Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od rapid.direct »

stréc od piva píše:
SupermanXXX píše:jednou jsem taky hlásil něco na policajtech a kamarád mi řikal že ty šmejdi na který jsem flojdy poslal jsou jejich velký kámoši a že s tim teda nic dělat nebudou. A stačilo na 158 říct jednu větu : Zavolám si za hodinu a budu chtít vědět výsledek co pro toto moje oznámení policie české republiky udělala. A hned se to řešilo a padaly pokuta kamarád nekamarád :wink: Jinak kdybych viděl zmrdy co mi kradou auto asi bych neujel ale seřezal bych je jako sviňa. Když jich je víc dá se použít páka na volant, odzkoušeno :twisted:

a kdyz sou dva,tri a kazdej 2metry do vysky,metrak do vahy?
S tyčí v ruce a nasraným egem bych je roštípal....toho se nebojím...a kdyby ne....mohl bych o sobě říct: " nejsem srab, zkusil jsem to" ! OK namítneš s rozbitou držkou, ale život je ku*va, která se s tebou nepáře a tohle k tomu tak nějak patří...rozhodně bych neutekl a svý auto jim tam nenechal..... i kdyby jich tam bylo pět! šel bych do toho největšího jako první...tím taky zajisté ukážeš že nejsi sračka a máš možná procenta mentální převahy na své straně(odzkoušeno)...a s pákou na volant v ruce??? :lol: :lol: :lol:


Jen upozorňuji, že to co jsem napsal myslím naprosto vážně a stojím si zatím, prosím neberte to jako nějaké machrování ap. Nejsem žádný hrdina ani řezník (vůbec),ale sedím každý den v práci od rána do večera , abych mohl mít to pěkné auto co mám a rozhodně bych si ho za mé přítomnosti nenechal ukrást...... :|

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od SupermanXXX »

MOJE SLOVA! Musíš na každou ránu tři vrátit, to je jednoduchá matika :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“