Prodávat se skutečnými Km?!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

sudy píše:Režírovat kiláky se mně z principu nechce, ale to vědomí, že kdyby tam bylo o 100tis. km míň, tak už by to bylo třeba prodaný, ve mně celkem silně hlodááááááá :cry:
OK, ale pak to prodej radši přes bazar. Ať na tebe nechodí nový majitel řvát co že jsi to za zloděje :wink: .

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

no je to tak, staci se staci, protoze sem kupoval auto celkem nedavno, tak jsem si taky filtroval podle km (ach jak jsem byl blbej). Teprve az to auto mam, tak vidim ty nedostatky. Urcite nestacet a majitel se najde, nicmene pokud to clovek chce v CR prodat do mesice, musi se prizpusobyt - bohuzel to jinak nepujde :(

Uživatelský avatar
palocx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02

neni to jednoduche - auta by meli byt srovnatelna - zel ...

Příspěvek od palocx »

neveril jsem vlastnim ocim kdyz jsem videl inzerat na asi 3-4 roky stareho taxika Variant a on uvadel na ferovku 650.000 km !!! Dovedete si predstavit kolik by melo na tachometru po prekroceni ceske hranice ??? :?

take se radeji priklanim k ferovce nebo maximalne drobne uprave
neni to jednoduche - auta by meli byt srovnatelna - tzn ze pokud bych je chtel srovnavat s ostatni nabidkou tak musim podvadet :oops: coz se mi nechce

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

ještěže v německu jezdí jednobarevný taxi - člověk to pozná podle slonovinový kosti - nedovedu si představit, kdyby tam měli taky takový ty žlutý nalepovací folie jako jsou teď u nás :? ...
Naštěstí by měli český taxi mít STK každý rok - teda pokud se nepletu, takže podle toho se to dá poznat, když kupujete auto, které bylo nové v čechách...

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

Ono se nemůžeme divit. Stačí dovést auto který má víc jak 150t km a lidi už ohrnují nos.
Nic méně mě se passat povedl, mám na něm teď 140tis německá serviska.Ale i tak to mohl někdo udělat v německu. Už se nedá věřit ani sousedům.Přeci jen už na tom nejsou dobře jako před lety.
Na toyotě mám nalítáno 300t KM a taky mě to nějak netrápí.Vím že když se ktomu budu chovat, tak to vydrží ještě jednou tolik. Ale přesně jak tu někdo napsal, co až to budu chtít prodat?
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Pokud má serviska razítka všechny z jednoho servisu a bylo víc majitelů, tak je hodně pravděpodobný, že je falešná. Ostatně sehnat nevyplněnou servisku není až takový problém...

Uživatelský avatar
diesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od diesel »

Sudy,hoď jdem foto jak to vypada ten tvůj kundolap.
P.s.upřímně přes 200.tis.km to je stará šunka,leda že mluvíme o Mercedesu to je jiná káva,takže bych to rozumně stočil,a případně bych kupujícího upozornil,že se musí udělat rozvody,určitě mi budete oponovat že motor najede 500.tis km v pohodě ale co kastle,nápravy atp(u Passatu B5 to patí dvojnásob),hlavně ojeté auto se nikdy neprodává známemu. :!:
Hoď jsem prosím foto ať vím jak vypadá Passat po 230.tis,km(interiér,exteriér),chcu jít do B5,5 tak 2003-2004.
Dík

Uživatelský avatar
Bombas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava - Kravaře - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bombas »

tsss, tak co dáváš svoji "mrdku" mezi kvalitní málojeté vozy? 8O :lol:

Já prodával svého Pašíka TDi se serviskou z německa do 180.000km, jak měl 250.000km a taky bylo kolem toho povyku :evil: Kdybych ho tehda nemusel prodat, tak je do te´d v garáži...

Holt v česku jsou čur..., kteří ví o autech velký H.

