Při sešlápnutí spojky chrastění

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
geiger20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 16.09.2015 17:26

Při sešlápnutí spojky chrastění

Příspěvek od geiger20 »

Nevím,zda už se to tu něke objevilo,nerad bych zakládal nové téma,které už se tu řešila :) , takže se předem omlouvám,zda už to tu někdo založil . Ale ... Začalo jemně "chrastit" ve spojce . Když podržim spojku tam kde zabíra,tak jde slyšet mírné chrastění .. Když je motor studený a sešlápnu spojku tak nic,jen když jí pustim tak jen malinko zakolísá v otáčkách motor . ale až se motor zahřeje na provozní teplotu,tak to zase začne chrastit . ale jen tehdy,když sešlápnu spojku,tak jakoby v tom jemně zachrastí . Na volnoběh když auto stojí a nešlapu na spojku tak nic , krásně tichý,nikde nic nehučí . Mohla by to být dvouhmota ? Nebo převodovka KO ? Děkuju za každou radu kdo mi dá . Jinak .. Mám Passata 1,9TDi PD (74kw) r.v. 2003

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Při sešlápnutí spojky chrastění

Příspěvek od Hudy »

Zdravím,tak mě to chrastí malinko taky,dvouhmotu mám měněnou za funglovku ale od té výměny po zahřátí motoru to jako by chrastí,už s tím mám najeto 150t.km a dělá to jemně pořád,manželka mi říká že to moc poslouchám,tak to neřeším,autí už není nejmladší tak nějaký mušky mít může

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“