Divné chování auta - vyřešeno

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Divné chování auta - vyřešeno

Příspěvek od Hudy »

Zdravím,problém mám vyřešen,jen kdyby měl někdo podobně se chovajícího Pášu jak já tak čtěte.Asi před rokem jsem řešil podle mě slabou baterku,startovat už to skoro nechtělo,po proměření ano nová baterka to vyřeší,koupil jsem baterku Varta Silver a parááda,startování jak má být.Teď uběhl rok a autíčku se nechtělo moc startovat,nechal jsem ho proměřit a vypadáto na slabší dobíjení,ale není to nic hrozného,Já pedant na to aby bylo všechno v cajku - musíme vyměnit uhlíky,tak jsem sehnal origoš regulátor altíku u VW.Pohoda,dobíjení super.Po 2 měsících zase se tomu nechce startovat,jako by byla slabá baterka,komplet proměření - všechno ok.Pak manželka večer odjíždí z práce a skoro jí to nenastartovalo,auto jsem vzal k mechošovi,říká poslední možnost je startér,může být uvolněný kabel od baterky.Vytáhly jsme startér ven,byl dost zasraný od prachu a oleje,ale po rozdělání hrůza pohled,místo 4 uhlíků jen jeden a to jen částečka,pružinky se dotýkaly rotoru,ten byl vydraný.Mechoš říkal že je div že tohle startovalo,uff,máme před horama,ještě že se na to přišlo doma.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“