Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od Pino »

Ahoj lidi..je tomu asi hodina,co jsem na Sporilove prichazel k autu a uz zdalky mi bylo jasne,ze dva kluci ,stojici vedle meho vozu,ledabyle pokukujice v pul jedne rano na ul.Hlavni... jsou urcite corkari.Prisel jsem k autu,a k prvnimu,co stal venku vyskocil z auta druhy.Nastoupil jsem do auta,zamkl se,nastartoval a rozjel se.Odbocil jsem do prvni ulice,zhasl svetla a cekal.Muj odhad byl zrejme spravny,protoze Fiat Brava,tmave barvy,s cernym prednim naraznikem s tahokovem v nem a vyvedenym sanim na stranach se zabrami ala SEIDL na asi 15-ti palcovych 5-ti paprskovych kolech kolech podle videni myslim Exclusiv line s foliemi a zavarenou zadi prijel asi po 10-ti vterinach.Na zpatecku jsem mu vyrazil vstric a nechal ho predjet a to uz jsem volal benga.SPZ 6A0 6845 myslim.Prejel me a po cca 200 metrech zaparkoval v rade.Zastavil a zhasl.Stal jsem za nim opodal a cetl jsem do telefonu jejich SPZ.Po te jsem se rozjel a minul je.Najel jsem zpet na ul.Hlavni a vysadil kolegyni.Po ceste zpatky jsem je jeste jednou potkal..predjeli me a tim to zrejme pro dnesek skoncilo.Mam B5,celou cernou,xenony ale nijak extremni,jen decentni.Jestli chteli jen svetla,protoze uvnitr nic zajimaveho nemam nebo cele auto,se doufam nedozvim..kazdopadne kdokoliv tyhle ZMRDY uvidite,tak bacha!!!!P.S.Mam docela fotografickou pamet,ze?

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od standokan »

kurv* zmrda** useknout ruce :twisted:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

rybinac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 30.04.2008 14:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od rybinac »

Tak to jsi dobrej, že si to takhle poznal...naprášit je a zavřít až zčernaj!! :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od Tomasek1234 »

Skoda ze fizlove na to serou. Uz to lezi nekde zalozeny v supliku a za par dni ukradnou jinde. :(
To chce sebou vozit magnum.

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od stréc od piva »

no jo...a co jsi vubec policajtum rekl? ze u Tveho auta stali dva kumpani a divali se na nej???
myslis,ze kvuli tomu o pulnoci pujdou z tepla sluzebny nekam do tmy Prahy resit neco,kdyz se vlastne nic nestalo? 8O
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od Pino »

stréc od piva píše:no jo...a co jsi vubec policajtum rekl? ze u Tveho auta stali dva kumpani a divali se na nej???
myslis,ze kvuli tomu o pulnoci pujdou z tepla sluzebny nekam do tmy Prahy resit neco,kdyz se vlastne nic nestalo? 8O
Jo a ty by jsi jim asi jeste dal klicky,aby si novi majitele neposkodili zamky,ne? :mad3:Skoda slov.
Naposledy upravil(a) Pino dne 28.07.2008 14:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od rapid.direct »

Díky za tip :wink:

biboG60
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 08.07.2008 12:42
Bydliště: Slovensko Dolný Kubín

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od biboG60 »

Tomasek1234 píše:Skoda ze fizlove na to serou. Uz to lezi nekde zalozeny v supliku a za par dni ukradnou jinde. :(
To chce sebou vozit magnum.
jedine nanuk Magnum :mrgreen:
G-lader,supercharged :) jednoducho ho mám rád proste 3000ot./min. a vyssie mňam

biboG60
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 08.07.2008 12:42
Bydliště: Slovensko Dolný Kubín

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od biboG60 »