Uživatelský avatar
airbone
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 476
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA

Příspěvek od airbone »

Raz kamos chcel kupit PASSAT VARIANT 3B, rok 2000. Bolo to este zaciatkom roku 2006, auto dovoz z DE, 170tisic km. Auto som videl, bolo vo vybornom stave a vazne vcelku slusne, dokonca sa mi zdalo, ze by mohlo mat aj menej km... Cele auto jednoducho v pohode. Chlapici co ho predavali jasne tvrdili uz zname - po dochodcovi, kostol-domov, LIDL-domov, kostol-domov apd. Prekvapenie pre kamarata bolo po prehliadke vo VW a posledneho servisu v DE: Posledna vymena oleja pri 420.000km! Takze ostala huba visiet aj predavajucim "poctivcom" a urcite sa dedko v DE aj obracal v hrobe..... Chlapi, v nemecku sa hlavne passaty TDI pouzivaju ako sluzobne vozy a pre vypocet km pri dovezenom Passate by zhruba mohol platit vzorec: vek auta v rokoch x 50.000 = skutocny pocet km.
O vselijakych bazaroch s autami z roku 2000 s 120.000km ktore boli dovezene z DE, nemoze byt ani reci. V nemecku nikto passat nekupuje kvoli tomu aby s nim chodil na huby alebo do kostola!!! Takze ti co si nieste isti so svojimi km, ani neviete ze mozno auto ktore mate s povedzme 180tkm moze mat v reale aj 380tkm....

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Já to říkám furt, že Passaty najezdí ročně daleko víc než 20.000km (to najezdí některý Golfy IV, ale spíš to bývá taky víc). Ale spousta lidí tomu pořád nevěří... ;)

Uživatelský avatar
Ferkov
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Ferkov »

jo tech 50t rocne v DE opravdu sedi mam to ze sve zkusenosti a to ze mi trochu aut uz rukama proslo . :lol:

Uživatelský avatar
diesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od diesel »

Souhlasím 30.tis km Golf a je to fuk jestli benzín nebo diesel,a u Passata bych tipoval těch 50.tis km.
Každopádně obdivuji kdo koupí dovoz bez servisky,měl jsem III,IV obe dvě z Německa a u III 6.let staré auto a jezdilo do autorizovaného servisu,takže je docela hodně nepravděpodobné že by třeba Passat 2002 a výš neměl garanční prohlídky.
Hoď jsem to foto ať vím jak vypadá Passat po 230.tis km,dík

Uživatelský avatar
palocx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02

min tyden jsem mel zalusk na jednoho passata vyroben v lete

Příspěvek od palocx »

min. tyden jsem mel zalusk na jednoho passata. Vyroben v lete 2002. Vypadal velmi slusne vse bylo naprosto OK ale jen do chvile kdy jsem kouknul poradne na okna. Zadni, bocni a okno zadnich dveri byli 2001 a 2000 :( taxem vycouval a ...
jo a na tachometru 160.000 km - priste bych rad jel jedine s kabelem ...
Posledni vymenu oleje reknou v CR a v Nemecku bez problemu???
Naposledy upravil(a) palocx dne 03.05.2007 22:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Ferkov
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Ferkov »

serviska je k nicemu, taky jsem ji mel.. az pak jsem zjistil ze byla rozvazana a chybeli v ni prostredni listy a posledni udaj mel prepsany datum.... mimochodem v de se da sehnat serviska na kterekoliv auto uz za 50EUR...

Uživatelský avatar
airbone
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 476
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA

Příspěvek od airbone »

diesel píše:Souhlasím 30.tis km Golf a je to fuk jestli benzín nebo diesel,a u Passata bych tipoval těch 50.tis km.
Každopádně obdivuji kdo koupí dovoz bez servisky,měl jsem III,IV obe dvě z Německa a u III 6.let staré auto a jezdilo do autorizovaného servisu,takže je docela hodně nepravděpodobné že by třeba Passat 2002 a výš neměl garanční prohlídky.
Hoď jsem to foto ať vím jak vypadá Passat po 230.tis km,dík
Tak vyzera passat V6 TDI rv99 s 300.000km: (zvnutra o nic horise ako bazarovske 120.000km)
Přílohy
100_0165.JPG
100_0165.JPG (41.76 KiB) Zobrazeno 951 x

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“