Motor 81Kw Olej

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Halalas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.03.2008 08:40

Motor 81Kw Olej

Příspěvek od Halalas »

Cago chlapi potrebuju poradit mam motor 1.9 tdi 81kw a asi je v haji tesneni olejove vany potrebuju ji sundat a pretesnit. No a problem je v tom ze kdyz jsem se dival jak to dostanu dolu tak mi tam zavazi stabilyzacni tyc a naprava da se to nejak obejit nebo jak na to nejlepe? co se musi presne povolit nebo odstranit. Dik za rady

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 81Kw Olej

Příspěvek od teekey »

podle predmetu jsem si zacinal myslet, ze zase nekdo potrebuje poradit co tam lit :lol:

ty olejova tesneni jsou docela kvalitni, ja mam na vane uz nejaky ten sram (predchozi majitele byli asi trosku hovadka), ale tesneni je stejne dobry. Opravdu bych se stoprocentne ujistil, okdud olej tece...AFN mi taky pousti fleky na dlazbu pred domem, ale z vany to neni, ani olejovy filtr, pricemz kdyz auto zvednu a odkrytuju, tak je to jako by mi tam nekde praskla hadice od privodu do olej. filtru :?

//edit:
a kdyz jsem resil, jak vymenit tesneni na vane, tak sem skoncil tam kde ty a z nouze jsem byl odhodlany jet uz do servisu, pac tam maj na hrani dost casu :mrgreen: Nastesti vana neni muj problem...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
ptazz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 81Kw Olej

Příspěvek od ptazz »

teekey píše:podle predmetu jsem si zacinal myslet, ze zase nekdo potrebuje poradit co tam lit :lol:

ty olejova tesneni jsou docela kvalitni, ja mam na vane uz nejaky ten sram (predchozi majitele byli asi trosku hovadka), ale tesneni je stejne dobry. Opravdu bych se stoprocentne ujistil, okdud olej tece...AFN mi taky pousti fleky na dlazbu pred domem, ale z vany to neni, ani olejovy filtr, pricemz kdyz auto zvednu a odkrytuju, tak je to jako by mi tam nekde praskla hadice od privodu do olej. filtru :?

//edit:
a kdyz jsem resil, jak vymenit tesneni na vane, tak sem skoncil tam kde ty a z nouze jsem byl odhodlany jet uz do servisu, pac tam maj na hrani dost casu :mrgreen: Nastesti vana neni muj problem...
Mě to na AFNku taky teče a zjistil jsem,že prej je to trochu profláknutý.
Totiž nad filtrem vede hadice z víka na motoru do bloku motoru a ta je asi v háji borovym,nebo aspoň jak sem tak koukal tak to teče tam odtud,jenže mam i orosenou hadici na servo a ještě se mi ztrácí voda z chlaďáku,takže toho budu dělat vícero. :-(

Uživatelský avatar
korus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 81Kw Olej

Příspěvek od korus »

Zdravím, v minulém týdnu jsem měl pašíka u pana doktora a měl jsem údajně stejný problém. Když měnil spojku, zjistil, že mi to taky teče pod vanou a říkal že se to těsnění dá vyměnit když přizdvihne motor, protože tam snad něco zavazí co brání sundání toho víka a nasazení novýho těsnění. Prej tam není dost místa. Nevím přesně nedělal jsem to osobně ale z jeho vyprávění to prej není tak jednoduchý. Asi jsem tě moc nepotěšil ale jak jsem koupil tak prodávám. Tak hodně štěstí.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“