Najluxusnejší model B5.5

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Najluxusnejší model B5.5

Příspěvek od Mr. Death »

Předpokládám, že se za příplatek dával i solární šíbr, možná i TV k velké navi. No prostě obyčejně vybavený auto...

ultrafan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 28.08.2012 21:19

Re: Najluxusnejší model B5.5

Příspěvek od ultrafan »

Ja mam akcni model Executive koupený v ČR.Tento model vychazi z Trendline doplněny o bixenony, alarm, 2x zásuvka 12V v kufru.
Jinak Trendline s 4x okna, climatronic, netzoptik, a triramennej volant.A pouze 2 pytle a hadrovy sedacky.Je to mazlik

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Najluxusnejší model B5.5

Příspěvek od napster »

Ja mel highline. Bixenony, sibr (jen obyc) w8 lampicka, 4xvyhrev sedacek, polokuze cerna, navi, mf volant, climateonic, pal PC, tempomat, el sedacky, zrxatka s blinktlrem a el nastavitelna+sklopna, 4x okna v el, samozatmavovaci zrcatko, destovy senzor, maxidot, esp, asr 4x sáček, kozeny volant, radicka, rucka, klimatizovana prihradka v loketce a kastliku, plnohodnotnou rezervu, 17" disky phoenix. Jeste jsem dal vyhrivany predni sklo, ale nez jsem go zapojil tak jsem potkal yetiho ve 100kmh do boku.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Najluxusnejší model B5.5

Příspěvek od Tomikcek »

Měl bych dotaz,všude tady vidím jak se každý chválí co nemá za edici tak bych se chtěl zetat co mám já - mám xenony,výhřev sedaček vepředu,digi klimu,polodot,2x12v v kufru,obyč látkové sedačky,4x el okna a to je asi všechno,co jsem se tak díval u ostatních docela sociálka :D už jsem stihl dodělat tempomat,troj ramínko a zrcátka ze superbu :)
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

menance
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2013 15:08

Re: Najluxusnejší model B5.5

Příspěvek od menance »

Tak ja mám proti tebe úplnú sociálku :( . totál BASIC pre Slovenský trh :D , ale pracuje sa na tom :). (možem jeb*ť výbavu, ked viem že mám real 135000 natočených km. a 99% stav vozidla. - to 1% chýba, lebo mi netesní jedno okno:( )To nezistíš podľa toho, čo máš na aute, ale čo máš napísané na štítku pri rezerve. Môžeš mať nejaký komfort, ale výbavu lepšiu ako high, pretože sa to dalo bud´ dokúpiť alebo domontovať.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“