Kolik za to může dat pojišťovna?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od stréc od piva »

Zdar kluci,
měl sem nezavinenou nehodu,sepsane policii čr,viník byl v služebním autě,bílé dodávce :158: ,
nacpal se na mně natvrdo v zipu.

Mám poškozené a v zápisu od likvidátora:
* přední blatník - promáčklý
* přední nárazník - poškození laku
* LPŘ dveře - zlomené - výměna
* LZ dveře - promáčknuté
* zadní nárazník - lak poškozen
* lišta LPŘ dveří - zlomená
* LZ bočnice promáčklá - oprava 10dnu
* LPŘ zpětné zrcátko poškození laku

Takže sumárum 6části přelak a výklep + tmelení,dal jsem plnění rozpočtem.

V jednom celkem ok, servisu mi řekli 30tisíc s dph,s tím že to vyřeší s pojištovnou a já jen doplatím 3tiísíce za nové dveře.

Kolik mohu od ČPP dostat?Budu něco doplácet nebo naoapk ještě muže zbyt?
Jo a auti ma 230kkm, i když je 5let stary,takže prej tam bude amortizace 50procent na dily.


Dík moc..nikdy sem bouračku za posledních 200tkm neměl :(( ale temuto sem se neměl šanci vyhnout.
Přílohy
16112008050.jpg
16112008051.jpg
16112008052.jpg
Naposledy upravil(a) stréc od piva dne 25.11.2008 14:49, celkem upraveno 1 x.
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Turon Jan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 25.11.2007 11:28
Bydliště: Kroměříž

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od Turon Jan »

Ahoj,dveře jsis měl sehnat starší, tím pádem se nepočítá amortizace.Na klemířskou práci se a lakýrnickou práci se taktéž nepočítá amortizace jen na barvu (materiál).Nech si to zaplatit fakturou ne rozpočtem.

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od stréc od piva »

Turon Jan píše:Ahoj,dveře jsis měl sehnat starší, tím pádem se nepočítá amortizace.Na klemířskou práci se a lakýrnickou práci se taktéž nepočítá amortizace jen na barvu (materiál).Nech si to zaplatit fakturou ne rozpočtem.
ten likvidátor co to dělá pro ČPP i Kooperativu, mi právě řekl,že lepší rozpočtem,že když pak by byly nějaky razantní rozdíly,že stačí na pojištovnu pak poslat tu fakturu k doplacení i když to bylo na rozpočet a že většinou to doplatí.

Ty dveře prý pudou klepnout tak se mi tam zbytečně nechce dávat nový :( a mět skládačku
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od Davidd »

stréc od piva píše:
Turon Jan píše:Ahoj,dveře jsis měl sehnat starší, tím pádem se nepočítá amortizace.Na klemířskou práci se a lakýrnickou práci se taktéž nepočítá amortizace jen na barvu (materiál).Nech si to zaplatit fakturou ne rozpočtem.
ten likvidátor co to dělá pro ČPP i Kooperativu, mi právě řekl,že lepší rozpočtem,že když pak by byly nějaky razantní rozdíly,že stačí na pojištovnu pak poslat tu fakturu k doplacení i když to bylo na rozpočet a že většinou to doplatí.

Ty dveře prý pudou klepnout tak se mi tam zbytečně nechce dávat nový :( a mět skládačku
Strééécu máš SZ. :wink:
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od Paskal »

Davidd píše:
stréc od piva píše: ten likvidátor co to dělá pro ČPP i Kooperativu, mi právě řekl,že lepší rozpočtem,že když pak by byly nějaky razantní rozdíly,že stačí na pojištovnu pak poslat tu fakturu k doplacení i když to bylo na rozpočet a že většinou to doplatí.

Ty dveře prý pudou klepnout tak se mi tam zbytečně nechce dávat nový :( a mět skládačku
Strééécu máš SZ. :wink:
:roll:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=25&t=84212

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od marecekg »

Zdravím, meho otce předjížděli odřeli mu při tom bok octavky pojišťovna(česká pojišovna) mu chtěla vyplatit 6 000Kč když si opravu zajisti sam (myslel že na tom vydělá), to ho naštvalo dal to do servisu cena byla 28 000Kč to proplatili servisu bez problému. Takže pozor bez faktur opravy jsou riziko možná ,že jen u české pojišťovny,...

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od stréc od piva »

marecekg píše:Zdravím, meho otce předjížděli odřeli mu při tom bok octavky pojišťovna(česká pojišovna) mu chtěla vyplatit 6 000Kč když si opravu zajisti sam (myslel že na tom vydělá), to ho naštvalo dal to do servisu cena byla 28 000Kč to proplatili servisu bez problému. Takže pozor bez faktur opravy jsou riziko možná ,že jen u české pojišťovny,...
me prave likvidator rekl,ze i kdyz to beru rozpoctem,tak ze kdyby tam byl velkej rozdil,ze poslat fakturu a rozdil by mela pojistovna dohradit,ale nevim jesli temu verit nebo ne :(

a navic,prej jak uz se jednou clovek rozhodne pro rozpocet nejde pak uz volit fakturu platbu

ach jo :( tak uvidim
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
pytlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od pytlik »

stréc od piva píše:Zdar kluci,
měl sem nezavinenou nehodu,sepsane policii čr,viník byl v služebním autě,bílé dodávce :158: ,
nacpal se na mně natvrdo v zipu.

Mám poškozené a v zápisu od likvidátora:
* přední blatník - promáčklý
* přední nárazník - poškození laku
* LPŘ dveře - zlomené - výměna
* LZ dveře - promáčknuté
* zadní nárazník - lak poškozen
* lišta LPŘ dveří - zlomená
* LZ bočnice promáčklá - oprava 10dnu
* LPŘ zpětné zrcátko poškození laku
Zajímalo by mě kdo určuje co vyměníš, co se da opravit atd.. Snad ti neřekli i kolik to bude stát???

Takže sumárum 6části přelak a výklep + tmelení,dal jsem plnění rozpočtem,lakoš s klempýřem mi udělali odhad na 12tisíc komplet s opravou dveří.

V jinem servisu mi řekli 30tisíc s dph,s tím že to vyřeší s pojištovnou a já jen doplatím 3tiísíce za nové dveře.

Kolik mohu od ČPP dostat?Budu něco doplácet nebo naoapk ještě muže zbyt?
Jo a auti ma 230kkm, i když je 5let stary,takže prej tam bude amortizace 50procent na dily.


Dík moc..nikdy sem bouračku za posledních 200tkm neměl :(( ale temuto sem se neměl šanci vyhnout.

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od stréc od piva »

ne likvidator vse nafotil,a pak to proste do zapisu se mnou uvedl.
Ze jedine co je potreba vymenit je ta gumova lista na dverich a cele dvere,ze jsou zlomene.
Ani se mne neptal :o
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od stréc od piva »

tak v patek vse pojistovna uzavrela.
Az jsem koukal jak rychle to slo.
13.11.2008 nehoda
21.11.2008 uzavreno

vinik nehodu nahlasil az nekdy 21.11.2008

takze protokol od policie celou udalost velmi urychlil,coz je pro mne velke ponauceni do budoucna !!! vzdy policii,i kdyz budou mrmlat :)

No tak jen dekuji Ceske podnikatelske,kterou mel skudce,ze to tak rychle uzavrela.Cekal jsem dle vsech ohlasu po webech fakt daleko delsi dobu!

prosim zamknout toto tema
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik za to může dat pojišťovna?

Příspěvek od cendler »

no a kolik si teda dostal?
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“