Přizpůsobení klíče, automatické zamčení

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Avanti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 22.03.2009 11:05
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Přizpůsobení klíče, automatické zamčení

Příspěvek od Avanti »

Zdravím. Chtěl jsem se zeptat. Kamarád koupil Passat B5 z roku 1998 AFNko. Dostal k tomu dva klíče s tím, že jeden není přizpůsobený s Imobilizérem. Dostal k tomu i PIN budíků. Já mám diagnostiku Vag-Com Max, která umožňuje toto kódování klíčů, bohužel při pokusu přizpůsobit druhý klíč mě pokaždé začne svítit kontrolka IMO a auto jde nastartovat oběma klíčama. Píše chybu neautorizovaný klíč nebo tak něco. Po odpojení baterie a smazání závady kontrolka zhasne, ale funguje zase jenom ten původní klíč. Nesetkali jste se s tím někdo?

Druhá věc, co bych potřeboval je automatické zamknutí vozidla. Auto se hned po nastartování a nebo někdy až po rozjetí samo zamkne. Kamarád tuto funkci nechce. Vím že se musí změnit kódování komfortní jednotky, ale už si nepamatuju kde přesně. Neporadil by někdo?

Předem děkuji

PS: Omlouvám se, jestli to tu někde je. Zkoušel jsem hledání, ale neúspěšně...
Diagnostika VAG-COM Max

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Přizpůsobení klíče, automatické zamčení

Příspěvek od majrek001 »

k přízpůsobení klíčů smazat adaptační hodnoty a pak zkusit přizpůsobit jednotlice klíče vždycky by měl zhasnout kontrolka immo po přizpůsobení klíče je potřeba je dát rychle za sebou

druhá věc komfortka - adaptace a tam to vypneš
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Avanti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 22.03.2009 11:05
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přizpůsobení klíče, automatické zamčení

Příspěvek od Avanti »

majrek001 píše:k přízpůsobení klíčů smazat adaptační hodnoty a pak zkusit přizpůsobit jednotlice klíče vždycky by měl zhasnout kontrolka immo po přizpůsobení klíče je potřeba je dát rychle za sebou

druhá věc komfortka - adaptace a tam to vypneš
Díky, vyzkouším :wink:
Diagnostika VAG-COM Max

Uživatelský avatar
Epidem
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 13.10.2015 13:26
Bydliště: Vlašim

Re: Přizpůsobení klíče, automatické zamčení

Příspěvek od Epidem »

Zdravím, uměl by někdo rozchodit dálku na dvoutlačítku? Benešovsko Táborsko? mám náhradní klíč ale nefunguje mi na něm dálka, baterie nové ale když to zkusím na chvíli přestane fachčit i ten první, asi se to nějak pere mezi sebou :baseball: .
B5 Variant 1.9tdi, 1999 PD 85kw AJM,400tis, XTZ 750 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“