jak vypnout alarm

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
filos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 25.02.2012 10:32

jak vypnout alarm

Příspěvek od filos »

zdravím,
mám Variant B5 1998,
když jsem chtěl předevčírem nastartovat,když bylo těch -15,nepovedlo se,slabá baterka. začal hvízdat alarm a nejde vypnout,jen když zamknu auto DO. když odemknu DO zase řve. Při tom nezdařeném startování pípaly kontrolky a vynuloval se čas. povedlo se nastartovat přes kabely,ale alarm pořád řval.
nikam jsem nejel,nevěděl jsem jestli to přestane nebo ne. přestane to po výměně baterky nebo se to dá vypnout i jinak. teď když odemknu DO, řve to zase. DO je tam dodělávané,dřív jen na klíček.díky za radu.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: jak vypnout alarm

Příspěvek od majrek001 »

tak ten alarm bude součástí DO tak hledat dle výrobce
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

filos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 25.02.2012 10:32

Re: jak vypnout alarm

Příspěvek od filos »

alarm fungoval i před instalací DO. jde mi o to,jestli je to jenom tou slabou baterkou.

filos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 25.02.2012 10:32

Re: jak vypnout alarm

Příspěvek od filos »

tak baterku jsem dal novou s nadějí,že to pomůže,ale alarm hvízdá pořád. I když nastartuju,teď už v pohodě,tak se alarm vypne až zamknu centrálem a doběhne doba cyklu hvízdání. Myslel jsem, že když už jde nastartovat, tak si auto načte kód z klíčku a bude to OK. Součástí dodělávaného DO alarm není, fungoval i před tím, alarm nejde vypnout ani dvojitým stiskem zamčení na DO, ani dvojitým zamčením klíčkem v zámku. Jsem z toho kykyryký, nevíte někdo co s tím,prosím ???

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“