Nefunguje central odemykání klíčem

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Koudy15x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.01.2013 21:34

Nefunguje central odemykání klíčem

Příspěvek od Koudy15x »

Mám takový menší problém, odemykám klíčem, nemám dálkáč, už delší dobu to trochu zlobilo, že klíčem šlo špatně otočit ale vždy se mi to zatím povedlo zamknout. Auto jsem na 2 dny půjčil kámošovi na lyže a přivezl mi ho s tím, že nejde zamknout, at jsem otáčel klíčem jak jsem chtěl, ne a ne se zamknout, prozatím to mám zamčené zevnitř (zamáčkl jsem čudlík na dveřích spolujezdce a zabouchl, všechny ostatní dveře zamkl zevnitř).
Divné je, že odemknout to auto jde, ale zamknout ne a ne. Někdo nějaké zkušenosti co by s tím mohlo být? Centrál sepne jen při odemykání, cvakne to jako vždy, ale při zamykání to nevydá ani hlásku. (nějaký týpek na vleku říkal něco o baterce, že se má zkusit jí vypojit a zapojit, příjde mi to ale jako blbost, zatím jsem to nezkoušel, názory?)

Díky moc za všechny odpovědi

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje central odemykání klíčem

Příspěvek od pohodarkajik »

nejspis bude ochozeny takovy maly spinac primo v zamku, co da jednotce povel at zamkne auto, ale spis to bude nejake vychozene kdyz pises ze uz to slo spatne, kazdopadne zamek ven a uvidis, jeste muzou bejt spatny kable u komfortky pod sedackou, ale takhle na dalku tezko rict, nejdriv vytahni a zkontroluj cely zamek

Koudy15x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.01.2013 21:34

Re: Nefunguje central odemykání klíčem

Příspěvek od Koudy15x »

Tak jsem ho vymontoval, v ruce mi zůstal kus vnitřností, tak jsem to hodil do zámečnictví, tam opravili a zámek je zase zpátky a funguje, jen při montování zpátky se mi povedlo tu západku, která tam je shodit dovnitř do dveří, takže je budu muset asi celý rozdělat a vylovit to, ale tak snad to nějak půjde. Nějaký nápady jak sundat ten vnitřní plech? Sundat čalounění není problém, ale pod ním je takový plech, nevím jak skrz něj dostat kabely, abych je nějak nepoškodil a povedlo se mi to dát zpět potom.

Díky

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“