Zámek kudru - centrál

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
KamilV6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 29.11.2013 18:53

Re: Zámek kudru - centrál

Příspěvek od KamilV6 »

M@ty píše:Tak B5 má opravdu jiný motor centrálu na zamykání zadních pátých dveří : 3B0 959 781C (7L6 959 781)http://www.amd-autodily.cz/karoserie-na ... eri-2.html

Jedno téma kde se to už probíralo na B5,5 : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... bi&start=0
Díky za odkázek. Až na to budu mít čas,tak se na to podívám. Momentálně mi auto nejezdí,takže neni kam spěchat.
VW PASSAT 2.5 TDI V6

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: Zámek kudru - centrál

Příspěvek od Mirek.Sluka »

Vy mate problemy me otevirani kufru funguje uz jen ze dveri ridice :-D Pred bourackou (5 dvere to ale nepostihlo) fungovalo otevirani aspon přes central :-D Myslim ze vymena zamku s mikrospinacem se uz dele odkladat nemuze :-D
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Zámek kudru - centrál

Příspěvek od M@ty »

Míro a to akvárko pod nohami jsi už přestal pěstovat? Jinak se ti ty dveře nenaučí otevírat na přání! Koukal jsi na kabeláž KJ?

OT: Já mám lepší problém. Jsem doslova zavalen sedačkami. Doma je jeden a půl sady, v garáži druhá a třetí konečně úspěšně implementována do interiéru Prasete. Už se tam ani nedalo hnout...
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: Zámek kudru - centrál

Příspěvek od Mirek.Sluka »

jj... tu přehradu jsem uz vypustil a vysusil... :lol: prestalo to fachat po bouracce takze to bude mit spojitost prece jen to byla rana i když sel jen naraznik do kopru... Ale uz před tim nefungoval mikrospinac takze to koupim novy a bude klid...
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Zámek kudru - centrál

Příspěvek od M@ty »

Když ti to jde jen ze dveří řidiče, koukal jsi se v jaké poloze je vložka zámku pátých dveří? Aby ti to otevřel centrál s ostatními dveřmi, tak musí být v té druhé poloze. Takhle právě to máš nastavené na otevírání těchto dveří zvlášť extra - tlačítkem na ovladači nebo ze dveří řidiče. Mě tedy víc vyhovuje zamykání s ostatními dveřmi.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: Zámek kudru - centrál

Příspěvek od Mirek.Sluka »

Mel sem to nastaveny na odemceni jak klickem na dalku tak z auta jelikoz mikrosponac nefachal... bohuzel ted uz nejde s tim zámkem ani otocit... hlavně ze se dostanu do kufru... Rikam..po ty bouracce to slo do kopru ten zamek..
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“