Ceny airbagů Passat B5

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od Smiegel »

Ahoj všichni,
potřeboval bych poradit ohledně cenách airbagů a rádia z důvodu dnešního vykradení vozu :cry:
A policajti mi tam daly papír abych si zjistil přesnou škodu a donesl jim to příští týden.
Takže bych potřeboval jestli někdo nevíte cenu airbagu řidiče tříramínko,spolujezdce i s krytkou a cenu originál rádia na kazety Beta. :(

Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od MASO »

Ahoj,přeposílám ti ceny z Tukasu,tohle ukradli teď mně. Tříramínko cenu nevim,ale bude asi dražší.
Čtyřramenný volant 10 115 +airbag volantu 19 950, airbag spolujezdce 18 020 + kryt 4 300,ovládání climatronik 16 700,- ,autorádio vw beta 14 480,-
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od Smiegel »

8O tak to je hnus,že ti ukradli i ovládání klimy. U mě byli alespoň v uvozovkách tak slušný,že zádný drát neodřízli,ale vše odpojili. :(

Uživatelský avatar
Klokan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od Klokan »

Smiegel píše:8O tak to je hnus,že ti ukradli i ovládání klimy. U mě byli alespoň v uvozovkách tak slušný,že zádný drát neodřízli,ale vše odpojili. :(
Chlapi kde to bydlite ? delejte si tim neco... Uz skoro dva roky parkuju pasika na sidlisti a jste mi ho ani neotukali dverma na parkovisti, natoz toto.Kdyz jdu okolo, vzdycky se divam co tam parkuje, ale Passat je proste radove auto (i B6) a nevycuhuje z rady (Ostrava-Poruba), takze zrejme neni duvod...Holt u nas na Ukrajine je klid :-)

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od Smiegel »

Klokan píše:
Smiegel píše:8O tak to je hnus,že ti ukradli i ovládání klimy. U mě byli alespoň v uvozovkách tak slušný,že zádný drát neodřízli,ale vše odpojili. :(
Chlapi kde to bydlite ? delejte si tim neco... Uz skoro dva roky parkuju pasika na sidlisti a jste mi ho ani neotukali dverma na parkovisti, natoz toto.Kdyz jdu okolo, vzdycky se divam co tam parkuje, ale Passat je proste radove auto (i B6) a nevycuhuje z rady (Ostrava-Poruba), takze zrejme neni duvod...Holt u nas na Ukrajine je klid :-)
Praha,a to když mi vybraly airbagy poprvé,tak to bylo přes noc,tak to dávám na hlídané parkoviště. No tak mi to vybraly přes den!!! :twisted:

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od Currahee »

Ty voe to snad neni možný, to jsou děvky! Už mě to fakt začíná sr*t! Já sice v noci na dnešek náhodou o nic nepřišel, ale našel jsem na kapotě pánvičku na smažení a to jsem včera přijel z výletu v poledne :evil: Kua dneska se v Praze vyplatí mít starou sračku a né auto, do hajzlu :roll: Na okně mám dalekohled a kontroluju pašíka (poklice, okna a zrcátka) večer než jdu spát a ráno když vstanu. Už z toho začínám být deformovanej :roll:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od rapid.direct »

No neuvěříte co se mi o víkendu stalo..... :? Před asi měsícem mi u nás v ulici (Praha-Podolí) vykradli auto.....jednou jsem to nechal na nehlídaném místě a bum NAVi pryč....nasranej jak kýbl jsem si sehnal přes známé garáž ( neuvěřitelně).
V té samé ulici parkuje Passat B5.5 s pukem u antény (tzn. NAVI) je to taxikář a tomu se do té sobotní osudové noci nic nestalo....
Jdu si asi v půl 12-té spokojeně po zaparkování svého auta domů a vidím 2 pofidéry jak stojí u taxikářova auta, jeden kouká (asi hlídač) a druhej páčí dveře....auto začíná houkat, okna jedou dolů a já se rozbíhám nakopat s klackem v ruce (ten jsem si ulomil z křoví :) ) smažkám pr**le.....
ten "hlídač" si mě absolutně nevšiml, než jí ovšem dostal přímo do týla.....vyndám s hrozným řevem toho druhého (to už se v bytech začalo rozsvěcet co se to děje) a pustím se do něj.....

