Dotazy ohledně VAGu.

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bazim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 01.04.2012 17:52
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Dotazy ohledně VAGu.

Příspěvek od Bazim »

Zdravím přišel mi nový kabel (a s ním jsem prakticky nic neudělal, tak doufám, že to bylo kabelem) a chci ho vyzkoušet, ale s VAGem nejsme zrovna nejlepší kamarádi a ta kse chci zeptat jak docílit pár věci.

Jak se přes VAG dostat na takové ty věci abych zjistil jestli jsou OK já nevím lambda sondy nebo nějaké ventily pak hlavně c ovím, že se dá přes VAG dostat je nalogovat tlak turba pak třeba jak se dostat někam kde to ukazuje teplotu chladící kapaliny abych viděl jestli mi budík ukazuje opravdu správnou hodnotu.

Předem díky za pomoc.
Obrázek

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Dotazy ohledně VAGu.

Příspěvek od FandaTDI »

Brzdi trochu (nebo přidej? ) ;) ... každopádně dost kusý informace a v podstatě "pátý přes devátý" (jakej přesně vag a auto?) Lambda se líp měří skopem, ale diag ti asi taky něco řekne, jen je dobrý k tomu mít dílenskou příručku ke konkr. autu, popř. aspoň vis nebo podobný obecnější příručky ... a nejen ta teplota chlad. kapal. může bejt u různejch motorů v různejch polích bloku hodnot, záleží jaký k tomu budou "labely"/popisky v tý konkr. verzi vagu ...

Uživatelský avatar
adam.87
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 29.06.2010 19:27

Re: Dotazy ohledně VAGu.

Příspěvek od adam.87 »

Takový krásný popis nefunkčnosti VAGu jsi napsal ale pochybuju že někdo pochopí co ti vlastně nejde.Vypadá to,že u toho jak jsi to psal tak byla nejspíš nějaká viróza nebo ne?
Co můžeš udělat dnes,odlož na pozítří.Získáš dva dny volna.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“