na takýchto seru policajti,seru ludia.treba ich len dobre vypráskať.ujovi raz kradli passata B6 boli na kofole v jednej miestnej krčme,auto mali dalej odstavené z dovodu nemotornej chodze vystupujucich ludí,aby ho zbytočne neodreli,tak odstavi lauto teda dalej.bolo večer cca 9-10hodín,iba mu vola jedna ženská že mu alarm piska na aute...on vysiel,zaostril v tme a nejaký curáčik už sedel s notebookom v aute.k autu to bolo asi 200metrov,ked videl 3, 2-metrových chlapov ako bežia nevedel čo skor.nahánali ho asi polkiláka,kondičku mal dobrú.nepoznal to tu unás tak zabludil do jedneho dvora a tam ho chytili.no boha,keby ste to videli co mu porobili :D ten mal snad aj vajcia natrhnuté :mrgreen: ,potom ho tahali naspeť ku autu zanohy šmykom nachrbáte (ojojoj nechcel by som :oops: ) pri aute dostal dalsie nakladačky a kopačky,poviazali ho a dali do igelitového vreca a hovoria že ho idu hodit do rieky,chlapík začal plakať že nech to nerobia že on už bude dobrý,ale oni ho chceli len vystrašiť,no ale on sa aj zašťal v tom vreci ach jaaaj :mrgreen: potom ho vybrali,iba zrazu došla nejaká žena na megane a hovorí nerobte jankovi zle...a jeeeeb už ujo ženskej vybral kluče zo zapalovania a hned otázka co tu chcu k-rvy vym-dané.samozrejme policajti sa volať nemohli kedže chlapík bol dobitý a doštatý.ujo chcel teda peniaze na opravu vylomeného zámku,dobitého chlapíka už naložili na spolujazdcovu sedačku.ženská hovorí že nemá pri sebe peniaze že pojde vytiahnut do najbližsieho bankomatu (samozrejme pochopitelne chcela ujst) tak chlapi naskákali do auta a ujo hhovorí: ´´nepocujem vrčať motor?no co s tými peniazmi??´´ tak ženska vytiahla 26000sk,ujo pohrozil že ak sa tu este raz v živote ukážu tak neodídu celý......chlapík co mal zo sebou výbavu tak ju rozm-dali po celej ulici,s notebooku neostal asi ani kusoček plastíku :mrgreen: zámok mu vylomil takým mohutným chrom-molybdénovým T-éčkom,proste založil do zámku a trhol a bolo otvorené. ..............................takže ludia radsej nekradnite ak nechcete mat mnohopočetné zlomeniny a moč aj zaušami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
G-lader,supercharged :) jednoducho ho mám rád proste 3000ot./min. a vyssie mňam

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od SHARK V6 »

biboG60 píše:
Tomasek1234 píše:Skoda ze fizlove na to serou. Uz to lezi nekde zalozeny v supliku a za par dni ukradnou jinde. :(
To chce sebou vozit magnum.
jedine nanuk Magnum :mrgreen:
spíš nanuk Bazuka,nebo past na medvědy pod kobereček (nedoporučuji sklerotikům :lol: )
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od stréc od piva »

biboG60 píše:na takýchto seru policajti,seru ludia.treba ich len dobre vypráskať.ujovi raz kradli passata B6 boli na kofole v jednej miestnej krčme,auto mali dalej odstavené z dovodu nemotornej chodze vystupujucich ludí,aby ho zbytočne neodreli,tak odstavi lauto teda dalej.bolo večer cca 9-10hodín,iba mu vola jedna ženská že mu alarm piska na aute...on vysiel,zaostril v tme a nejaký curáčik už sedel s notebookom v aute.k autu to bolo asi 200metrov,ked videl 3, 2-metrových chlapov ako bežia nevedel čo skor.nahánali ho asi polkiláka,kondičku mal dobrú.nepoznal to tu unás tak zabludil do jedneho dvora a tam ho chytili.no boha,keby ste to videli co mu porobili :D ten mal snad aj vajcia natrhnuté :mrgreen: ,potom ho tahali naspeť ku autu zanohy šmykom nachrbáte (ojojoj nechcel by som :oops: ) pri aute dostal dalsie nakladačky a kopačky,poviazali ho a dali do igelitového vreca a hovoria že ho idu hodit do rieky,chlapík začal plakať že nech to nerobia že on už bude dobrý,ale oni ho chceli len vystrašiť,no ale on sa aj zašťal v tom vreci ach jaaaj :mrgreen: potom ho vybrali,iba zrazu došla nejaká žena na megane a hovorí nerobte jankovi zle...a jeeeeb už ujo ženskej vybral kluče zo zapalovania a hned otázka co tu chcu k-rvy vym-dané.samozrejme policajti sa volať nemohli kedže chlapík bol dobitý a doštatý.ujo chcel teda peniaze na opravu vylomeného zámku,dobitého chlapíka už naložili na spolujazdcovu sedačku.ženská hovorí že nemá pri sebe peniaze že pojde vytiahnut do najbližsieho bankomatu (samozrejme pochopitelne chcela ujst) tak chlapi naskákali do auta a ujo hhovorí: ´´nepocujem vrčať motor?no co s tými peniazmi??´´ tak ženska vytiahla 26000sk,ujo pohrozil že ak sa tu este raz v živote ukážu tak neodídu celý......chlapík co mal zo sebou výbavu tak ju rozm-dali po celej ulici,s notebooku neostal asi ani kusoček plastíku :mrgreen: zámok mu vylomil takým mohutným chrom-molybdénovým T-éčkom,proste založil do zámku a trhol a bolo otvorené. ..............................takže ludia radsej nekradnite ak nechcete mat mnohopočetné zlomeniny a moč aj zaušami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:fly2: :fly2: :fly2: :fly2: heh super...nejdriv sem to spatne pochopil - precet a myslel,ze ten zbitej bol tvuj ujo :)
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od elit »

