TDi 96kW

don Jose
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 06.02.2011 15:59

Re: Passat 3BG - náhradní klíč atd

Příspěvek od don Jose »

Zkus trochu proběhnout celé forum a většinu odpovědí najdeš. Ten klíč z odkazu by měl fungovat. Spárování dálky si můžeš udělat sám, za použití funkčního klíče, na fóru je návod: Funkční klíč do zapalování, poloha 1 (rozsvítí se kontrolky). Nový klíč držet v poloze zamknout (řidičovi dveře) a tři vteřiny držet tlačítko zamčení. Mě se to nepovedlo (asi proto, že mi haprují pravé zadní dveře a napoprvé většinou nezamknou). Vagem to byla záležitost na cca 20 vteřin :-) Čip v klíči je větší problém, potřebuješ vag (někoho s vagem) a hlavně originální PIN pro aktivaci dalšího čipu v řídící jednotce. Pokud nemáš PIN, nezbyde než zámečník, který Ti kromě vyfrézování planžety zkopíruje i čip z funkčního klíče. Co se týká odskoku zadních dveří nevím, ale dojezd oken tady někdo řešil a mám pocit, že to záleží na komfortce, zda to umí, nebo ne. Mám pocit, že pokud lze zavřít okna přidržením klíče v zamykací poloze, lze dovřít okna stejným způsobem dálkovým ovládáním... viz forum

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3BG - náhradní klíč atd

Příspěvek od tornado1 »

kopírování klíču v zámečnictví je blbost!!! navíc zkopírovat jdou klíče pouze do roku 1997 u Passata!! zavírání oken přes DO jde naprogramovat od všech Passatů od roku výroby 1998
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

jartop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 04.01.2008 20:02

Re: Passat 3BG - náhradní klíč atd

Příspěvek od jartop »

A můžu se zeptat JAK? Klíčem ve dveřích mi to samozřejmě funguje...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3BG - náhradní klíč atd

Příspěvek od tornado1 »

úpravou eeprom komfortní jednotky
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“