Problém - auto zamčené a baterie KO

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Torro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 28.12.2008 13:22
Bydliště: Slaný

Re: Problém - auto zamčené a baterie KO

Příspěvek od Torro »

Tak jsem dnes nepochodil. Auto se mi částečně dobilo, ale bohužel nefungovalo dálkové ovládání.
Takže jsem ho odpojil a protože jsou vevnitř zapnutá světla tak se mi opět vybila baterie. Klíč tedy nespáruji když mám auto zamčený. Zitra tedy zkusím provrtat zámek za záslepkou a nějak to otevřít.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Problém - auto zamčené a baterie KO

Příspěvek od trhac »

Kufr máš taky zaslepenej nebo nefunkční

Torro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 28.12.2008 13:22
Bydliště: Slaný

Re: Problém - auto zamčené a baterie KO

Příspěvek od Torro »

trhac píše:Kufr máš taky zaslepenej nebo nefunkční
No byl nefunkční. Klíč do něj šel zasunout jen asi 1cm. Pak přijel kamarád a říká: "musíš to prorazit!".
No a fakt že jo. Zámek kufru nakonec povolil. Tak vlezl dovnitř odsunul horní tapec, odklopil sedačku a zevnitř otevřel. Takže už autem jezdím. Ale jen do práce a domů. Nejde mi dálka na zamčení, tak nechávám auto odemčené. Teď musím někde poptat spárování klíče.

Torro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 28.12.2008 13:22
Bydliště: Slaný

Re: Problém - auto zamčené a baterie KO

Příspěvek od Torro »

Nevíte o někom z okolí Kladno-Slaný-Kralupy, kdo by mi dokázal načíst/spárovat dálkové ovládání. Mám pouze jeden klíč a auto mi nejde zamknout.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Problém - auto zamčené a baterie KO

Příspěvek od trhac »

tu dálku zkus spárovat přes kufr.teoreticky by to mělo jít jako ve dveřích.když nepude tak diag

Torro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 28.12.2008 13:22
Bydliště: Slaný

Re: Problém - auto zamčené a baterie KO

Příspěvek od Torro »

[Stream][/Stream]
trhac píše:tu dálku zkus spárovat přes kufr.teoreticky by to mělo jít jako ve dveřích.když nepude tak diag
Tak hotovo. Díky všem za rady a tipy. Dálka načtena v jednom servise nedaleko Slaného za 400 Kč.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“