Díly original vs druhovyroba vs vrakáč

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
MotoTraveller
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.03.2010 22:25

Díly original vs druhovyroba vs vrakáč

Příspěvek od MotoTraveller »

Ahoj kluci snad to tu nikde není. Řeším teď ťuknutý auto a mám bohužel různý názory mechaniků na díly. Jeden říká intercooler origo z vrakáče a druhý nový druhovýroba. Cena je stejná. Vrakáč možná o 500,- míň. Tak nevím co by jste doporučili. Jsem radši pro nový, ale jestli kvalita stojí za prd tak radši risknu vrakáč a snad bude ok. Diky moc za názory Dave

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Díly original vs druhovyroba vs vrakáč

Příspěvek od kipo »

Intercooler radšej nový, aj neorigo, z vrakáča nemáš istotu že nebude deravý, budeš ho musieť ešte aj čistiť. Chladiť bude dobre aj nejaká druhovýroba.Z vrakáča skor karosárske diely.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

MotoTraveller
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.03.2010 22:25

Re: Díly original vs druhovyroba vs vrakáč

Příspěvek od MotoTraveller »

Ahoj díky za info. Nakonec koupena nová druhovýroba za 1500,- stejně jako chtěj na vrakáči. Je na něj 2 roky záruka tak snad bude makat :-). Chladičovou stěnu jsem vzal z vrakáče za 2500,-,ale dá se sehnat za stejnou cenu i novej druhovýroba. Jestli chcete používejte toto vlákno na dotazy či názory na různý díly ;-). Třeba bude jeho založení k něčemu dobrý :-). Zatím čao Dave

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Díly original vs druhovyroba vs vrakáč

Příspěvek od majrek001 »

záleží jaká druhoška některý prostě praskají naseriovým SW - netož když je to trošku nalitý a nevydrží to co originál
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

MotoTraveller
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.03.2010 22:25

Re: Díly original vs druhovyroba vs vrakáč

Příspěvek od MotoTraveller »

Je to tenhle. Podle názvu jsem ho nekupoval, byl jedinej skladem :-) tak snad bude dobrej. Ani nevím co je to za výrobce
https://www.autokelly.cz/Product/42-78- ... 6;34203645

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“