PASSAT B 5,5

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Ewelina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.05.2012 23:36

PASSAT B 5,5

Příspěvek od Ewelina »

Zdravím potřebuji pomoc.Mám passata B 5,5 začal mě zlobit.Do auta mi zatékalo a voda udělala své přestala mi fungovat dálka.Celý interiér jsem vyndala a vysušila i komfortní jednotku.Ještě nevím jestli mi dálka funguje protože mi pro změnu nejde zabouchnout kufr.Když vyndám klíč ze spínačky tak mi na přístrojovce stále ukazuje čas,km atd. Nevíte co s tím a když nastartuji bliká mi ukazatel topení pod rádiem děkuji za každou radu

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: PASSAT B 5,5

Příspěvek od majrek001 »

to že jsou hodiny a km po vytažení klíče je normální to svítí pořad jen maxidot po nějaké době po zamčení zhasne.

klimatronik bliká když má nějakou závadu takže napíchnout

a v komfortní jednotce ve vnitř stála taky voda?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Ewelina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.05.2012 23:36

Re: PASSAT B 5,5

Příspěvek od Ewelina »

Dobrý den,v plastovém černém obalu byla voda,odpojila jsem tři kabely a otevřela menší krabičku komfortku a tam bylo sucho.Auto jsem odpojila od baterie než jsem odpojovala kabely.Vyndala jsem koberec a všechny kabely vysušila a dala nové izolační pásky protože byla převážná část pásek rozleptaná.Nevíte prosím co s kufrem.Z ničeho nic když jsem kufr zabouchla nejde mi zavřít.Dnes jdu nastrojit auto a jsem vážně zvědavá jestli mi bude fungovat dálka,ale svítí mi na palubce otevřené 5 dveře tak asi to nezjistím.Jinak když ručně na dveřích zmáčknu zavřít dveře vše funguje a vše se zamkne.Díky za radu jsem ženská a nemám kdo by mi pomohl či poradil.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: PASSAT B 5,5

Příspěvek od majrek001 »

když to máte takto pěkně rozdělané tak bych si opravil nejvetší bolest passatu / superbů a to je pospojení CANu z dveřních jednotek cca 20cm od konektoru jsou spojeny včdycky 4 dráty do jednoho a je to tam dvakrát zde to byvá zoxidované a pak dochází k blbnutí zamykání.. ještě bych prostříhnul kontaktolem konektory od komfortky - ono je to ochrání od vlhkosti a zároveň pročistí

ty 5. dveře bude asi nejspíš zámek v háji ten bych doporučil spíš vyměnit než opravit jelikož v něm je "zalisovaný" mikrospínač, který dává signal budíkům, že jsou otevřený dveře a taky rozsvicuje osvětlení kufru - může to být způsobeno, že do dveří teče nebo přirozenou cestou zámek origo se dá sehnat kolem 800,- alternativním značkám bych se spíše vyhnul moc to nevydrží. na zámek je tučím potřeba tisícihran M8

tak napište/napiš odkud jsi a nějaký klubák co trochu rozumí elektrice a zrovna ti to i napíchne se určitě najde, ale vzhledem k tomu, že jsi vyndala koberec tak budeš šikovná a zvládneš to i sama.
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“