Topení netopí

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Topení netopí

Příspěvek od kasilek »

Zdravím zkuste poradit kamos ma passata 2003 96kw 4motion auto se normalne zahreje na 90 stupnu ale climtronik netopí. Na vagu nic a klapky se hejbaji. Mam podezreni na zarostly výměnik tepla v topeni. Dik za rady chlapaci.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Topení netopí

Příspěvek od StandaS »

kasilek píše:Zdravím zkuste poradit kamos ma passata 2003 96kw 4motion auto se normalne zahreje na 90 stupnu ale climtronik netopí. Na vagu nic a klapky se hejbaji. Mam podezreni na zarostly výměnik tepla v topeni. Dik za rady chlapaci.
Pokus se hledat, nedávno to tu zrovna někdo řešil a vyřešil. Odpojit hadice, napojit na ně hadidi vodovodní a pustit vodu. Akorát bych byl trochu opatrnější s tím naplno. Může tam být 4 - 6 atm a to by se výměníku nemuselo zamlouvat. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Dracek22
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Topení netopí

Příspěvek od Dracek22 »

Jo chlape mel jsem uplne to samy a byl to radiator topeni na vymenu. Hloupy je ze na to musi palubka dolu... :( preju hodne stesti :)

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení netopí

Příspěvek od Currahee »

Hele chlapaci a co odvzdušňovací dirka, schovaná hadicí? Stačí popotáhnout hadici i se sponou a už to stříká :lol: Byl tady popis, ale minulou zimu. Bude nutno hledat :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: Topení netopí

Příspěvek od kasilek »

StandaS píše:
kasilek píše:Zdravím zkuste poradit kamos ma passata 2003 96kw 4motion auto se normalne zahreje na 90 stupnu ale climtronik netopí. Na vagu nic a klapky se hejbaji. Mam podezreni na zarostly výměnik tepla v topeni. Dik za rady chlapaci.
Pokus se hledat, nedávno to tu zrovna někdo řešil a vyřešil. Odpojit hadice, napojit na ně hadidi vodovodní a pustit vodu. Akorát bych byl trochu opatrnější s tím naplno. Může tam být 4 - 6 atm a to by se výměníku nemuselo zamlouvat. :wink:
Jo to jsem udelal a z hadice nic moc tak uz mam sundanou palubku a zitra budu pokracovat s konzoli a rano prijede chlapek na vysati klimacky. Tady jedna fotecka.
Přílohy
IMAGE_073.jpg

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Topení netopí

Příspěvek od StandaS »

kasilek píše:
StandaS píše: Pokus se hledat, nedávno to tu zrovna někdo řešil a vyřešil. Odpojit hadice, napojit na ně hadidi vodovodní a pustit vodu. Akorát bych byl trochu opatrnější s tím naplno. Může tam být 4 - 6 atm a to by se výměníku nemuselo zamlouvat. :wink:
Jo to jsem udelal a z hadice nic moc tak uz mam sundanou palubku a zitra budu pokracovat s konzoli a rano prijede chlapek na vysati klimacky. Tady jedna fotecka.
Když toto vidím, tak by mne kleplo. :drv:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Humo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 12.10.2008 15:19
Bydliště: Bratislava - Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení netopí

Příspěvek od Humo »

Nazdar viem ze je to odveci ale prikladam moju rozobranu len pre porovnanie co to mas ty pod tym sklom ? Nejaku tesniacu penu ? to tam ja nemam. Je to treba ?
Přílohy
22112008050.jpg

Uživatelský avatar
Albion
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.11.2007 19:57
Bydliště: Bratislava / Prievidza

Re: Topení netopí

Příspěvek od Albion »

Panenkomariepodsrpenská vidíš to?
:158:
Operácia live...
Bacha na vrrrzganie palubovky po montáži...
Zvykne to byť potom pri jazde otravné...
8)
Albion

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení netopí

Příspěvek od Kwapo »

No tě pic. Já se jen modlím, ať mě tohle nepotká :D. Nechtěl bych sdělávat celou palubovku a všechno kolem kvuli jednomu výměníku :). Ja mam spíš jinej problém, mě klima v létě nechladí, ale to vím kde je chyba a naštěstí nemusím rozebírat půl interieru. Tak přeju hodně štěstí při skládání a ať pak topí a nevrže. :) ;)

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: Topení netopí

Příspěvek od kasilek »

Odpoledne to bude vhromade.(snad)članek jsem vyndal a byl asi o pul kila tezsi naz ten novej proste plnej bordelu. Ta pena u okna je jen asi na odhlucneni a pro zlost. Palubka samotna nei takovej porod ale to topeni s tou zeleznou prickou to je hnus ne tom se nejakej navrhar vyradil :gey:

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: Topení netopí

Příspěvek od kasilek »

Tak auti uz topi. :D :D :D

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Topení netopí

Příspěvek od StandaS »

kasilek píše:Tak auti uz topi. :D :D :D
Starý bych nevyhazoval a pokud neteče, pokusil bych se ho vyčistit. Kdo ví, kdy se bude hodit. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení netopí

Příspěvek od Cody_ke »

kasilek píše:Tak auti uz topi. :D :D :D
Ahoj Ako dlho ti to trvalo zhodit dole a nahodit naspat vsetko?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“