Koupě passatu b 5.5

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě passatu b 5.5

Příspěvek od Mraca »

Na fotky sem koukal a popravde receno, nevim proc tu padaj vyroky tipu "Koukám že to bylo stříkaný skoro celý". :roll: Plne souhlasim s tim, co tu pise Napster :wink:
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Koupě passatu b 5.5

Příspěvek od shikaree »

A co je na tom výroku špatný? Tazatel napsal, že na autě bylo stříkáno snad pět věcí, tzn půlka auta. Příjde ti to snad normální? Nebo ty si na autě jen tak z nudy stříkáš po plechách? omg...

filippo.vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.05.2013 17:27

Re: Koupě passatu b 5.5

Příspěvek od filippo.vw »

no já tam byl osobně,tak jsem to viděl,bylo vidět broušení od vibračky a tak... ale už to neni aktuální,hledám už něco uplně jinýho

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Koupě passatu b 5.5

Příspěvek od shikaree »

Takže další klasický vrak, kterých je u nás 9/10...

jareček
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.04.2012 18:14
Bydliště: Ostrava

Re: Koupě passatu b 5.5

Příspěvek od jareček »

Zdravím, já kupoval v roce 2011 VW Passatr.v.02 B5.5 1.9 TDi 6 q-stříbrná metla Confort line. Také jsem ho kupoval v autobazaru v Praze Hloubětíně,kde mám již od nich cca 6 auto. Nikdy předtím jsem neměl VW Passata jen Golfa IV. To bylo malé a pro mne nepohodlné na dovolenou. Tento pašík mne oslovil a tak jsem se pro něho rozhodl i když mne zarazil stav tachometru,kde měl v době koupě nalítáno 289 t/km. Po zkušební jízdě jsem nezjistil žádný problém. Jsem druhý majitel,kde toto vozidlo vlastnil jako nové majitel autoservisu Audi v Písku. Z Prahy domů jsem dojel úplně krásně což je cca 320 km. To je taková má zkušební jízda,kde když dojedu bez závad takové kilometry věřím tomu,že mne auto tak hned nezklame a také to vždy vyšlo. Kupuji auto z jara,tak květen a hned v červnu vyrážíme na dovolenou většinou do Chorvatska a to do Poreče. Když jsem přijel na přihlášení a provedení STK a emise,tak mi tam borec začal turovat motor na 5000 ot.,a měřil emise. To udělal asi 5x. Když jsem vyrazil z STK domů,tak jsem z toho nevyždímal více jak 120 km/h.,kmde se začala rychlost snižovat na 90 km/h. Bylo po radosti jelikož jsem si myslel,že je v pytli turbo.Zjistil jsem,že mi teče olej z EGR ventilu a podtlakové hadičky jsou steřelé. Všichni mi chtěli měnit ihned turbo za repas za 8500,-Kč a další výměny všeho možného. Zkrátím to. Dal jsem to machrovi ze servisu VW a ten zjistil po vyndání turba,že tím to není. Neměl pak čas,tak jsem našel na internetu borce z Bohumína a ten mi dal vše za 8000,-Kč i spráci dohromady a jezdím spokojeně. Chtěl jsem jen říci,že někdy je lepší mít skutečný stav ujetých km na tachometru,než se holedbat tím,že auto je staré 10 let a má najeto 150 t/km a volant má odřený až to pěkné není. Jak tady všichni píši,někdy člověk opravdu trefí na dobrý kus a někdy,když si myslíš,že to měl člověk,který do toho mohl investovat,tak to také nemusí být pravda. Jste z Prahy doporučuji autobazar Trefcar v Hloubětíně. Dobrý přístup,možná dohoda,dá se dohodnout cena. Já jsem velmi spokojen s tímto prodejcem a mohu jen doporučit. Stránky http://www.trefcar.cz.Je" onclick="window.open(this.href);return false; opravdu se těžké rozhodnout,ale doporučuji také projít více autobazarů anebo inzerátů. Přeji šťastnou ruku
při výběru. Já beru to co mne na první pohled zaujme :tongue:

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Koupě passatu b 5.5

Příspěvek od Dymák »

s tím nájezdem asi takhle - pokud se člověk o auto stará jak má, nestřídaj se na něm šoféři a auto pravidelně jezdí delší trasy, tak ten motor vydrží 300tkm bez oprav... pak se udělá turbo, vstřiky a zase 250tkm bez problému... holej motor vydrží mega, jako prd.
nejvíc auto degraduje tím, že nejezdí
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“