A je vyděláno....

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od majkl1 »

Máš se řídit heslem: "Kde nic není, nic se nepose*e." :twisted:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od DMS »

majkl1 píše:Máš se řídit heslem: "Kde nic není, nic se nepose*e." :twisted:
asi tak ňáák :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
maxik.mad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.10.2008 18:25
Bydliště: Přerov

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od maxik.mad »

:lol: ono kde nic není se taky posere, ale nejní to až tak drahé, zrovinka včera sem si byl pro pažitku u svého dvorního mehanika a nechal sem tam přes 10000,- :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od DMS »

maxik.mad píše::lol: ono kde nic není se taky posere, ale nejní to až tak drahé, zrovinka včera sem si byl pro pažitku u svého dvorního mehanika a nechal sem tam přes 10000,- :roll:
tak se pochlub, jaký to nic stojí deset táců :lol: :lol:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od majkl1 »

Podpalovač na cíga :-)))
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Petulko83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 25.01.2008 18:41
Bydliště: Brno + SK
Kontaktovat uživatele:

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od Petulko83 »

[quote="Foley158"]Tak jsem si říkal že na zimu koupím pašíkovi nový botky, vybral GoodYear UG7 za 1390kc... Když jsem si ale prohlídl starý zimáky co tam mam a viděl jsem, že mají sjeté vnitřní obvody do hladka jak dětskou prdelku, řekl jsem si že nebude nadarmo nechat udělat geometrii... Přijel jsem do servisu, kde jsem byl předem objednán a zde mi řekli, že mám špatný ložisko a že se divý že mi nehučelo. Po dohodě jsem se objednal na výměnu ložiska a geometrii na příští týden (1800Kc+600KC+600Kc práce). Druhý den jsem malinko spěchal zatáčkama a až ve mě hrklo jak se dokáže ložisko ozvat ( chvíli jsem se koukal jestli mi nechce na střeše přistát vrtulník než mi to došlo). Dnes jsem jim ho tam přivezl a odešel pěšmo... Za 2hod mi volají že to mají rozdělaný, ale přivezli jim jiný ložisko, takže auto bude až zítra a navíc zjistili, že kvůli vůli v kole se mi odrbalo čidlo na ABS, tak že mi ho za 2tis. přiobjednaj... Tááákže vypláznu teď před Vánocema 5000Kc+5600Kc za gumy... No řeknu vám, že když to člověk nečeká tak je to docela dost...[/quo

tak to by mne nasralo jak cip,kdyz je pech tak pech :evil:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od DMS »

Petulko83 píše:
Foley158 píše:Tak jsem si říkal že na zimu koupím pašíkovi nový botky, vybral GoodYear UG7 za 1390kc... Když jsem si ale prohlídl starý zimáky co tam mam a viděl jsem, že mají sjeté vnitřní obvody do hladka jak dětskou prdelku, řekl jsem si že nebude nadarmo nechat udělat geometrii... Přijel jsem do servisu, kde jsem byl předem objednán a zde mi řekli, že mám špatný ložisko a že se divý že mi nehučelo. Po dohodě jsem se objednal na výměnu ložiska a geometrii na příští týden (1800Kc+600KC+600Kc práce). Druhý den jsem malinko spěchal zatáčkama a až ve mě hrklo jak se dokáže ložisko ozvat ( chvíli jsem se koukal jestli mi nechce na střeše přistát vrtulník než mi to došlo). Dnes jsem jim ho tam přivezl a odešel pěšmo... Za 2hod mi volají že to mají rozdělaný, ale přivezli jim jiný ložisko, takže auto bude až zítra a navíc zjistili, že kvůli vůli v kole se mi odrbalo čidlo na ABS, tak že mi ho za 2tis. přiobjednaj... Tááákže vypláznu teď před Vánocema 5000Kc+5600Kc za gumy... No řeknu vám, že když to člověk nečeká tak je to docela dost...[/quo

tak to by mne nasralo jak cip,kdyz je pech tak pech :evil:

když se sjíždí gumy,nemusí to být ložiskem, já origo servisům nevěřím, mění tak dlouho až na něco přijdou.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od majkl1 »

Tak tak. Na opraváře už skoro nenarazíš. Všichni jsou to výměnáři a to by s vercajkem dovedl kde kdo. Jednou se trefit přece musí :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od magmuss »

A kdo to má pak platit? ... posledně 45.000kč :roll: a stejně je to snad ve stejném stavu jako před servisem.. Možná tam jsou nová ramena, ale k čemu? Když se gumové manžety na čepech neotáčí ale žvejkají se? Protože to ani nenamazali? Obě gumy jsou děravé :evil:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od majkl1 »

magmuss píše:A kdo to má pak platit? ... posledně 45.000kč :roll: a stejně je to snad ve stejném stavu jako před servisem.. Možná tam jsou nová ramena, ale k čemu? Když se gumové manžety na čepech neotáčí ale žvejkají se? Protože to ani nenamazali? Obě gumy jsou děravé :evil:
Reklamuj, reklamuj a reklamuj :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od masta7710 »

Foley158 píše:
Dadann píše:Tak to chodí :? ...Musíš na tom zkusit najít něco pozitivního :)
Jasan, ja vim... Pozitivní třeba je, že 2věci a gumy na autě co voní novotou ;)
Javor ,dvě mouchy jednou ranou :!:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“