Bishops´s Original

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
xdekkerik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 04.01.2008 19:19
Bydliště: Brno

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od xdekkerik »

Pašák píše::roll: Jsou věci mezi nebem a zemí který prostě vysvětlit nejdou :wink:
Jak někdo může napsat že si můžeš shánět další motor když to tam naleješ? Já říkám že to už používám u 4 vozu a nikdy nebyl sebemenší problém ba naopak vždy spokojenost.
musim potvrdit, že i Bishops je bez problemu :)
Xdekkerik a spol.

Uživatelský avatar
xdekkerik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 04.01.2008 19:19
Bydliště: Brno

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od xdekkerik »

indous píše:Nalejte si to do auta a garantuju vám že pokud při další výměně oleje nedáte tuto "super tekutinu" tak vám během dvou měsíců začne auto tak žrát olej že se z toho opupínkujete, jsem raději pro kvalitní olej než pro zázračné tekutiny. Kámoš něco podobného nalil do svýho super Volva a ted zhání druhej motor. Nehledě na to že tyto "aditivá" jsou určený pouze do starších aut, do nového motoru se nedoporučujou.

jestli tam nalil PS23, tak ať se potom nediví.........
jestli tam naleješ kvalitní aditivum, nikdy se ti nic nestane..........
a jestli mu teda odešel motor, tak nám zde napiš co tam teda nalil :lol:
Xdekkerik a spol.

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od indous »

kDYŽ JE TO TAK SQĚLÉ TAK PROČ UŽ NĚJÁKÝ RENOMOVANÝ VÝROBCE OLEJŮ UŽ TAKOVÉ VĚCI DÁVNO NEVYRÁBÍ. ZDÁ SE MI ŽE TYTO ADITYVA VĚTŠINOU VYRÁBÍ NĚJÁKÉ POCHYBNÉ FIRMY O KTERÝCH NIKDY NIKDO NIC NESLIŠEL. JO KDYBY MI TO NĚKDO NABÝDL TŘEBA OD CASTROLU TAK UŽ BYCH UVAŽOVAL. ALE NEVYDÍM DŮVOD NĚCO TAKOVÉHO LÍT DO AUTA POKUD JE MOTOR O.K. TO RADĚJ ZAINVESTUJU DO POŘÁDNÉHO OLEJE A NA TAKOVÉ POCHYBNÉ ADITYVA SE MŮŽU VYS*AT. TOŤ MŮJ NÁZOR JESTLI CHCEŠ TAK SI TO TAM LIJ

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od Pašák »

indous píše:kDYŽ JE TO TAK SQĚLÉ TAK PROČ UŽ NĚJÁKÝ RENOMOVANÝ VÝROBCE OLEJŮ UŽ TAKOVÉ VĚCI DÁVNO NEVYRÁBÍ. ZDÁ SE MI ŽE TYTO ADITYVA VĚTŠINOU VYRÁBÍ NĚJÁKÉ POCHYBNÉ FIRMY O KTERÝCH NIKDY NIKDO NIC NESLIŠEL. JO KDYBY MI TO NĚKDO NABÝDL TŘEBA OD CASTROLU TAK UŽ BYCH UVAŽOVAL. ALE NEVYDÍM DŮVOD NĚCO TAKOVÉHO LÍT DO AUTA POKUD JE MOTOR O.K. TO RADĚJ ZAINVESTUJU DO POŘÁDNÉHO OLEJE A NA TAKOVÉ POCHYBNÉ ADITYVA SE MŮŽU VYS*AT. TOŤ MŮJ NÁZOR JESTLI CHCEŠ TAK SI TO TAM LIJ
Hoši :gey: asi neumíš číst že??? psal jsem že mi motor kouřil a žral olej jako prase a po nalití liquui moly byl klid. A myslím si že liqui není zrovna firma která je no name.
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od indous »

NEREAGOVAL JSEM ČISTĚ NA TVŮJ PŘÍPAD, ALE VŠOBECNĚ. A PLATÍ TO CO JSEM NAPSAL VÝŠE, KDYBY TO BYLO TAK SQĚLÉ......

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od Pašák »

indous píše:NEREAGOVAL JSEM ČISTĚ NA TVŮJ PŘÍPAD, ALE VŠOBECNĚ. A PLATÍ TO CO JSEM NAPSAL VÝŠE, KDYBY TO BYLO TAK SQĚLÉ......
Ok tak mi teda vysvětli jakto že mi to přestalo žrát olej a funguje to,? když to není sqělí ???
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
xdekkerik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 04.01.2008 19:19
Bydliště: Brno

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od xdekkerik »

indous píše:kDYŽ JE TO TAK SQĚLÉ TAK PROČ UŽ NĚJÁKÝ RENOMOVANÝ VÝROBCE OLEJŮ UŽ TAKOVÉ VĚCI DÁVNO NEVYRÁBÍ. ZDÁ SE MI ŽE TYTO ADITYVA VĚTŠINOU VYRÁBÍ NĚJÁKÉ POCHYBNÉ FIRMY O KTERÝCH NIKDY NIKDO NIC NESLIŠEL. JO KDYBY MI TO NĚKDO NABÝDL TŘEBA OD CASTROLU TAK UŽ BYCH UVAŽOVAL. ALE NEVYDÍM DŮVOD NĚCO TAKOVÉHO LÍT DO AUTA POKUD JE MOTOR O.K. TO RADĚJ ZAINVESTUJU DO POŘÁDNÉHO OLEJE A NA TAKOVÉ POCHYBNÉ ADITYVA SE MŮŽU VYS*AT. TOŤ MŮJ NÁZOR JESTLI CHCEŠ TAK SI TO TAM LIJ

a myslíš, že CASTROL je tak dobrý :mrgreen:
od čeho jsou aditiva.............
a bishops original je značka taková jako CATROL jenom, že tady u nás v Čechách není tak známí :idea: ale to víš kvalita je někde jinde a kvalitní značky jsou daleko od nás, my se musíme smířit a průměrem a to je CASTROL a spol.
Xdekkerik a spol.

