Automechanici v okolí Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
vasikpasik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 21.10.2012 17:09

Automechanici v okolí Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště?

Příspěvek od vasikpasik »

Zdravím,

někdo nějaký tip, nebo známý? Kam jezdit s pašíkem když se něco potentuje, popř. na prohlídky?

Díky :wink:
Volkswagen Passat V Highline, r.v. 2000 po faceliftu, 1.8T, motor AWT, 110kW, zelená metla
__________________________________

Finanční poradenství k Vaší spokojenosti

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Automechanici v okolí Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště?

Příspěvek od Hudy »

Mám kamaráda a dobrého mechanika ale ten sídlí ve Velké nad Veličkou.Má profi diagnostiku.A slušně vybavenou dílnu.Dám Ti na něj tel jestli bude zájem

vladenkaaondra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.09.2012 00:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Automechanici v okolí Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště?

Příspěvek od vladenkaaondra »

Můžu poprosit o kontakt na Vašeho mechanika?

Díky Ondra
VW Passat Variant 1.6 r.v. 2000 (B5)
kapela romantici

Uživatelský avatar
vasikpasik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 21.10.2012 17:09

Re: Automechanici v okolí Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště?

Příspěvek od vasikpasik »

Ondro,

zkušenost v okolí UH mám jen v Kunovicích a nemilou. Servis se jmenuje DEPOCAR s.r.o. Vyměnili mi tam topení, to jo. Ale když jsem tam jel se svítící kontrolkou motoru, tak začli vyměňovat všechno možný a problém nevyřešili. Nechal jsem tam pár tisíc např. za "novou" lambdu, vstřik. Přitom ta moje origo lambda a vstřiky byly ještě ok, ale oni např. tu lambdu prostě ustřihli a řekli, že byla špatná a že byl špatný i vstřik. Závada pak nevymizela, prostě asi zkoušeli co vydržím. Nebo měl jsem vyměněnej paliv. filtr BOSCH. Ten mi z tama taky vyhodili a dali tam nějaký polský šméčko. Pak mi chtěli měnit další věci, to už jsem se na to vy*ral a raději začal chybu hledat sám ve volném čase. Zjistil jsem- s pomocí fóra, že mám zkorodovanou váhu vzduchu. Za 1800 jsem koupil novou a přehodil ji. Jinak ve Valmezu už řeším případné problémy s kamarádem. Takže pokud budeš mít nějaký problémy s autem, určitě zavítej nejdřív sem a až pak jednej. Tady jsou kolikrát větší borci, než v některých NEservisech a patří jim velký dík za to, že dokážou poradit 8)
Volkswagen Passat V Highline, r.v. 2000 po faceliftu, 1.8T, motor AWT, 110kW, zelená metla
__________________________________

Finanční poradenství k Vaší spokojenosti

kocislaw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.10.2009 11:21

Re: Automechanici v okolí Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště?

Příspěvek od kocislaw »

http://www.auto-dilna.cz" onclick="window.open(this.href);return false; maximální spokojenost a ochota

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“