Uniká chladící kapalina

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
SimaX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.06.2013 18:20

Uniká chladící kapalina

Příspěvek od SimaX »

Ahojte, již je to nějaký pátek co jsem zjistil že mi uniká chladící kapalina. Dlouhou dobu jsem zkoumal čím to je. Vyměnil jsem nádobku, víčko, dokonce se ukázalo při dělání rozvodů, že byla lehce načatá pumpa. Od dělání rozvodů jsem najezdil cca 1000 km a neunikla ani kapka. Dnes jsem jel 100km se puštěnou klimatizací a mám zase skoro prázdno. Takže je problém někde v klimatizaci, nemátě prosím tušení kde by mohl být ten zakopaný pes? Díky moc všem
VW Passat 3B5 r.v 99 1.9TDi

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Uniká chladící kapalina

Příspěvek od Dymák »

zklamu tě, ale klima a chladící okruh nemají nic společnýho....
první je potřeba zjistit, jestli to teče na zem, nebo do kabiny, nebo do motoru....

často je špatná spodní hadice na chladiči a ztráta je patrná až při dálničním tempu (nebo fakt kotli), taky může sáknout chladič a hned se to na něm odpaří, což se hledá nejhůř.

taky sáhni na koberec pod palubkou, jestli není vlhkej - to by znamenalo prasklej radiátor topení (ale pravděpodobně by se ti taky mlžilo čelní sklo)

a únik do válce je asi nejhorší (nejnákladnější)... pokud máš nalitou nemrzku, bude z vejfuku cejtit nasládlej pach, popř. bude vidět pára
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“