spínač zapalování

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
sickboy4000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 13.05.2011 13:37
Kontaktovat uživatele:

spínač zapalování

Příspěvek od sickboy4000 »

Známý má v Ochcávce schovaný takový šikovný spínač (náklady cca 30Kč) a před nastartováním ho zmáčkne s sepne tím obvody. Nedávno mu chtěli ukrást auto, ale díky tomu nenastartovali. Nemáte někdo něco podobného v autě? Chápu, že z důvodu bezpečnosti to asi přizná málokdo, já to však v autě nemám a chci si ten spínač nechat nainstalovat.
Existují údajně i taková relátka, které se schovají pod palubní desku, zvenku nejsou vidět a sepnou se po přejetí magnetem.
Nemáte k oběma způsobům nějaký odkaz, více info?
VW Passat Variant 1,9 TDI

domgalba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.10.2014 21:48

Re: spínač zapalování

Příspěvek od domgalba »

Taky bych to chtel, kde se to dá sehnat? Díky
PASSAT B5 1.9 TDI 4MOTION

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: spínač zapalování

Příspěvek od FandaTDI »

dost záleží, co se tim přerušuje, s těma magnetickejma mam zkušenost akorát jako odskoky u dveří, takže nevim jak jsou spolehlivý, ale dal bych si sakra bacha, co tim přerušuju, aby mě to nevypeklo třeba za jízdy ...
I když je pravda, že tyhle individuální řešení bejvaj nejlepší (ale zas to některý kryply může tak vytočit, že třeba zničej interiér...) Za mě je ideál ovládání startéru (i když se to dá někde třeba roztlačit, ap.) - když se vypínač nááhodou třeba pos... za jízdy, tak je to putna...

Uživatelský avatar
sickboy4000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 13.05.2011 13:37
Kontaktovat uživatele:

Re: spínač zapalování

Příspěvek od sickboy4000 »

Spínač mi nakonec nedali, na Diesla bývá jiné řešení, právě ten magnet, myslím. Dostal jsem kontakt, ale nějak jsem to už dále neřešil, instalace šla přes 1.000,-
VW Passat Variant 1,9 TDI

hacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 11.03.2012 16:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: spínač zapalování

Příspěvek od hacek »

Nekdo prerusuje napajeni k cerpadlu, jiny zase starter. Neco takoveho mám v aute, kdyztak se ozvi, poradím

Jinak - porad lepsi mit zlodejem poskozeny interier, nez byt uplne bez auta :)
VW Passat Variant 1,9TDi, 96kW, 6q, rv. 2004
VW Polo 6N2 1,0, 37kW, 5q, rv. 2002

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“