Uživatelský avatar
pecka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.03.2008 23:03
Bydliště: Valašsko

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od pecka »

Na každém šprochu pravdy trochu , jest-li je to mastička na mládnutí nebo na zvětšení TOHO je fukec důležité je ,že to není zadarmo a ublížit tím taky neublížíš důležitá je VÍRA v preparátek a poměr cena/zázrak(placebo efekt)
Před X lety(mám pocit ,že ptákům se tehdá snáď říkalo pterodaktyl) jsem byl s fotříkem na Autotecu v Brně a začínala fa. Ekolube s přísadama no a fotřík tomu do teď věří a lije to do aut,sekaček a snáď aj ručičky v hodinách tím pomastil.
Jeho dodavatelem těch zázračných mastiček je známý z USA a jednou či dvakrát do roka pošle krabicu zušlechťovatel pro HEAVY DUTY mašiny.
Vidím to za ty roky spíš jako prevenci a né nějakého super OPRAVÁŘE :!:

:arrow: http://www.saabinfo.net/index.php?optio ... &Itemid=17 :idea: jo a s tímto mě takej poslal k šípku neéé do P*DELE :lol:
.............BTW..............olejíček poloviční zámečníček , tak tam lijte co tomu dle výrobce odpovídá a měnte dle tabulek študovaných a komu je to málo tak ať si tam prdne tu dobrotu a ti co furt ještě nevíja co s prachama tak buď na chudé nebo sa zmiňte doma a paňmáma to vyřeší 8) HOWG





.....krásně sem to napsal :gey:
Naposledy upravil(a) pecka dne 29.10.2008 18:50, celkem upraveno 1 x.

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od indous »

lej si tam třeba JOHNYHO WOLKERA mne to je jedno, jen jsem napsal jaké zkušenosti s tím má kámoš, je to jak droga pro motor jestliže vynecháš dávku je po něm. toť můj názor já ti tvůj taky neberu, a myslím si že ostatní mají právo vědět všechna pro i proti těchto "zázračných" přípravků, ať si každý udělá svůj názor :gey:

Uživatelský avatar
xdekkerik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 04.01.2008 19:19
Bydliště: Brno

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od xdekkerik »

indous píše:lej si tam třeba JOHNYHO WOLKERA mne to je jedno, jen jsem napsal jaké zkušenosti s tím má kámoš, je to jak droga pro motor jestliže vynecháš dávku je po něm. toť můj názor já ti tvůj taky neberu, a myslím si že ostatní mají právo vědět všechna pro i proti těchto "zázračných" přípravků, ať si každý udělá svůj názor :gey:

POŘÁD SI ALE NENAPSAL CO TAM LEJE TEN TVŮJ KÁMOŠ :mrgreen:
MELEŠ TADY NĚCO O JOHNY WALKEROVI :mrgreen: A TVŮJ KÁMOŠ TO TAM SÁM LEJE :lol:
Xdekkerik a spol.

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od indous »

Rozčiluješ se zbytečně, jen jsem chtěl jako ostatní zde napsat svůj názor, myslím si že na to mám nárok jako všichni ostatní a jestli se ti to nelíbí tak si třeba vyliž p..... :gey:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od Bastard »

indous píše:Rozčiluješ se zbytečně, jen jsem chtěl jako ostatní zde napsat svůj názor, myslím si že na to mám nárok jako všichni ostatní a jestli se ti to nelíbí tak si třeba vyliž p..... :gey:
No já nevím, ale myslím, že se tě na tvoje důkladně podložený názory nikdo neptal :lol: Nehledě na to, že každej příspěvek zakončuješ teplým smajlíkem a chováš se jak hulvát :roll:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od majkl1 »

Doporučoval bych to tu zamknout, popřípadě přeložit do sekce nabídka.
Haló Jeanette. :idea:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
xdekkerik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 04.01.2008 19:19
Bydliště: Brno

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od xdekkerik »

indous píše:Rozčiluješ se zbytečně, jen jsem chtěl jako ostatní zde napsat svůj názor, myslím si že na to mám nárok jako všichni ostatní a jestli se ti to nelíbí tak si třeba vyliž p..... :gey:
pořád si nenapsal co ten kámoš použil za přípravek, že musí vyměnit motor :)
bylo by dobré o tom informovat abychom se tomu vyhnuli :roll:
a nemusíš být sprostý, pač když něco tady napíšeš tak to prosím rozvin od toho je to forum

diky
Xdekkerik a spol.

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od indous »

Zjistím, napíšu, ale jsem si jist, že už tam nic podobného nenalije, ale jak říkám tvůj názor ti taky neberu tak se do mne nenavážej. jen jsem chtěl upozornit na možná rizika. a vůbec je mi to jedno lej si tam třeba olej do friťáků :!:

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“