nejde central pomoc!

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

nejde central pomoc!

Příspěvek od jangeltner »

Caute lidi dnes jsem jel k rodicum na chalupu auto normalne odemknu,jsem u rodiču a chcu odjet tak auto jsem skousel zamknout a neslo to nejde ani zamknout ani odemknout skousel jsem to zamkem ale jen zablikaj svetla a stahnou se okna. central vubec nereaguje je možná vypalena pojistka ale nevim jaka ma pojistka od centralu čislo protože nemam tabulku pojistek. Hodne moc potřebuji poradit protože pozitři jedu na dovolenou a potrebuji mit auto plně funkční. dekuji za odpovedi

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: nejde central pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od jangeltner »

opravdu potřebuji pomoct dik !!!!!!!!!

miguell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.02.2008 20:58
Bydliště: Pha 3

Re: nejde central pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od miguell »

me se stalo neco podobnyho, akorat auto B6 v zaruce. v servisu u hellera mi menili nejakou "ridici jednotku komfortu", celkem za 16k CZK. bohuzel ti nedokazu poradit, na auta jsem levej...

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde central pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od teekey »

sem se totalne ztratil uz v prvnim prispevku, odejde od auta a "odemykaho". Asi to spatne napsal a myslel "zamkl", pak jsi k autu prisel a uz neslo "odemknout", pak me tedy zajima jak jsi se do toho auta dostal, ze chces zkouset pojistky :D

ze by z niceho prdla pojistka mozne je, ale je to jedna z tech veci, ktera se stava jednou za....spis bych mrknul na baterku v klicku (zkusit odemcit klickem u ridice), mrknout na baterku u motoru, zda nahodou neumrela. Pokud ma clovek original DO, tak potom jit po kabelech od komfortky, je pod sedadlem ridice, je mozne ze poradne zaprselo a zateklo ti do ni, ikdyz to je taky otazka, pac jednotka je v boxu, ktery ma docela dobrou gumu jako izolaci, aby do boxu nezateklo (alespon ja ji nemam styranou) 8)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Dejf_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 26.03.2009 13:27
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde central pomoc!

Příspěvek od Dejf_ »

Zdravím, taky mám problém s centrálem. Dveře u spolujezdce občas nejdou po odemčení vozu otevřít z venčí. LZ dveře jdou zpravidla otevřít jen z venku a PZ dveře nejdou většinou otevřít zvenku ani zevnitř. Když zamknu auto tlačítkem na dveřích zevnitř tak čudlíky zajedou ale v zápětí zase vyjedou. Po zamknutí dálkou nejdou naštěstí otevřít zvenčí žádné dveře, ale nebliknou blinky a nerozbliká se LEDka. Podle světla se auto chová jako kdyby bylo pořád otevřené. Co s tím? Díky

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“