heh super...nejdriv sem to spatne pochopil - precet a myslel,ze ten zbitej bol tvuj ujo :)
Taky jsem to nejprve tak pochopil. Dobre mu tak 8)
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
DeHa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 01.10.2007 21:53

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od DeHa »

Pino píše:Ahoj lidi..je tomu asi hodina,co jsem na Sporilove prichazel k autu a uz zdalky mi bylo jasne,ze dva kluci ,stojici vedle meho vozu,ledabyle pokukujice v pul jedne rano na ul.Hlavni... jsou urcite corkari.Prisel jsem k autu,a k prvnimu,co stal venku vyskocil z auta druhy.Nastoupil jsem do auta,zamkl se,nastartoval a rozjel se.Odbocil jsem do prvni ulice,zhasl svetla a cekal.Muj odhad byl zrejme spravny,protoze Fiat Brava,tmave barvy,s cernym prednim naraznikem s tahokovem v nem a vyvedenym sanim na stranach se zabrami ala SEIDL na asi 15-ti palcovych 5-ti paprskovych kolech kolech podle videni myslim Exclusiv line s foliemi a zavarenou zadi prijel asi po 10-ti vterinach.Na zpatecku jsem mu vyrazil vstric a nechal ho predjet a to uz jsem volal benga.SPZ 6A0 6845 myslim.Prejel me a po cca 200 metrech zaparkoval v rade.Zastavil a zhasl.Stal jsem za nim opodal a cetl jsem do telefonu jejich SPZ.Po te jsem se rozjel a minul je.Najel jsem zpet na ul.Hlavni a vysadil kolegyni.Po ceste zpatky jsem je jeste jednou potkal..predjeli me a tim to zrejme pro dnesek skoncilo.Mam B5,celou cernou,xenony ale nijak extremni,jen decentni.Jestli chteli jen svetla,protoze uvnitr nic zajimaveho nemam nebo cele auto,se doufam nedozvim..kazdopadne kdokoliv tyhle ZMRDY uvidite,tak bacha!!!!P.S.Mam docela fotografickou pamet,ze?

tak tomu říkám popis pachatele ..... :D :D :D supr. ještě jakou měl vůni stromečku?? :D
jinak tuto zkušenost ti samo nezávidím a zpřerážel bych jim hnáty..
"Jak to má kola nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy..."

VW Passat B5, 1.8T 20V, 110 kW, AEB, r.v. 97

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od SupermanXXX »

jednou jsem taky hlásil něco na policajtech a kamarád mi řikal že ty šmejdi na který jsem flojdy poslal jsou jejich velký kámoši a že s tim teda nic dělat nebudou. A stačilo na 158 říct jednu větu : Zavolám si za hodinu a budu chtít vědět výsledek co pro toto moje oznámení policie české republiky udělala. A hned se to řešilo a padaly pokuta kamarád nekamarád :wink: Jinak kdybych viděl zmrdy co mi kradou auto asi bych neujel ale seřezal bych je jako sviňa. Když jich je víc dá se použít páka na volant, odzkoušeno :twisted:

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Prominte..ZASRANY CORKARI!!!

Příspěvek od stréc od piva »

SupermanXXX píše:jednou jsem taky hlásil něco na policajtech a kamarád mi řikal že ty šmejdi na který jsem flojdy poslal jsou jejich velký kámoši a že s tim teda nic dělat nebudou. A stačilo na 158 říct jednu větu : Zavolám si za hodinu a budu chtít vědět výsledek co pro toto moje oznámení policie české republiky udělala. A hned se to řešilo a padaly pokuta kamarád nekamarád :wink: Jinak kdybych viděl zmrdy co mi kradou auto asi bych neujel ale seřezal bych je jako sviňa. Když jich je víc dá se použít páka na volant, odzkoušeno :twisted:

a kdyz sou dva,tri a kazdej 2metry do vysky,metrak do vahy?
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“