Passat b5.5 sedan ... o jaké zadní plato se jedná??

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Electrode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.11.2011 21:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Passat b5.5 sedan ... o jaké zadní plato se jedná??

Příspěvek od Electrode »

Zdravíčko vážení,

chtěl jsem zde zakoupit "zadní plato pro Passat b5.5 sedan" a uživatel, kterého zatím nechci jmenovat, abych mu nekřivdil, mi zaslal plato, které sice tak nějak pasuje, ale po stranách zůstávají několik cm. široké mezery po celé délce plata u boků auta - viz foto.

Prodejce mi tvrdí, že plato vyndal z Passata 2002 b5.5 - ale já měl v mém Passatu 2002 b5.5 jiné plato a to od prodejce tam nepasuje. Otázka tedy zní - je možné, aby měla tato stejná auta jiný tvar zadního plata (např. v kombinaci s jinými bočními 3úhelníkovými kryty - viz dále)?

Nakonec mi prodejce zaslal ještě zmíněné 3úhelníkové kryty, ale i tady byl problém. Ty od prodejce byly úplně jiné než ty, které mám v autě já. Kamarád (Scholles) mi vysvětlil, že to, co prodejce poslal, je pravděpodobně ze Superba, jelikož Passat b5.5 i b5 mají zadní dveře samotné a malé 3úhelníkové sklo je součástí karoserie, kolem kterého je komplet "tapec" (viz obrázek), kdežto u Superba je malé 3úhelníkové sklo součástí zadních dveří a proto vypadá jinak i "tapec" - od toho se odvíjí i jiný tvar plata, jelikož tyto "tapecy" u Superba jsou širší, čímž i vyplní prostor, který vznikl použitím "tapeců" Passata a plata superba.

Prosím tedy o radu, zda uvedené plato, které je vidět na fotce, může být z nějakého Passata nebo je to spíš ze Superba? Současně prosím o radu, jestli je možné, aby se u Passata b5.5 sedan používaly dva druhy tapeců - viz foto. Nechci tomu člověku křivdit, ale s*át na hlavu si taky nenechám.

Díky a zdravím.

Meyla
Přílohy
20150127_234059.jpg
20150127_233948.jpg
20150305_215838a.jpg
20150305_220200.jpg
20150305_215822.jpg
http://www.VseKolemAut.cz - Bleskové převody aut a pojištění bez starostí!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“