Bishops´s Original

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od Pašák »

a musí si rejpnout :mrgreen:
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od jets »

před cca 3 lety na to dávali reportáž v auto salonu na primě kde vzali auto, vypustili olej, nalili nějaký takový sajrajt a najeli s tím (jestli si to dobře pamatuju) cca 500km. Pak rozebrali motor a ejhle - byl ok. Samozřejmě nemám iluze o 100% nezávislosti kohokoliv natož tv, ale myslím že na tom něco bude. Princip je logický, nějaké mikrosvinstvo vyplňuje trhliny ve válcích a tím líp těsní a pak to nežere olej atd... Byl jsem z toho nadšený tak jsem si to chtěl koupit v prodejně kde kupuju olej a maník co to prodával mi říkal je to doopravdy good, ale nemá to smysl dávat do motoru co je ok. Vzal kapku oleje, udělal test jestli v něm jsou nějaké kovové části, zjistil že ne a tak mi to rozmluvil (čemuž dávám váhu vzhledem k tomu že se tím připravil o kšeft). Teď uvažuju že něco koupím, protože od té doby co jsem přešel na long life musím dolívat cca 0,75l/15.000km a to mě celkem štve páč na to nejsu zvyklý. Za posledních 500.000km jsem nikdy nedoléval a tak chci aby to bylo dál :wink: howg
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
xdekkerik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 04.01.2008 19:19
Bydliště: Brno

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od xdekkerik »

jets píše:před cca 3 lety na to dávali reportáž v auto salonu na primě kde vzali auto, vypustili olej, nalili nějaký takový sajrajt a najeli s tím (jestli si to dobře pamatuju) cca 500km. Pak rozebrali motor a ejhle - byl ok. Samozřejmě nemám iluze o 100% nezávislosti kohokoliv natož tv, ale myslím že na tom něco bude. Princip je logický, nějaké mikrosvinstvo vyplňuje trhliny ve válcích a tím líp těsní a pak to nežere olej atd... Byl jsem z toho nadšený tak jsem si to chtěl koupit v prodejně kde kupuju olej a maník co to prodával mi říkal je to doopravdy good, ale nemá to smysl dávat do motoru co je ok. Vzal kapku oleje, udělal test jestli v něm jsou nějaké kovové části, zjistil že ne a tak mi to rozmluvil (čemuž dávám váhu vzhledem k tomu že se tím připravil o kšeft). Teď uvažuju že něco koupím, protože od té doby co jsem přešel na long life musím dolívat cca 0,75l/15.000km a to mě celkem štve páč na to nejsu zvyklý. Za posledních 500.000km jsem nikdy nedoléval a tak chci aby to bylo dál :wink: howg
jak se ten výrobek jmenuje????
Xdekkerik a spol.

Uživatelský avatar
Jeanette
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KáVé
Kontaktovat uživatele:

Re: Bishops´s Original

Příspěvek od Jeanette »

hoši hoši, tohle ukončíme
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“