Abych to zkrátil.....jsem nekonfliktní typ, kterej se raději domluví než, aby se pral, ale tenhle našlápnutej vztek z vykradení mého auta ve mě prostě byl a já ho v té chvíli prostě ventiloval ven....zloděje (ten první po té ráně jen ležel na zemi a sténal) jsem dokopal- tedy spíš toho druhého...a zavolal policii(přijeli asi až za 20min,na zadním sedadle bordel z MC Donalda :))! Sepsali jsme protokol a bylo mi sděleno, že tedy zloději budou stíháni za pokus ( ???) o vykradení vozu, ale abych se připravil na to, že na mě může být podáno trestní oznámení za ublížení na zdraví....?? Opravdu už pochybuji o celém našem systému a je mi nablití z používání násilí ještě víc než před tím..... :?

ps: KDYBYCH SE DO NICH NEPUSTIL A ZAVOLAL POLICII HNED , ZLODĚJI UŽ MĚLI DÁVNO PRODÁNO V BAZARU, NEŽ BY TI POLICAJTI PŘIJELI.....HNUS!! :roll:

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od Smiegel »

Tak to ti věřím,mě zase říkali,když jsem argumentoval tím,že bych je tu chtěl potkat,tak mi řekli až si to nepřeju,proto že kdyby je oni chytli tak jsou to prý většinou feťáci a z těch bych škodu těžko vymáhal. ZDE JE PROSTĚ DEBILNÍ STÁT S ZÁKONY!!!!!!!!! :twisted:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od rapid.direct »

Smiegel píše:Tak to ti věřím,mě zase říkali,když jsem argumentoval tím,že bych je tu chtěl potkat,tak mi řekli až si to nepřeju,proto že kdyby je oni chytli tak jsou to prý většinou feťáci a z těch bych škodu těžko vymáhal. ZDE JE PROSTĚ DEBILNÍ STÁT S ZÁKONY!!!!!!!!! :twisted:

No to byli feťáci jasný...hlavně ten co hlídal.....fuj.... :budo:

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od Smiegel »

rapid.direct píše:
Smiegel píše:Tak to ti věřím,mě zase říkali,když jsem argumentoval tím,že bych je tu chtěl potkat,tak mi řekli až si to nepřeju,proto že kdyby je oni chytli tak jsou to prý většinou feťáci a z těch bych škodu těžko vymáhal. ZDE JE PROSTĚ DEBILNÍ STÁT S ZÁKONY!!!!!!!!! :twisted:

No to byli feťáci jasný...hlavně ten co hlídal.....fuj.... :budo:
Tak to u mě nevím,ale když mi to auto vyberou v časovém rozmezí 11:30-18:00 v pátek. Tak to asi normální člověk neni,já kdybych tuto hodinu vybíral auto tak si se strachy tak posral,že by mě našli podle ho..... za mnou :lol:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od rapid.direct »

Smiegel píše:
rapid.direct píše:
No to byli feťáci jasný...hlavně ten co hlídal.....fuj.... :budo:
Tak to u mě nevím,ale když mi to auto vyberou v časovém rozmezí 11:30-18:00 v pátek. Tak to asi normální člověk neni,já kdybych tuto hodinu vybíral auto tak si se strachy tak posral,že by mě našli podle ho..... za mnou :lol:

:lol: :lol: hele těmhle lidem co to kradou je to úplně jedno...v očích se jim lesknou dolary s vidinou nákupu drog a pak několika hodinové feťácké jízdě :)...jeden z těch frajerů když si ho policajti sbírali ze země se smál.....no idiot! 8)

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od Smiegel »

Sekat ruce a je klid!!!

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od rapid.direct »

Smiegel píše:Sekat ruce a je klid!!!

Moje řeč!!! :budo:

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ceny airbagů Passat B5

Příspěvek od pepanos »

rapid.direct píše: Sepsali jsme protokol a bylo mi sděleno, že tedy zloději budou stíháni za pokus ( ???) o vykradení vozu, ale abych se připravil na to, že na mě může být podáno trestní oznámení za ublížení na zdraví....??
Tos udělal chybu jak Brno!!!!
Když jsi už chytl na první našlápnutí,měls je dobít třeba k smrti,ale nevolat policajty.
Nebo volat policajty a neřezat,a nechat v klidu to auto vykrást.
Kdysi se nám podařilo chytit čorkaře,a ten byl zesranej strachy do té doby než jsme zavolali poldy.Jak si ho nakládali do auta,tak už byl v poho a když jsme byli sepisovat protokol tak jim povídá:"Hoši,snažte se"
Polda nám pak povídá:"Byli jste na něj čtyři,měli jste ho naložit do auta,odvézt na Ještěd,svléknout do naha a přivázat ke stromu-(Byli jsme v Liberci,před Silvestrem a bylo asi 20 pod nulou)-,zabili byste s tím stejně času jako se sepisováním protokolu,on by se z toho nějak dostal a cestou dolů by zmrznul a byl by klid,takhle ho ráno pustíme,a on vecer zas půjde krást"

Snad nebudou mít nějakýho prima právníka,kterej jim poradí bolení hlavy,závratě,ztrátu paměti,ztížení společenskýho uplatnění a ty neskončíš v base s doživotním placením fetu dvoum smažkám.
Bohužel zákony v téhle zemi jsou takhle nastavený,ve mě se taky vaří krev,přítelkyni auto vykradli v pátek a mě před měsícem (nic se neztratilo,protože tam nic ke zpeněžení není,akorát zámky jsou v pr.eli)
Mám pocit,že to tady je další daň za držení automobilu:kromě dálniční známky,modrých rezidentních zon,parkovacích automatů atp.
Sorry za OT,ale zas mě to na.sralo :twisted: :evil:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“