A je vyděláno....

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Foley158
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.02.2008 22:34
Bydliště: Děčín

A je vyděláno....

Příspěvek od Foley158 »

Tak jsem si říkal že na zimu koupím pašíkovi nový botky, vybral GoodYear UG7 za 1390kc... Když jsem si ale prohlídl starý zimáky co tam mam a viděl jsem, že mají sjeté vnitřní obvody do hladka jak dětskou prdelku, řekl jsem si že nebude nadarmo nechat udělat geometrii... Přijel jsem do servisu, kde jsem byl předem objednán a zde mi řekli, že mám špatný ložisko a že se divý že mi nehučelo. Po dohodě jsem se objednal na výměnu ložiska a geometrii na příští týden (1800Kc+600KC+600Kc práce). Druhý den jsem malinko spěchal zatáčkama a až ve mě hrklo jak se dokáže ložisko ozvat ( chvíli jsem se koukal jestli mi nechce na střeše přistát vrtulník než mi to došlo). Dnes jsem jim ho tam přivezl a odešel pěšmo... Za 2hod mi volají že to mají rozdělaný, ale přivezli jim jiný ložisko, takže auto bude až zítra a navíc zjistili, že kvůli vůli v kole se mi odrbalo čidlo na ABS, tak že mi ho za 2tis. přiobjednaj... Tááákže vypláznu teď před Vánocema 5000Kc+5600Kc za gumy... No řeknu vám, že když to člověk nečeká tak je to docela dost...

Uživatelský avatar
Dadann
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od Dadann »

Tak to chodí :? ...Musíš na tom zkusit najít něco pozitivního :)
Slevy na kompletní sortiment Liqui Moly a Mann filter http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=1 ... 9#p1446439" onclick="window.open(this.href);return false;

CULT STYLE?...O.K. BIATCH
DnB a Jungle society...

Uživatelský avatar
Foley158
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.02.2008 22:34
Bydliště: Děčín

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od Foley158 »

Dadann píše:Tak to chodí :? ...Musíš na tom zkusit najít něco pozitivního :)
Jasan, ja vim... Pozitivní třeba je, že 2věci a gumy na autě co voní novotou ;)

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od prassat »

Třeba budeš mít alespoň na chvilku klid od dalších investic, ber to pozitivně. Já jsem minulý týden měl auto v servisu, počítaje že do auta zahučí jen 4 tis Kč (rameno, čepy řízení + práce + geometrie), když jsem si ale auto chtěl vyzvednout zjistil jsem, že se mi někde vytratil mobil..... a je taky vyděláno....

Takže znám to zklamání když si člověk říká dám 5 ale stojí ho to pak 10 - hlavně vždy v době kdy se to nejvíc hodí :(
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
Foley158
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.02.2008 22:34
Bydliště: Děčín

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od Foley158 »

prassat píše:Třeba budeš mít alespoň na chvilku klid od dalších investic, ber to pozitivně. Já jsem minulý týden měl auto v servisu, počítaje že do auta zahučí jen 4 tis Kč (rameno, čepy řízení + práce + geometrie), když jsem si ale auto chtěl vyzvednout zjistil jsem, že se mi někde vytratil mobil..... a je taky vyděláno....

Takže znám to zklamání když si člověk říká dám 5 ale stojí ho to pak 10 - hlavně vždy v době kdy se to nejvíc hodí :(
jj taky bych si přál nový mobil, teď ho ale ztratit nemůžu...

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od cendler »

jo máš recht je to hrůza, já jsem teď do auta nasypal 25t a zjisitil jsem, že když to přišlápnu, tak mi prokluzuje spojka, takže taky super, dalších 20t a je to krásný, hlavně že to jezdí, ještě že ty zimáky jsem koupil před měsícem uff
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
H@rrystyl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 20.10.2008 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od H@rrystyl »

No to me to ted teprve čeká... asi tak 30tisic + zimáky a chci kupovat nové trony... a to jsem si básnil že pojedu na silvestra do Špáňa.... :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od stréc od piva »

H@rrystyl píše:No to me to ted teprve čeká... asi tak 30tisic + zimáky a chci kupovat nové trony... a to jsem si básnil že pojedu na silvestra do Špáňa.... :cry: :cry: :cry:
jo jo já taky tento měsíc.

nejdřív oprava havárky na kerou sem doplácel :( kvuli te ŘJ regulací xenonu :( kterou nezapočítali do rozpočtu :(
a ted ještě budou pomalu potřeba letní gume ....tož som taky mosel urlaub zrušit :((( ach jo
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od magmuss »

Hm a nejlepší je, když si necháte opravit auto v autorizovaném servisu kde si řeknou za fakturu skoro 50.000kč s dobrým pocitem, že to bude všechno ok s origo díly - protože havárie šla na pojišťovnu a když si auto vyzvednete a přejedete do druhé dílny - ke staršímu pánovi, kterej si spíchnul dílnu z toho co dům dal a na zvedáku vám řekne : prachovky v haj*lu, protože neklouzali při otáčení volantu, ale žvejkali se - jsou děravé, nápravnice původní - přesto že si servis napsal výměnu za jinou, vyměnili mi netknutou olejovou vanu motoru, místo naražené olejové vany tiptronicu!!! Silentbloky na plastovém krytu motoru urvané - stržené!!! Čepička na plastovém přetlakovém ventilu - tam kde je průchodka zkrz plech - hadice od posilovače brzd - ventilek ztracený, unikal vzduch a pedál byl po prvním použití naprosto tvrdý!!! A protože mi prý měnili těsnění pod víkama ventilů a sundavali turbo, protože i tam to netěsnilo - prý úplně chyběl nějaký přepadový, nebo těsnící kroužek - co já vím, tak se bojím, že kam sáhli, tam něco posrali!!! Na reklamaci se mě neptejte.. z autorizovaných servisů, kde uměj akorát tak odrbat auto a bohužel už neumějí vyměnit ani díl za díl, jsem už fakt vyléčenej..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od majkl1 »

to Foley158:
Jasně hledej pozitivní věci. Například to, že druhý ložisko se ti asi podělá co nevidět taky :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od stréc od piva »

autorizované servisy = dobré pro firmy,které tam jezdí 3roky s leasingem ale pro fyzickou osobu,která má svoje auto ráda,a chce vědět,do posledního šroubku co se s autem dělo určitě ne
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od magmuss »

stréc od piva píše:autorizované servisy = dobré pro firmy,které tam jezdí 3roky s leasingem ale pro fyzickou osobu,která má svoje auto ráda,a chce vědět,do posledního šroubku co se s autem dělo určitě ne

To už jsem zjistil taky. Říkal sem si, když je to na pojišťovnu, tak proč ne.. no a bum.. bylo to.. :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od DMS »

kucíí já jsem na tom stejně, dva pašíky živit, teda hlavně stará B5tka mě teď s něčím každou chvíli zlobí :)

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od majkl1 »

DMS píše:kucíí já jsem na tom stejně, dva pašíky živit, teda hlavně stará B5tka mě teď s něčím každou chvíli zlobí :)
Se div, když do nich narveš víc krámů je v raketoplánech :twisted:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: A je vyděláno....

Příspěvek od DMS »

majkl1 píše:
DMS píše:kucíí já jsem na tom stejně, dva pašíky živit, teda hlavně stará B5tka mě teď s něčím každou chvíli zlobí :)
Se div, když do nich narveš víc krámů je v raketoplánech :twisted:
:twisted: to jo

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“