Zapojení uni dálkového centrálu tři tlačítkový na origo zámky bez komfortní jednotky (je ko)

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
LSiler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 13.06.2012 21:27

Zapojení uni dálkového centrálu tři tlačítkový na origo zámky bez komfortní jednotky (je ko)

Příspěvek od LSiler »

Zdravím mám problém snad se vším v mém Passatu B5. Řeším centrální zamykání klíčem, nejde vůbec nic, vím že nejspíš odešla komfortní jednotka, nejdou ani el. Okna, ale ty nejsou předmětem zatím. Chtěl jsem vědět jak zapojit uni Central dálkový tři tlačítkový na origo zámky. Jak to zapojit když odpojim úplně komfortní jednotku. Nechci shánět jinou jednotku a dávat za ní nelidské peníze, když za pár stovek mám uni Central dálkový, je to starý škopek a nevyplatí se to,jen to chci udělat aby to ještě chvíli fungovalo. Jak na to bez použití komfortní jednotky, jen použít originální zámky a uni dálku? Zatím jsem zjistil že když odpojim jednotku a použijí dva černo něco dráty co jdou od zámku a použiju metodu spínání plusem a brnknu plusem od baterky zvlášť na ty černo něco kabely,tak se ten daný zámek odemkne a zamkne. Zapojoval jste to takhle někdo? Díky za rady.

LSiler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 13.06.2012 21:27

Re: Zapojení uni dálkového centrálu tři tlačítkový na origo zámky bez komfortní jednotky (je ko)

Příspěvek od LSiler »

Tak jedno zjištění ze zámku vedou kabely hnědo-zelený(modrý),hnědý,červeno-zelený(modrý),černo-zelený(modrý). A teď při zavřených dveřích a zamčených ani jeden drát neodemkne a ani nezamkne s použitím mínusového kontaktu ale když plusovým kontaktem brnknu o černo-zelený a černo-modrý drát,tak se zámek zamkne a odemkne, ale pouze ten na kterém to zkouším. Takže když udělám spínání zámků na plus pól a spojím to jednotlivě se všemi zámky tak by to mělo fungovat ne? A ještě je tam pro otevírání kufru pouze jeden vodič takže bych tam místo motoru musel dát elektromagnet 12V který je uzpůsobený pro otevírání zámku?

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zapojení uni dálkového centrálu tři tlačítkový na origo zámky bez komfortní jednotky (je ko)

Příspěvek od majkl1 »

Sežeň jinou komfortku (pokud je vůbec vadná), taky stojí pár stovek. Ono stačí mít pod nohama zoxidovaný jeden kabel a už to může dělat to, co to dělá tobě. Pokud se k tomu ještě přidají studeňáky v zámcích, tak si ani s nějakým unikvedlátkem nepomůžeš. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“