AutoRadio B5

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
BFX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.09.2008 10:10
Bydliště: Kosice

AutoRadio B5

Příspěvek od BFX »

Zdravim passataci potreboval by som pomoct s radiom predchadzajuci majitel mi trochu dovrzal :twisted: napajaci konektor k radiu takze tam mam postrihane a poprehadzovane draty.
Ocenil by som detailne foto tohoto konektora s popisom dratov a farieb. Koli tomuto mi tam niekde chyba stale plus a radio si po vypnuti kluca nepamata nastavnia cize ho treba zakazdym naladit. Radio je starsie Pioneer a zatial ho neplanujem vymenit je sice iba na kazety ale mam k tomu CD menic, takze mozno neskor nieco poriadne.
Takze komu sa chce vytiahnut radio a sfotit ten konektor digitalom? :D Podla moznosti tak aby bolo vidno tie draty a ich farby 8)

Uživatelský avatar
mattes
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2035
Registrován: 25.09.2007 18:08
Bydliště: Ostravwa

Re: AutoRadio B5

Příspěvek od mattes »

zkus přehodit červený a žlutý.Taky mi to dělalo a už je to v klidu
Bo není čas

OTDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 23.09.2008 09:54
Bydliště: zl

Re: AutoRadio B5

Příspěvek od OTDi »

je to normální, origo rádia mají jinak kablíky. stačí dát drát do kterýho de šťáva i po vytáhnutí klíče tak kde má být napájení paměťi a drát kterej má šťávu jen se zapalováním místo něho, ale do origo rádia vedou 2 který maj šťávu i po vytáhnutí klíče. najdi na neu jak má být zapojený tvoje rádio, je to jednoduchý.

Uživatelský avatar
BFX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.09.2008 10:10
Bydliště: Kosice

Re: AutoRadio B5

Příspěvek od BFX »

No jo , lenze ako som pisal on to tam poprehadzoval a postrihal takze by som rad vedel ako to vyzeralo origo.

Uživatelský avatar
BFX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.09.2008 10:10
Bydliště: Kosice

Re: AutoRadio B5

Příspěvek od BFX »

nikto nic? velmi by mi pomohlo to foto konektora , nasiel som tu na fore ale iba Golf a zna sa mi ze ja tam mam ine farby.

Uživatelský avatar
BFX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.09.2008 10:10
Bydliště: Kosice

Re: AutoRadio B5

Příspěvek od BFX »

Nuz chlapi nepomohli ste mi tak som sa nasral zobral voltmeter par srubovakov klieste a svorkovnicu e cele som to prekabloval , takze uz fakci ako ma drzi pamat aj sa vypina pri vytiahnuti kluca.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“