spínač osvětlení kufru B5 kombi

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

spínač osvětlení kufru B5 kombi

Příspěvek od Witec »

Uhnil mi spínač na osvětlení kufru co je v zámku zadních dveří(Passat B5 combi), co s tím, dá se vyměnit jen ten spínač, nebo musím i celej mechanismus zámku? A kdyžtak nemáte někdo ten spínač na prodej?Díky :wink:

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

heh, to se stalo i me na sedanu, no za moment to du rozkuchat a pravdepodobne to vyresim na kolene, napajim kabely naprimo a konektor ktery umrel pude do popelnice :lol:

Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

No taky bych to tak nějak řešil,ale Pašík je bráchův a on to chce opravit aby to bylo v cajku jako origoš,tak uvidíme, třeba spínač sežene...

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

hmm, tak to nedopadlo moc dobre :?
ten mikrospinac je takovej - no rekneme ze dost nachylnej. Odstrihl jsem plastovy konektor na kabelu, na mikrospinaci jsem odrizl ten plast okolo vodicu, vsechno ocistil, pocinoval a napajel napevno k sobe. Coz bylo fain, chvili to dokonce i fungovalo, ale pak prestalo. Vypada to, ze mikrospinac odesel do vecnych lovist. Nevim jestli se da koupit jenom ten mikrospinac, teoreticky by mel, ale myslim ze to moc realne nebude - VW meni cele zamky :(
Ja si tam zatim namontoval svetlo na spinac a objednal jsem si mikrospinace z webu jeden cca po 20,-Kc. Tak az prijdoum budu si zase hrat :D

Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

teekey píše:hmm, tak to nedopadlo moc dobre :?
ten mikrospinac je takovej - no rekneme ze dost nachylnej. Odstrihl jsem plastovy konektor na kabelu, na mikrospinaci jsem odrizl ten plast okolo vodicu, vsechno ocistil, pocinoval a napajel napevno k sobe. Coz bylo fain, chvili to dokonce i fungovalo, ale pak prestalo. Vypada to, ze mikrospinac odesel do vecnych lovist. Nevim jestli se da koupit jenom ten mikrospinac, teoreticky by mel, ale myslim ze to moc realne nebude - VW meni cele zamky :(
Ja si tam zatim namontoval svetlo na spinac a objednal jsem si mikrospinace z webu jeden cca po 20,-Kc. Tak az prijdoum budu si zase hrat :D
a jakej ten mikrospínač a kde jsi objednal? asi bych to taky zkusil, měnit celej zámek se mi fakt nechce :cry:

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

objednal jsem dva mikrospinace, ale na tuty nebudou pasovat, takze je budu muset doma upravit a pohrat si stim :D
http://shop.i-ekonom.cz/sopos/katalog.php?cat=2115" target="_blank

Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

teekey píše:objednal jsem dva mikrospinace, ale na tuty nebudou pasovat, takze je budu muset doma upravit a pohrat si stim :D
http://shop.i-ekonom.cz/sopos/katalog.php?cat=2115" target="_blank
O.K., tak pak napiš jak jsi dopadl, držím palce :wink:

Uživatelský avatar
Philip
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Philip »

uz se to tu resilo ja tam dal mikro spinac za 17 korun a 4 mesice bez problemu nekde tu jsou i fotky :lol:

Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

Philip píše:uz se to tu resilo ja tam dal mikro spinac za 17 korun a 4 mesice bez problemu nekde tu jsou i fotky :lol:
no já to zkoušel najít, ale teď co je tu ten google vyhledávač, tak tu nejde najít skoro nic, vždycky mi to vyhodí 10.000 různejch odkazů s tím slovem (holt tu ve fóru už je těch příspěvků hafo), leda to projíždět téma za téma až bych na to narazil... :cry:

Uživatelský avatar
Philip
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Philip »

Witec píše:
Philip píše:uz se to tu resilo ja tam dal mikro spinac za 17 korun a 4 mesice bez problemu nekde tu jsou i fotky :lol:
no já to zkoušel najít, ale teď co je tu ten google vyhledávač, tak tu nejde najít skoro nic, vždycky mi to vyhodí 10.000 různejch odkazů s tím slovem (holt tu ve fóru už je těch příspěvků hafo), leda to projíždět téma za téma až bych na to narazil... :cry:
JO JO TO HLEDÁNÍ STJÍ ZA ....

Uživatelský avatar
Philip
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Philip »


Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

Philip píše:TADY TO JE

http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... c&start=12" target="_blank
dík, mrknu na to :wink:

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

tak sem si dneska vecer vyhral, jak je nekde vyse psane, odesel mi mikrospinac v zamku (kufr-sedan), tak sem mel dneska vecer konecne trochu casu si stim pohrat a navic uz mi prisly mikrospinace. Takze pouzil jsem mikrospinac Mikrospínač miniaturních rozměrů páčka 50 mm od Conrada, ma pomerne dlouhou nozicku, ta se musi prisbusobyt zamku, to znamena ohnout a pripadne zkratit. Vyhodit cely ten plastovy "bazmek" vcetne mikrospinace (original Audi) a misto toho tam dat tady tenhle novy. Chce si to vyhrat a trosku premyslet a za 30minut je po srande :wink:

Mikrospínač miniaturních rozměrů páčka 50 mm
Obrázek

Mikrosp. přep. 5A 250V úhl. šp. 19,8x6,4 mm IP40
Obrázek

Mikrospínač univerzální
Obrázek
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

prskac1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 06.12.2011 21:04
Bydliště: Ostrava

Re: spínač osvětlení kufru B5 kombi

Příspěvek od prskac1 »

Tady to je trošku starší vlákno ale našel jsem onen spínač do kufru..Mrkněte..

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... sedan.html

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“