POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

milani
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 28.10.2008 17:33

POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od milani »

Dobrý den všem vám tady na forum prosim Vás všechny o radu před 8dny jsem dal do servisu passata v6 2,8 4x4 s tim že z ničeho nic jse mně začala přehřivat voda dovezl jsem tedy auto ve Zlíně do servisu bylo mně řečeno že v autě byl špatnej termostat ktery byl vyměněn na druhy den za 1hod jsem mněl zavolat kdy jsi pro auto mužu dojet když jsem zavolal bylo mně řečeno že oddělavaji hlavy jelikož v autě nešel okruch vody majitel mně řekl že problem přetrvaval po přichodu do servisu mně přimo opravař ktery dělal na mojem autě zdělil že těsněni a hlava jsou v pořadku a po jednom hodinovem turovani motoru teplota nepřesahla 90stupnů ale okruch vody nešel když dal ruku pod termostat byl vlažny auto turoval na mistě timto padem mně naučtovaly vytahnuti hlav přebrušeni obou hlav i no ve těsněni a požaduji častku 27000KČ i když vlastně šlo pouze o vyměnu termostatu žadny papir mně nikdo nedal prostě vzali auto a kliče a řekli abych jsi na druhy den zavolal nevim jak se mam zachovat jelikož hlavy byly v pořadku i těsněni tedy zbytečna prace okruch totiž ani v autě nemuže jit pokud teplota nepřetahne přes 100stupnů druha velmi zavažna věc je ta že jsem v patek upozornoval majitele servisu aby mně v autě zavřel okno u řidiče ktere bylo uplně stahle a ja mam interier v kuži a oznamil jsem mu že když je auto venku vytahle aby do něj přes vikend nenapršelo řekl že jasně že to tak nenechaji pro jistotu jsem mu večer ještě zavolal aby nato nezapomněl v sobotu tady hodně pršelo tak jsem jel k servisu auto stalo za plotem a okno bylo otevřeno v ponděli jsem tam tedy ihned dojel a majitel se omlouval že nato zapomněl prosim tedy všechny o jakoukoliv radu jak se mam v tomto připadě zachovat všem moc předem děkuji

Uživatelský avatar
mattes
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2035
Registrován: 25.09.2007 18:08
Bydliště: Ostravwa

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od mattes »

milani píše:Dobrý den všem vám tady na forum prosim Vás všechny o radu před 8dny jsem dal do servisu passata v6 2,8 4x4 s tim že z ničeho nic jse mně začala přehřivat voda dovezl jsem tedy auto ve Zlíně do servisu bylo mně řečeno že v autě byl špatnej termostat ktery byl vyměněn na druhy den za 1hod jsem mněl zavolat kdy jsi pro auto mužu dojet když jsem zavolal bylo mně řečeno že oddělavaji hlavy jelikož v autě nešel okruch vody majitel mně řekl že problem přetrvaval po přichodu do servisu mně přimo opravař ktery dělal na mojem autě zdělil že těsněni a hlava jsou v pořadku a po jednom hodinovem turovani motoru teplota nepřesahla 90stupnů ale okruch vody nešel když dal ruku pod termostat byl vlažny auto turoval na mistě timto padem mně naučtovaly vytahnuti hlav přebrušeni obou hlav i no ve těsněni a požaduji častku 27000KČ i když vlastně šlo pouze o vyměnu termostatu žadny papir mně nikdo nedal prostě vzali auto a kliče a řekli abych jsi na druhy den zavolal nevim jak se mam zachovat jelikož hlavy byly v pořadku i těsněni tedy zbytečna prace okruch totiž ani v autě nemuže jit pokud teplota nepřetahne přes 100stupnů druha velmi zavažna věc je ta že jsem v patek upozornoval majitele servisu aby mně v autě zavřel okno u řidiče ktere bylo uplně stahle a ja mam interier v kuži a oznamil jsem mu že když je auto venku vytahle aby do něj přes vikend nenapršelo řekl že jasně že to tak nenechaji pro jistotu jsem mu večer ještě zavolal aby nato nezapomněl v sobotu tady hodně pršelo tak jsem jel k servisu auto stalo za plotem a okno bylo otevřeno v ponděli jsem tam tedy ihned dojel a majitel se omlouval že nato zapomněl prosim tedy všechny o jakoukoliv radu jak se mam v tomto připadě zachovat všem moc předem děkuji
Pokud ti budou chtít učtovat i sundání hlav tak je pošli do pr**le.Podle toho co píšeš,tak byla v prdeli vodní pumpa.Jestli nechali otevřené okno,at auto pořádně vyčistí.Jestli budou odporovat,pohrozil bych jim žalobou.Nejlepší by bylo,kdyby jsi měl nějakého známého právníka.
Bo není čas

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od Currahee »

Na opravence musí být předběžná cena opravy a tu mohou bez předchozího souhlasu navýšit tuším jen o 15%. Pokud zjistí závažnější vadu, musí tě kontaktovat a musíš písemně souhlasit s opravou za novou cenu. Poslal bych je do řiti a jinak to můžeš postoupit sdružení na ochranu spotřebitele nebo ČOI.
edit: teď jsem si to přečetl ještě jednou. Ty jsi nedostal opravenku o převzetí vozu do opravy? :158: tak to bude těžký jednání, oni mají auto a ty nic v ruce :cry:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od Licker_ »

no právě chlape ty nemáš ani papír, že si jim to auto tam dal a ani nic prostě v ruce a oni mají auto. Tak to vůbec netuším, co s tím. Oni ti auto nevrátí bez zaplacení 27tis. a ty jim 27tis. nedáš to je jasný. Svině, jinak se to nedá říct. Jenže, co s tím, to by mě taky zajímalo.

