Kde koupit levně katalizátor?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

vaha píše:
šimek píše: No jasně, má dvě sondy na každém zběrném potrubí, takže asi tak 120cm před katalizátorama. Myslím si tedy, že by mu to vadi nemělo.
aby ses pak nedivil že to nějak divně jede...benzíny jsou svině na zpětnej tlak ve výfukovém potrubí,nechal bych buď jeden opravit nebo druhej vykuchat
Teď tam budu mít jen trubky na obou. Jako zbytečnou dvacku fakt nemám.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

šimek píše:
vaha píše: aby ses pak nedivil že to nějak divně jede...benzíny jsou svině na zpětnej tlak ve výfukovém potrubí,nechal bych buď jeden opravit nebo druhej vykuchat
Teď tam budu mít jen trubky na obou. Jako zbytečnou dvacku fakt nemám.
Na co dvacku? Psal jsem ti, že katík seženeš za 5000,- !

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

šimek píše:
vaha píše: aby ses pak nedivil že to nějak divně jede...benzíny jsou svině na zpětnej tlak ve výfukovém potrubí,nechal bych buď jeden opravit nebo druhej vykuchat
Teď tam budu mít jen trubky na obou. Jako zbytečnou dvacku fakt nemám.
a zjišťoval jsi kolik stojí replika nebo univerzál?To neni zas taková darda,když to výjde oba i s výměnou na 10k tak to je moc :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

No jasně, jsou tam dva+ty pancéřové varhulce. Když seženu dva katy za 10000,. varhulce jsou 4000,. tak nebudu daleko od pravdy. On je totiž už ten jeden katalizátor měněný a prý nedělá dobrotu, když by byl jeden takový a druhý makový. Prý to chce oba stejného typu, právě kvůli zpětnému tlaku.

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

šimek píše:No jasně, jsou tam dva+ty pancéřové varhulce. Když seženu dva katy za 10000,. varhulce jsou 4000,. tak nebudu daleko od pravdy. On je totiž už ten jeden katalizátor měněný a prý nedělá dobrotu, když by byl jeden takový a druhý makový. Prý to chce oba stejného typu, právě kvůli zpětnému tlaku.
varhulce myslíš pružný členy?ty se daj taky sehnat univerzální levně :wink: zkoušle jis volat do mjauto? :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

vaha píše:
šimek píše:No jasně, jsou tam dva+ty pancéřové varhulce. Když seženu dva katy za 10000,. varhulce jsou 4000,. tak nebudu daleko od pravdy. On je totiž už ten jeden katalizátor měněný a prý nedělá dobrotu, když by byl jeden takový a druhý makový. Prý to chce oba stejného typu, právě kvůli zpětnému tlaku.
varhulce myslíš pružný členy?ty se daj taky sehnat univerzální levně :wink: zkoušle jis volat do mjauto? :wink:
To jsem nezkoušel. Mrknu na stránky. Ale vzhledem k tomu, že lambdy jsou před katama, tak by to ničemu nemělo vadit že tam nebudou ne?

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

pokud nejsou i za katama tak asi ne :wink: jináč koukni na akční nabídky tam maj katy na vw od 2100 ,- kč,ale jináč pak ještě sežeň rozměry a koukni po univerzálních

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

vaha píše:pokud nejsou i za katama tak asi ne :wink: jináč koukni na akční nabídky tam maj katy na vw od 2100 ,- kč,ale jináč pak ještě sežeň rozměry a koukni po univerzálních
Já sem tam na můj motor nic nenašel. :?

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Tak díky moc za typ. Ta pružná pancéřová trubka vyjde cca 800-1000 a kat od Bosalu 2100,. Tak to je špica.

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

šimek píše:Tak díky moc za typ. Ta pružná pancéřová trubka vyjde cca 800-1000 a kat od Bosalu 2100,. Tak to je špica.
nz :wink:

Uživatelský avatar
nugget
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od nugget »

mi delali BMW 520i a nechtel bych to ani zadarmo posranej dvou litr a 4x lambda + 2x kat

no to kdyz se posere tak bych chtel byt stastnym majitelem teto popelnice

4x lambda
2x kat

kdyz dobre tak 30 klacjku v haji a v bmw tak kilo :lol:

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

šimek píše:Tak za 3500,. bych to bral.
Mě to dělali tady na Fiata : http://www.spei.cz/cs/kontakty/rychloservisy.ep/" target="_blank

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

A jsi si jist, že tam je opravdu jenom lambda před katem? Spousta motorů má lambdu i za katem a u tohoto motoru by mě to vůbec neudivovalo...

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

šimek píše:No jasně, jsou tam dva+ty pancéřové varhulce. Když seženu dva katy za 10000,. varhulce jsou 4000,. tak nebudu daleko od pravdy. On je totiž už ten jeden katalizátor měněný a prý nedělá dobrotu, když by byl jeden takový a druhý makový. Prý to chce oba stejného typu, právě kvůli zpětnému tlaku.
Neblbni já tam měl za 12000,- komplet celej vejfuk s katem i vlnovcem.....tady ještě jednou kontakt: http://www.spei.cz/cs/kontakty/rychloservisy.ep/" target="_blank

za zeptání na cenu nic nedáš....kuchnout to můžeš vždycky.... :)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

romanx píše:
šimek píše:No jasně, jsou tam dva+ty pancéřové varhulce. Když seženu dva katy za 10000,. varhulce jsou 4000,. tak nebudu daleko od pravdy. On je totiž už ten jeden katalizátor měněný a prý nedělá dobrotu, když by byl jeden takový a druhý makový. Prý to chce oba stejného typu, právě kvůli zpětnému tlaku.
Neblbni já tam měl za 12000,- komplet celej vejfuk s katem i vlnovcem.....tady ještě jednou kontakt: http://www.spei.cz/cs/kontakty/rychloservisy.ep/" target="_blank

za zeptání na cenu nic nedáš....kuchnout to můžeš vždycky.... :)
Tam mi právě řekli tu dvacku, ale koupím to v MJauto a nechám si to pak někde udělat.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“