Zavazadlový prostor/kufr

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
gerocz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.02.2014 12:35

Zavazadlový prostor/kufr

Příspěvek od gerocz »

Dobrý den,

plánuju si pořídit B5.5 sedan, ale s ohledem na budoucnost váham zda raději nepořídit octávii I. combi. Jde mi o tom, jak s rodinou? Když budeme mít 1 dítě, dáme do kufru kočárek + nějaká zavazadla? Nebo je to malé? Kufr by měl mít 475l a combi 495l, teorii vím, ale jak to funguje v praxi? Máte někdo toto auto a rodinu?

Děkuju mnohokrát.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Zavazadlový prostor/kufr

Příspěvek od Dymák »

mám B5 kombi 4x4 (takže zvedlou podlahu kufru)
golfa 4 kombi
MB s210 kombi (zadohrab, takže zase mělkej kufr)

golf4 je platforma okty1 - kufr ujde, ale prostor mezi předníma a zadníma sedlama je fakt malej, takže si nemůžu sesli dát až na konec, abych prckovi neskříp nohy - beztak je ta sedačka zezadu okopaná, až to hezký není....

u B5 je i přes zvedlou podlahu kufr velkej a je víc místa mezi sedačkama, takže pro rodinu je to samo lepší...

mergl je ještě větší, ale to sem asi nepatří...

jinak kombi má tu výhodu, že roleta se dá sundat a nakládáš až po strop
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

gerocz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.02.2014 12:35

Re: Zavazadlový prostor/kufr

Příspěvek od gerocz »

Děkuju za odpověď, jen škoda že nemáte sedana, ale combika...přeci jen, ta dispozice kufru bude vypadat ai trochu jinak, i když je jen o 20l větší.

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Zavazadlový prostor/kufr

Příspěvek od M@ty »

Tak kámoš má Sup1 a tam je obrovský kufr k ho*nu. Leze se do něj prostě malou dírkou. Pokud nejsou sklápěcí opěradla zadních sedaček, tak je to ještě víc nepřístupný prostor. U Passata je to prakticky stejné jen s menším prostorem pro nohy vzadu.

Pokud se má přepravovat kočárek, tak určitě kombajn. U Kokty1 liftback se zvedají celé vrata. Tam je přístup lepší. Ale třeba za mě by se ani ten prcek v sedačce nevešel. Buď by byl skrčenej on nebo já. O čistotě opěradla by v tu chvíli nemohla být řeč..
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Zavazadlový prostor/kufr

Příspěvek od PlusOne »

S rodinou na sedan zapomeň - a na Octavii taky. I když se tváří velká, vzadu je místo tak na děcko v sedačce - a to ještě pokud ti není líto předních opěráků. Kup Passata v kombíku, i s jedním dítětem jsem ten prostorný a dobře přístupný kufr ocenil, do sedana dáš do kufru akorát ten kočárek, pokud ho tam vůbec dostaneš. Malej má teď skoro tři roky, mladší brácha rok, ani jeden z nich nohama na přední opěradlo nedosáhne. Na dovolenou jsme sbalili kočár, hafo tašek s oblečením, plinkama, pro malého odrazedlo, navrch nějaké jídlo a pro tatínka nějaké to pivo-a jak jsem byl za kombajn rád!
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Beddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 20.10.2012 20:15

Re: Zavazadlový prostor/kufr

Příspěvek od Beddy »

Za mě taky kombajn.
Copak tohle se dá(i jiné věci)v sedanu?
http://img8.rajce.idnes.cz/d0801/8/8625 ... .jpg?ver=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
Dovolen2013075.jpg
VW Passat 2.8 V6 4motion

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“