Máš vůbec nějakej papír od toho, že si jim to tam dal nebo vůbec nic nemáš?

(Dal bych je k soudu, že mi čorli auto, když nemají můj podpis o převzetí auta na opravu)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od šimek »

Já bych to hlavně řešil jen na jednom místě... http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=83853

Do pr**le, nic mě nesere víc, než když narážím na jedno téma úplně všude.

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od cendler »

Jako ostatní nic neplať, pochybuji taky to, že by ti za dva dny vybrousily hlavy a nevím co ještě.
Potom neexistuje mezi váma žádný právní vztah, takže bych tam zajel, řekl dejte mi klíčky a buďte rády, že na vás nezavolám policii, jinak jak ostatní, na všechno se tě musí zeptat atd.
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od Mára_VR6 »

Sekretariat IVG, tam se ptej na někoho, kdo ti s tím může pomoct.
Sekretariát:
Marie Hendrichová, Tel.: 251 033 811
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od šimek »

Ruku na srdce, posral si to ale statečně a sám... Navíc jak jsem psal, nikdo pořádně nevíme jakou měli třeba dohodu atd... Zase mi nejde do palice, že někdo udělá jen tak opravu za 3 pětky a nedá o tom vědět zákazníkovi, rád bych viděl ten servis...Aby to nebyl nějaký stréc od piva...

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od stréc od piva »

šimek píše:Ruku na srdce, posral si to ale statečně a sám... Navíc jak jsem psal, nikdo pořádně nevíme jakou měli třeba dohodu atd... Zase mi nejde do palice, že někdo udělá jen tak opravu za 3 pětky a nedá o tom vědět zákazníkovi, rád bych viděl ten servis...Aby to nebyl nějaký stréc od piva...

no dovol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od majkl1 »

Možná by mohla pomoci ČOI. Oni porušili předpisy tím, že ti nedali žádný papír o převzetí vozidla ani opravenku, kde by bylo uvedeno, co je v autě za závadu a její předběžná cena. Zavolal bych nejdřív na ČOI, co s tím.
Už jsem nějaký věci taky musel řešit (dodavatelsko odběratelský vztahy a kvalitu výrobků, ne s autem) a vždy mi stačilo vyslovit slovo kouzelné slovo ČOI a šlo to samo. :wink:
Ale nezávidím ti to.
Ale i tak 27000 je přemrštěný. (termostat - pár stováků, přebroušení a těsnění - max 5000, celková práce - odhadem 6hodin x sazba)
Horší to bude asi s požadováním náhrady škod vzniklých tím otevřeným oknem (slovo proti slovu). :evil:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od Licker_ »

stréc od piva píše:
šimek píše:Ruku na srdce, posral si to ale statečně a sám... Navíc jak jsem psal, nikdo pořádně nevíme jakou měli třeba dohodu atd... Zase mi nejde do palice, že někdo udělá jen tak opravu za 3 pětky a nedá o tom vědět zákazníkovi, rád bych viděl ten servis...Aby to nebyl nějaký stréc od piva...

no dovol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D :D :D tak ted si ho hodně urazil :D

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od šimek »

stréc od piva píše:
šimek píše:Ruku na srdce, posral si to ale statečně a sám... Navíc jak jsem psal, nikdo pořádně nevíme jakou měli třeba dohodu atd... Zase mi nejde do palice, že někdo udělá jen tak opravu za 3 pětky a nedá o tom vědět zákazníkovi, rád bych viděl ten servis...Aby to nebyl nějaký stréc od piva...

no dovol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jsem se po dlouhé době tady zase pobavil... :lol:

pajacezet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 20.09.2008 19:20
Bydliště: vsetín

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od pajacezet »

No co se mě týká já mám se servisem ve zlíně taky zkušenost..Nechával jsem tam pašíka na garančku výměnu oleje ,prohlídku a tad atd, po telefonu říkali tak 5 tisíc, jak sem to tam dovezl na papír napsali už 9 tisíc,a mělo to být hotové na druhý den, to mi volali ,že musí vyměnit filtr a olej v automatické převodovce a že ten filtr je asi o 1000 víc a, že přesně neví kolik toho oleje tam bude potřeba, jestli 3 ne 9litrů a ještě mě chtěli měnit komplet brzdy a to říkali jen 12fíků za materiál...to jsem odmítnul...No přijedu tam a nestačím se divit, faktura na 15fíků,a ten co mi to předával ,prej já vám volal a vy jste souhlasil a já jako že jo ale s filtrem a to byl 1tisíc, takže 10% k domluvené ceně to by dalo cca11fíků....on se kroutil a vymlouval, že v tom automatu je 9litrů oleje atd atd.. tak sem sebral klíče zacáloval pěkně poděkoval a řekl že už mě tam neuvidí...Ale na tuty sem dostal papír i když tam byl jen kodově označen typ toho co na tom budou dělat a byla tam i předběžná cena.se mi nezdá že by ti ten papír nedali....

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od Radegman »

Já bych se zkusil domluvit a když by nic, tak zavolat policii, že ti to ukradli protože papír o převzetí jak jsem pochopil neexistuje
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC O RADU PROBLEM SE SERVISEM

Příspěvek od stréc od piva »

Radegman píše:Já bych se zkusil domluvit a když by nic, tak zavolat policii, že ti to ukradli protože papír o převzetí jak jsem pochopil neexistuje
to je dobrej zpusob.

Jenze zas nezapomen,ze je to tvrzeni proti tvrzeni,a ze servisaku je vic :) tim padem vic svedku nez ma on :(
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“