Passat FAN stránky

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Passat FAN stránky

Příspěvek od kemo »

Zdar passaťáci,
hledal jsem na síti nějaký fan stránky našich mazlíků B5 a B5.5 , našel jsem jen B3 astarší. Takže mě napadlo tuhle mezeru vyplnit. Stránky jsou vytvořené, ale chybí obsah. Tak mě napadlo jestli by se na tom chtěl někdo z vás podílet. Myslel jsem nějaký obecný informace,návody a postupy pro údržby ale i úpravy. Galerie vaších mazlíků. V případě zájmu hodím link na hotovou kostru stránek...
EX Passat Variant Syncro B5 , 1.9 AFN 81kw (lenochod)
EX T3 Caravelle, 1,9 Wasserboxer DG 57 kW (rv.1985)
VW Lupo 1.4 TDI & BMW X5 E53 3.0D
----- Ein Volk, ein Reich, ein Wagen -----

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat FAN stránky

Příspěvek od pepanos »

Bych řek,že jsi skoro na nich.Akorát mi přijde trochu kontraproduktivní kopírovat to někam jinam.
Galerie je tady,návody a rady taky,leštěnek je tu taky halda,aut na ježdění taky hromada,úpravců a měničů světel,přidělávačů křídel a různejch fusaků na haubnu,leštičů rámečků,čipovačů taky halda,tak pak nevím po čem ještě víc toužíš :?: :?: :?:
Máš tu přes dvěstě příspěvků a ještě sis toho všeho nevšimnul?????????????? :D

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: Passat FAN stránky

Příspěvek od kemo »

pepanos píše:Bych řek,že jsi skoro na nich.Akorát mi přijde trochu kontraproduktivní kopírovat to někam jinam.
Galerie je tady,návody a rady taky,leštěnek je tu taky halda,aut na ježdění taky hromada,úpravců a měničů světel,přidělávačů křídel a různejch fusaků na haubnu,leštičů rámečků,čipovačů taky halda,tak pak nevím po čem ještě víc toužíš :?: :?: :?:
Máš tu přes dvěstě příspěvků a ještě sis toho všeho nevšimnul?????????????? :D
Jo to je pravda. Jde ale o to že pro někoho kdo potřebuje jen například zjistit kde najde kabinovej filtr je to tady trochu zmatečný. Hedáním tu mnohdy nenajdu to co chci (jednou jsem hledal téma které jsem tu jednou viděl a dodnes jsem ho nenašel).
EX Passat Variant Syncro B5 , 1.9 AFN 81kw (lenochod)
EX T3 Caravelle, 1,9 Wasserboxer DG 57 kW (rv.1985)
VW Lupo 1.4 TDI & BMW X5 E53 3.0D
----- Ein Volk, ein Reich, ein Wagen -----

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat FAN stránky

Příspěvek od Fíša »

no jo ale než to zaplníš a anfrkáš tam všechny návody tak si to tady radši někdo najde. a myslím že tento klub je fantastický. samozřejmě nic proti, čím víc rad tím lépe, určitě bych se tam přihlásil. držím palce
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat FAN stránky

Příspěvek od pepanos »

kemo píše:
pepanos píše:Bych řek,že jsi skoro na nich.Akorát mi přijde trochu kontraproduktivní kopírovat to někam jinam.
Galerie je tady,návody a rady taky,leštěnek je tu taky halda,aut na ježdění taky hromada,úpravců a měničů světel,přidělávačů křídel a různejch fusaků na haubnu,leštičů rámečků,čipovačů taky halda,tak pak nevím po čem ještě víc toužíš :?: :?: :?:
Máš tu přes dvěstě příspěvků a ještě sis toho všeho nevšimnul?????????????? :D
Jo to je pravda. Jde ale o to že pro někoho kdo potřebuje jen například zjistit kde najde kabinovej filtr je to tady trochu zmatečný. Hedáním tu mnohdy nenajdu to co chci (jednou jsem hledal téma které jsem tu jednou viděl a dodnes jsem ho nenašel).
Spíš mi přijde zmatečná práce moderátorky.
Chodím na různá fora ohledně PDA,ale nikde se nikdy neudrží topic s názvy Help,Prosím,Pomooooc,tam tyhle výkriky moderátor bez milosti maže,protože pak se právě hodně špatně hledá a spoustu rad si ani nepřečteš,protože tě ani nenapadne,že třeba brzdy jsou pod Heelp?
Zámek dveří -Pomoooc?
A vsechno dohromady pod Prosííím :158: :158:
http://www.vw-club.cz/search.php?keywor ... mit=Hledat
Jen tak pro srandu ten link je na vyhledání slova help-606výsledků
to může bejt 606 různejch závad

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“