Passat tuning

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Příspěvek od xpassat »

David píše:
xpassat píše:Koukám, že to měl dobře vytuněný i před tím traktorem - každý kolo jiný :lol: :roll: ...alespoň pravý přední :)
no já mám takovej pocit, že to kolo tam dal určitě až po tom traktoru, protože podle toho blatníku to odneslo právě i to kolo co tam bylo :!:
Tak to je snad jasný každýmu, asi by těžko někdo jezdil s jedním elektronem jiným :lol: ...nepochopil jsi žert :wink:

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

David píše:
xpassat píše:Koukám, že to měl dobře vytuněný i před tím traktorem - každý kolo jiný :lol: :roll: ...alespoň pravý přední :)
no já mám takovej pocit, že to kolo tam dal určitě až po tom traktoru, protože podle toho blatníku to odneslo právě i to kolo co tam bylo :!:
hlavně by mě fakt zjímalo,jak to udělal,protože to auto je omlácený ze všech stran (otázka pro autora :lol: :lol: )
Obrázek

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

xpassat píše:
David píše: no já mám takovej pocit, že to kolo tam dal určitě až po tom traktoru, protože podle toho blatníku to odneslo právě i to kolo co tam bylo :!:
Tak to je snad jasný každýmu, asi by těžko někdo jezdil s jedním elektronem jiným :lol: ...nepochopil jsi žert :wink:

:oops: :oops: :oops: :mrgreen: :wink:

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C3 »

:? chudak autí... :))) ale.. .jak je to novy, tak to jsou lehky plechy.... a velky skody:/
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

vally_ny píše:hlavně by mě fakt zjímalo,jak to udělal,protože to auto je omlácený ze všech stran (otázka pro autora :lol: :lol: )
No l-e-x psal, že ho ten traktorista "prý" nabral a pak s ním sjel ze stráně, tak to by i tak odpovídalo, že tam nabral nějakej třeba strom nebo podobně, když má ten pravej př. blatník tak dodělanej :roll: Každopádně to auto teda dopadlo :?
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

No Respect píše:
vally_ny píše:hlavně by mě fakt zjímalo,jak to udělal,protože to auto je omlácený ze všech stran (otázka pro autora :lol: :lol: )
No l-e-x psal, že ho ten traktorista "prý" nabral a pak s ním sjel ze stráně, tak to by i tak odpovídalo, že tam nabral nějakej třeba strom nebo podobně, když má ten pravej př. blatník tak dodělanej :roll: Každopádně to auto teda dopadlo :?
hlavně když už by mi takhle zrajtoval auto,tak bych ho tím autem napral taky,třeba bych mu naboural bránu :wink:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

vally_ny píše:hlavně když už by mi takhle zrajtoval auto,tak bych ho tím autem napral taky,třeba bych mu naboural bránu :wink:
:lol: :lol: :lol:
Já byl včera na chatě a parkoval jsem u silnice, protože nebylo kde jinde zaparkovat a jel shora po silnici traktor s tou nějakou velkou radlicou, a zvláštně se tam houpal po té silnici, když jel, tak jsem si hned vzpomněl na tyto fotky a když jsem z dálky viděl jak projížděl kolem mě, tak už jsem viděl úplně živě jak by mě to zvalchuje :o - a nějakej ten stromeček z druhé strany by se tam taky našel, takže bych dopadl podobně jako fotky výše.....ale bohužel bych si pak šel asi za ublížení na zdraví hned sednout do lochu a nevím jestli tam maj přístup na net, abych mohl sledovat vw fórum :lol:
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

No Respect píše:
vally_ny píše:hlavně by mě fakt zjímalo,jak to udělal,protože to auto je omlácený ze všech stran (otázka pro autora :lol: :lol: )
No l-e-x psal, že ho ten traktorista "prý" nabral a pak s ním sjel ze stráně, tak to by i tak odpovídalo, že tam nabral nějakej třeba strom nebo podobně, když má ten pravej př. blatník tak dodělanej :roll: Každopádně to auto teda dopadlo :?
Přesně tak to bylo :wink: jel kolem utrhlo se mu to a vzal ho sebou,...

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

l-e-x píše:
No Respect píše: No l-e-x psal, že ho ten traktorista "prý" nabral a pak s ním sjel ze stráně, tak to by i tak odpovídalo, že tam nabral nějakej třeba strom nebo podobně, když má ten pravej př. blatník tak dodělanej :roll: Každopádně to auto teda dopadlo :?
Přesně tak to bylo :wink: jel kolem utrhlo se mu to a vzal ho sebou,...
tak to by se pak ve mě taky něco utrhlo :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

vally_ny píše:
l-e-x píše: Přesně tak to bylo :wink: jel kolem utrhlo se mu to a vzal ho sebou,...
tak to by se pak ve mě taky něco utrhlo :twisted:

Lidi lidi, já sice chápu, že máte k těm kraksnám vztah, ale valchovat někoho proto, že mi zmačkal plechy, tomu nějak nerozumím.... když se nikomu nic nestalo, jde o h...... :D :D :D

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

SexedUp píše:
vally_ny píše:tak to by se pak ve mě taky něco utrhlo :twisted:

Lidi lidi, já sice chápu, že máte k těm kraksnám vztah, ale valchovat někoho proto, že mi zmačkal plechy, tomu nějak nerozumím.... když se nikomu nic nestalo, jde o h...... :D :D :D
No nevím,jestli kdyby mi někdo přejel paššíka traktorem,jestli bych mu říkal,že jde o h***o :?
Obrázek

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

SexedUp píše:
vally_ny píše:tak to by se pak ve mě taky něco utrhlo :twisted:

Lidi lidi, já sice chápu, že máte k těm kraksnám vztah, ale valchovat někoho proto, že mi zmačkal plechy, tomu nějak nerozumím.... když se nikomu nic nestalo, jde o h...... :D :D :D
vis jak jsem musel na auto makat a jeste ho nemam cely zaplaceny ... ano pokud se nikomu nic nestalo je to ok o to taky jde .. plechy a hmotny veci az na druhym miste ale ty taky musi nekdo zaplatit a ma k nim urcity vztah ... dej 280 000 za auto nech si ho prevalcovat traktorem a pak si rekni - je do hov*o :-) nevim mel jsem bouracku v prosinci .. nikomu se nastasti nic nestalo ale taky me sralo ze mam blatnik a naraznik v haj*lu
Obrázek

doctor 5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 14.08.2008 09:52
Bydliště: České Budějovice

Re: Passat tuning

Příspěvek od doctor 5 »

Kdyby se to stalo me tak bych mu jeste podekoval mam dobrou havarijku.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“