Brzdy B5

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
aaligatorr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 06.01.2008 10:10
Bydliště: Slovakia, BY
Kontaktovat uživatele:

Brzdy B5

Příspěvek od aaligatorr »

nazdar hosi chcem sa spytat je to mozne abo co sposobilo ze ked som prudko zabrzdil mi urvalo brzdovu hadicu na lavej strane a na druhej strane mi asi o tyzden ked som sa onu oprel a nacahoval sa do zadu........normalne sa bojim brzdit akoze mam ich povimienane len tak info

Uživatelský avatar
mattes
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2035
Registrován: 25.09.2007 18:08
Bydliště: Ostravwa

Re: Brzdy B5

Příspěvek od mattes »

A nebyly ty hadice zteřelé?
Bo není čas

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Brzdy B5

Příspěvek od StandaS »

To bude asi tím, že něco pamatují a budou spuchřelé. Pamatuji se, jak chlapík dorazil na TK s Trabantem a když technik najel na válce a skoušel brzdy, rupla mu trubka a on začal pomalu brečet že je to strašná smůla, že mu to ruplo zrovna na TK. Technik mu na to odpověděl, že by byla větší smůla, kdyby mu to ruplo zrovna před křižovatkou, ke které by se blížila Tatra. :lol:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Brzdy B5

Příspěvek od Ergo »

Čau, mám malý problém, každé ráno mám brzdový pedál úplně tvrdý (96kw), snad na vyjímky asi tak 1 za týden. Po nastartování se chová normálně. Něco jsem tu už přečet, zkontroloval všechny trubky a nic jsem nezjistil. Kde všede může utíkat ten vzduch? Dá se to nějak zkontrolovat VAGem?

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Brzdy B5

Příspěvek od StandaS »

Tak já mám také každé ráno tvrdý, ale né pedál :lol: . Ale vážně. Pedál před nastartováním může být tvrdý, protože nejde posiovač. Jinak pokud se po nastartování chová normálně, tak je asi vše OK. Špatné by bylo, kdyby se ti propadal postupně dolů a při několikerém šlápnutí by stvrdl, tak je v okruhu vzduch a musí se odvzdušnit. Jinak vzduch se do okruhu dostane netěsností kdekoli na okruhu. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Pavel23
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 27.09.2007 13:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Brzdy B5

Příspěvek od Pavel23 »

Nebudu zakládat nové vlákno, ale potřebuji poradit, čím mažete válečky v brzdových třmenech. Popřípadě kde sehnat. Ve škodovce taková čirá vazelína, nevím jak se jmenuje, ale nemůžu nikde nic sehnat. Díky za radu.....

aaligatorr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 06.01.2008 10:10
Bydliště: Slovakia, BY
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy B5

Příspěvek od aaligatorr »

StandaS píše:To bude asi tím, že něco pamatují a budou spuchřelé. Pamatuji se, jak chlapík dorazil na TK s Trabantem a když technik najel na válce a skoušel brzdy, rupla mu trubka a on začal pomalu brečet že je to strašná smůla, že mu to ruplo zrovna na TK. Technik mu na to odpověděl, že by byla větší smůla, kdyby mu to ruplo zrovna před křižovatkou, ke které by se blížila Tatra. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“