Omlouvam se,to se sem asi nehodi.....Audi allroad

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
marko2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 21.01.2008 10:04
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouvam se,to se sem asi nehodi.....Audi allroad

Příspěvek od marko2 »

Dle mého názoru,bys měl jít do X5tky.jezdil sem s X5tkou a mazec.Prostorné auto,
sebejisté v zatáčkách.prostě BMW.Ale bacha na motor.Pokud si zvyklej lítat,tak X5tku
ne s 3.0D.Je to slabej motor na X5tku.Ted jezdím i občas s X3kou s tím samím motorem a to je neskutečné.Tam je cítit velkej výkon.To samé 530D.To auto prostě jede.Ale u X5tky je to slabé.
Měl sem možnost to vyzkoušet.Všeobecně jsou 6-ti válce od BMW jedny z nejlepčích.
Audinka je z jiného těsta a patří do jiné kategorie.Nebo se mýlím?Opravte mne kdyžtak.
Audi je Audi,ale tento model na X5tku nemá.Aspoň dle mého názoru.Tyto dvě auta nelze srovnávat.X5tku lze jen stěží srovnat s Q7čkou.I s tím sem jel.Já zvyklej na pašíka,takže pro mě to byla super zkušenost,ale na X5tku to nemá.Na druhou stranu,pokud se dobře budeš starat
o X5tku,bude Ti věrná.A stím servisem to u BMW není jednoduché.Takže pokud si chceš koupit X5tku,nemůžeš se koukat na servisní ceny.Lidi co si koupí X5tku,prostě jezdí a neřeší servis.
Když se jim vyse*e,tak to dají do servisu a vytáhnou z garáže 7vou řadu.V horším případě 5tkouvou řadu.Audi All road a X5tka jsou dvě velmi odlišné auta.Ale mášli opravdu prachy,investuj do BMW.Já sem zvyklej na VW,takže já bych šel do TUAREGA.Ale to je i image.
Vykašli se na city,vykašli se na image a pij sprite :D :D :D
Čas si vymysleli lidé,aby věděli od kdy do kdy a co za to.

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouvam se,to se sem asi nehodi.....Audi allroad

Příspěvek od vaha »

hodys píše:no a co třeba rozvody?? u bmw nula a u audi 15000.. a měchy spíš praskají u audi než u bmw.. navíc X5 s měchama moc není.. chápu že tady podporuju na vw clubu bmw, ale to jsou fakta..
že u BMW 0 bych se hádal i řetěz se musí měnit o to je to větší pálka...ten filtr byl jen příklad "spotřebního zboží" které se mění pravidelně,navíc to BMW ti nedá nikdo jen tak do kupy jako audi...je to o tom že neřeší servisní náklady jak psal někdo víše

Uživatelský avatar
maxik.mad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.10.2008 18:25
Bydliště: Přerov

Re: Omlouvam se,to se sem asi nehodi.....Audi allroad

Příspěvek od maxik.mad »

Já jsem s 2,5 V6 TDI nadmíru spokojen 8)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“