Cena passatu B5.5

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Cena passatu B5.5

Příspěvek od majkl1 »

On je to totiž takový folklór "znalců" aut. Však to znáš, prostě silácký hospodský kecy :drinks: .Plus tedy často i závist - přece nemůžeš mít auto s menším nájezdem než oni, to dá přece rozum, ne? Když si někdo koupí auto, tak prostě nutně musí ročně najezdit sto tisíc a je jedno, zda jde o firemní nebo důchodce. Přes to vlak nejede. Koupil jsem 2004 s 148 tisíci. Za první dva roky najel 120 tisíc a pak osm let skoro stál (druhé auto) Taky mi to nikdo nevěří, což mi žíly netrhá :fly2: . A to máme doma RAV4 dvacet let starou a ta má 125 tisíc. Manželka s tím najezdí tak 5 tisíc za rok, možná ani to ne. Před pár lety jsem prodával P206 v naftě. Koupeno rodiči od novoty. Prodáváno jako desetileté a měl namotáno 63 tisíc. Krom odéru německého vlčáka ještě smrděl novotou :D
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena passatu B5.5

Příspěvek od CentriFUGA »

Jo to je pravda, já prodával na jaře passata a tourana, passat jak jsem psal dříve a touran byl 2004 a měl najeto poctivých 190.000km. Kupující, i když to byl známý mého kamaráda to prověřoval asi 7x, než uvěřil, že má auto tak relativně málo kilometrů...nakonec koupil, protože auto bylo celkem TOP...nejvíc mu nešlo do hlavy, proč si kupuju místo toho superba s 220.000km, kterého jsem záhy vyměnil za kombika s 245.000km, ale jelikož najedu max 15tisíc za rok a auto mi vydrží tak 3 roky, tak není proč se toho bát, ale zpět tématu - prodávat auto je u nás celkem zlo ...

wacko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 30.09.2007 12:11
Bydliště: HaViroW

Re: Cena passatu B5.5

Příspěvek od wacko »

romv píše:proč bych jsem si sám pro sebe stáčel km nebo můj kamarád, čím by jsme si pomohli.
Ti co stáčejí to nepřiznají, navíc budou mít podobné historky, které nejde spolehlivě ověřit. Takže pak jsou biti i ti co mluví pravdu :(
Passat 3BG, 2001, 1.9 TDI 96kW AVF

romv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.03.2009 20:23
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena passatu B5.5

Příspěvek od romv »

wacko píše:
romv píše:proč bych jsem si sám pro sebe stáčel km nebo můj kamarád, čím by jsme si pomohli.
Ti co stáčejí to nepřiznají, navíc budou mít podobné historky, které nejde spolehlivě ověřit. Takže pak jsou biti i ti co mluví pravdu :(
To je mi jasné, že se auta stačí ve velkém. Mě jen udivilo to, nejvím jestli to nazvat slušně hloupostí nebo slepotou kupujících, že když někomu doložíš historii do podrobna co to jen jde a on ti stejně bude tvrdit, že jsem to auto musel stočit. Hlavně mi nikdo nedokázal vysvětlit, proč bych jsem si sám sobě nechával stočit km. Asi proto, abych si chrochtal blahem, jak mám málo km. Nechápu, proč pak reagují na inzerát, když už dopředu jsou přesvědčeni, že je to levota. Díky tomu jsem se utvrdil, že není důvod k prodeji a ještě si pážu nějaký ten pátek nechám. Vy co máte podobné zkušenosti určo chápete, jak to myslím.

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena passatu B5.5

Příspěvek od CentriFUGA »

Víš proč to zkouší a tvrdí ti, že to je levota ? Protože čekají, že jim sundáš 20.000,- z ceny, kvůli tomu to dělají, to jsem také zažil (kamarád), že mu kupující tvrdil, že to stočil, i když měl auto od rodičů kteří ho kupovali nový, takže nebyl důvod ... pak z něj vypadlo, ať mu dvacku sundá, že to vezme i stočený :-D

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Cena passatu B5.5

Příspěvek od Rouballik »

Hele ono opravdu těch lidí tolik neni co si koupí auto pro stín na zahradě. Když pak někdo takovej je tak se mu to blbě obhajuje.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“