žádám o radu ztráta klíčů passat

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
L_ukinno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 14.01.2013 22:57
Bydliště: Mělník

žádám o radu ztráta klíčů passat

Příspěvek od L_ukinno »

Zdravím kluci, žádám o radu. Ztratil jsem klíč od passata 1,9 TDI b5.5 rok 01 96 kW víte někdo co mám dělat po případe jestli mám vyměnit zámky a spinacku? Díky moc jsem bezradný :-(

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1037
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: žádám o radu ztráta klíčů passat

Příspěvek od oneb1t »

nech si udelat klicek u zamecnika :) a nemusis nic menit melo by to vyjit levnejs

neofiko klicek s dalkou sem na aliexpressu poridil za 350kc takze v CR tak do 1000kc + prace (vyroba klice dle vlozky/nakodovani do immobilizeru)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
L_ukinno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 14.01.2013 22:57
Bydliště: Mělník

Re: žádám o radu ztráta klíčů passat

Příspěvek od L_ukinno »

Ale Já měl jen jeden klíč.

Uživatelský avatar
L_ukinno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 14.01.2013 22:57
Bydliště: Mělník

Re: žádám o radu ztráta klíčů passat

Příspěvek od L_ukinno »

Pokud jde z vložky udělat nový klíč tak Prosím o radu kde v okolí Prahy se dá udělat. Nebo kdo by přijel a podle vložky mi udělal klíč nový. Ještě se mi to nestalo nevím co s Tim. Mam v autě klíče od Prace a potrebuju se do něj dostat jsem v pr...i :-(

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1037
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: žádám o radu ztráta klíčů passat

Příspěvek od oneb1t »

jo melo by to jit ale nevim kdo to v okoli prahy dela zrejme nejjednodussi je vygooglit nejaky okolni zamecnictvi a zavolat jim jestli to umej

musej na to mit takovej specialni nastroj kterym se to zaroven odemkne a namerej se pozice tech stavitek v zamku
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
L_ukinno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 14.01.2013 22:57
Bydliště: Mělník

Re: žádám o radu ztráta klíčů passat

Příspěvek od L_ukinno »

No tak zítra musím volat. To ke v háji auto me netrápí tolik mam ještě jedno ale ty klice od Prace jsou pro me hodně důležitý a nechci zničit zámek abych to otevřel. Jestli někdo víte jak to otevřít Prosím SZ. A tobě děkuju za radu budu zítra volat jak blazen

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: žádám o radu ztráta klíčů passat

Příspěvek od trhac »

Nj to je tak když má někdo jen jeden klíč.Taky sem měl jen jeden něž mě ho skoro sežral pes.Na otevření sou takový spešl planžety.takže si myslím že nějakej šikovnej zámečník je mít bude a odemkne to.Přinejhorším si necháš udělat klíč podle vinu ve vw..ale to bude batoh

nalimdnuerf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 06.12.2013 06:26
Bydliště: Malacky (SK)

Re: žádám o radu ztráta klíčů passat

Příspěvek od nalimdnuerf »

Caute pani, cez vikned sa mi stala strasna vec... :(
Niekde mi vypadol z vacku kluc od auta... nastastie mam este jeden rovnaky, takze mozem jazdit, ale ta neistota, kedy neviem kde je ten strateny kluc... ci sa najde, kto ho dostane do ruk, ci cistou nahodou zrazu zistim, ze mi zmizlo auto... atd...
otazka znie, kto by mi vedel vyrobit novy kluc?
Auto Passat Variant 3BG (B5.5) r.v.2003
kluce som mal od neho vyskakovacky 3tlacitka (odomk/zamk/kufor)
k tomu mam v aute aj nejaky alarm, ale ten ma vlastny privesok na odomikanie a zamikanie(cize ked zamknem len dialkou z kluca, tak mam len ten origo "alarm" alebo co to je od vyrobi, ked zamknem ato tym priveskom tak mam zamknute + alarm)
cital som tu, ze na kluci je kod kluca...no ja mam ten moj uz asi vydrany a nemam tam vobec nic...
Nechcem to davat robit do VW official... vedel by mi to niekto urobit v okoli MA,BA,SE? za rozumnu cenu?
Vyrobit novy kluc + nakodovat novym kodom aj stary aj novy... ale ten stitok z kodom kluca asi tiez nenajdem... :(
Dakujem za odpovede.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“