vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od skvrnatko »

Zdravim pred par dny jsem si koupila pasata 1, 9 PD rv 2000. Dal mi k tomu jeden polorozpadly klic, chtela jsem si koupit novy obal jenze jak jsem ho rozdelala tak mi nejede centralni odemykani a zamky mam samozrejme zaslepene. Tak nevim jak dal. Prosim nemate s tim nekdo zkusenost jak to zpet nahodit? :|

B.I.G.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 20.05.2010 14:27
Bydliště: Praha 4

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od B.I.G. »

pro začátek by bylo dobrý uvést o jaký klíč jde...2/3 tlačítko? popř. foto ať ti může někdo poradit. pár klíčů už jsem rozebíral a skládal dohromady, třeba bych ti mohl poradit i já, jen je potřeba zjístit více informací :good:

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od skvrnatko »

Je to dvoj-tlacitko. Nevim uplne klasika. Znamy mi rikal at dam do zapalovani a zkusim pres to naprogramovat ale mam problem ze se nedostanu do auta. Pres kufr se taky nedostanu byl vybrany a otevira se kabelem co je natahly na zadni sedacky. :-D

B.I.G.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 20.05.2010 14:27
Bydliště: Praha 4

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od B.I.G. »

Co přesně si s klíčem udělala? Přendala si vnitřek ze starého obalu do nového?

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od skvrnatko »

Byl slepeny izolackou jak jsem ji sundala tak to slo lehce rozebrat. Vyndala jsem cely vnitrek i 2baterky co lezely na sobe. Kdyz jsem to davala zpet dala jsem to presne jak to bylo ve starem ovladaci. Nekteri mi rikali ze kdyz jsem to mela dlouho rozebrane tak to pak nemusim otevrit ale nevedli jak to zpet nahodit. Nekteri tvrdi kontakty jini jestli jsem nedala spatne baterky ale dala jsem to stejne. Nevim jestli se to nahodou neodkodoval ze jsem to mela delsi dobu rozebrane.

B.I.G.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 20.05.2010 14:27
Bydliště: Praha 4

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od B.I.G. »

Ok, určitě bych začal tím, že bych zkusil dát novou baterku, měla by to být tuším CR2032, 3V. Každopádně to auto bude něco, když se kufr otevírá kabelem a klíč drží pohromadě izolačka...

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od skvrnatko »

Kufr má celé tapecírum dané pryč. Někdo se do toho zkoušel dostat a prej se mu to nechtělo opravovat. :sorry: Mám koupenou baterku tak uvidím jestli nějaké změna bude. Pokud se tam dostanu nevíš kde najdu vstup do auta přes kabel? :bot:

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od M@ty »

No pokud se do auta nějak dostaneš, tak diag. zásuvka je vedle páky ruč. brzdy. Spárovat DO práce na chvilku.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od skvrnatko »

To bude zazrak jestli se do nej dostanu. :-/ okej dik.. ;-)

Uživatelský avatar
JOSEFFEFE
Člen klubu
Příspěvky: 46
Registrován: 03.05.2013 12:26

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od JOSEFFEFE »

Zdarec Ostravě, odpovídala cena vozu i jeho technickému stavu?No budeš mít celkem problém s tím klíčkem.K nakodování nového DO. potřebuješ buď 2 klíče nebo PIN k otevření nakodování nových ovladačů v řídící jednotce?Jestliže nemáš ani jedno,budeš asi muset navštívit VWservis oni informace o voze mají, tedy i PIN.Pokud ti někdo bude tvrdit, že nepotřebuješ je to VWbuh. Pozdravuj v Ostravě :D , vyrostl jsem v ní ,perfektní škola života :pleasantry: JOSEFFEFE
VW golf1 kabrio KARMAN,VW golf4tdi,Š.YETI tdi,Š.favorit silver line,Š 130GL,Š.octavia1958,Š.fel.pick-up,VWgolf2naND.

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od M@ty »

Pokud bude chtít udělat druhý klíč tak ano, ale na zprovoznění tohoto stačí opatrně přehodit čip immo a znovu spárovat DO. Na to stačí obyč. kabel KKL a Vagína 304. Práce na minutu. Jen se do toho auta musí dostat...
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od skvrnatko »

Čekala jsem nějaké výdaje ale tímhle jsem se dostala.. :fool: Bohužel jsem si první neprečetla co se může stát když to rozdělám. Uvidime odpoledne, mám pár návrhů jak se dostat do auta. :good: kdyby něco zase napíšu.

Uživatelský avatar
JOSEFFEFE
Člen klubu
Příspěvky: 46
Registrován: 03.05.2013 12:26

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od JOSEFFEFE »

Zdarec,no asi bych si zavolal nějakou firmu co otevírá auta kvůli zabouchlým klíčkum, v Ostravě by to neměl být problém.pohledej na int. firmu,DO.ti kolega za minutu nakoduje "má zkušenosti" 8O hezký den a mnoho štěstí 8) 8) 8) JOSEFFEFE
VW golf1 kabrio KARMAN,VW golf4tdi,Š.YETI tdi,Š.favorit silver line,Š 130GL,Š.octavia1958,Š.fel.pick-up,VWgolf2naND.

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od M@ty »

No nevím proč do mě ryješ, ale pokud by se dostala do auta, tak spárování je opravdu na minutu.Blbé je že nemá přístup ani kufrem.

Pokud by někdo nevěděl jak spárovat DO :

Klíč do zapalování , Vag-com adresa 46 - přispůsobení - č. kanálu 00 - potvrdit , tím se vymažou původní adapt. hodnoty - pak zadat 01 (02 - dle počtu klíčů resp. ovladačů) , uložit a pak do 3 vteřin zmáčknout na všech klíčích tlač. na zamčení a mělo by to být.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: vymena obalu na klice - nefunguje DO, proc?

Příspěvek od skvrnatko »

Tak jsem to tak udelala ale vubec se seknou nebavi i pres vag jsme to dali a nic. Tak nevim..

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“