Nejde zamknout

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
VistaInspirat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 12.04.2013 02:04

Nejde zamknout

Příspěvek od VistaInspirat »

Tak jsem si hrál s centrálem na řidičových dveří při napětí a jak jsem dával zpět konektor do centrálu, tak mi začalo auto houkat a od té doby mi nejde zamknout auto. Odemknutí a kufr funguje, zamykání však ne. Jsem trouba mrzí mě to, ale teďka bych potřeboval poradit, co s tím? Je nějaká možnost to opravit přes diagnostiku nebo se už mám dívat po náhradnímu dílu centrálu? Předem díky

milan1910
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 28.09.2011 21:00
Bydliště: teplice

Re: Nejde zamknout

Příspěvek od milan1910 »

VistaInspirat píše:Tak jsem si hrál s centrálem na řidičových dveří při napětí a jak jsem dával zpět konektor do centrálu, tak mi začalo auto houkat a od té doby mi nejde zamknout auto. Odemknutí a kufr funguje, zamykání však ne. Jsem trouba mrzí mě to, ale teďka bych potřeboval poradit, co s tím? Je nějaká možnost to opravit přes diagnostiku nebo se už mám dívat po náhradnímu dílu centrálu? Předem díky
a jak přesně sis hrál? neco jsi meřil? mrkni na pojistku
Passat b5 TDI 81kw

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Nejde zamknout

Příspěvek od FandaTDI »

milan1910:zbytečná citace...

Zkusil bych na nějakou dobu (pro jistotu aspoň cca hodinu) odpojit baterku, pak vyzkoušet. Diagnostika je k "diagnostikování" (třeba jestli se máš dívat po něčem náhradním ;) ), načíst chyby, příp. (nejlíp po zkopírování/zjištění příčin ;) ) zkusit smáznout (u sporadickejch "dočasně opravuje" :mrgreen: ) a odstranit příčinu ;) (v horším případě to mohlo třeba "nakopnout" dveřní jednotku, což může krom chyb napovědět i kontrola v bloku hodnot, která odhalí i event. konkr. mikrospínač/-e ;) )
můj tip je pořád "otevřeno" u řidičovo dveří ... :smoke:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“