výfuk - duplex

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
karrion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trenčín, teraz viacmenej Žilina
Kontaktovat uživatele:

výfuk - duplex

Příspěvek od karrion »

Zdar chlapi, nutne musím vymeniť výfuk, deravý už je ako ementál. Hodne dlho už sa neviem rozhodnúť, či dať Duplex alebo nie...Mám len predokolku, ale páčia sa mi koncovky na oboch stranách, tak nad tým uvažujem. NA synchro peniažky nie sú, takýe jedine takto alebo nič.
Dali by ste to tam? niektorí majú pocit, ýe to zrejme bude na chuja, keď tlmič je len na jednej strane a že druhá koncovka, kde pôjde len rúra nebude dymiť rovnako.....Čo vy na to? Má niekto skúsenosť???
inak do úvahy pripadá laityng alebp Ultersport.....

Uživatelský avatar
Debre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěbuz
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od Debre »

hlavne de o to co se libi tobe a na passatu dve decent koncovky vypadaji pekne a jestli kouří stejne nebo ne to snad až tak moc sledovat nikdo nebude

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od standokan »

Debre píše:hlavne de o to co se libi tobe a na passatu dve decent koncovky vypadaji pekne a jestli kouří stejne nebo ne to snad až tak moc sledovat nikdo nebude
tak možné amatér si toho nevšimne všem ostatním budeš pro legraci když už tak pořádně at fungujou oba :D
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Debre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěbuz
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od Debre »

tak on mysli že budou fungovat oba nebo ne??

Uživatelský avatar
karrion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trenčín, teraz viacmenej Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od karrion »

tak fungovat by mali oba, len neviem, ci ta druha strana nebude mat nahodou dake oneskorenie, alebo bude dymit omnoho menej....vyfuky co mi ponukaju tak predajcovia tvrdia ze je to rozdelene 50 na 50 a ze su certifikovane a podobne....
ja len ze ci to niekto nema, alebo nema skusenost.....jasne ze nechcem ze jedna strana bude cmudit a druha nic.....

kenz007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 09.11.2008 23:32

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od kenz007 »

ono to skor pojde 70 na 30%

Uživatelský avatar
marsoun
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškrounsko
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od marsoun »

karrion píše:Zdar chlapi, nutne musím vymeniť výfuk, deravý už je ako ementál. Hodne dlho už sa neviem rozhodnúť, či dať Duplex alebo nie...Mám len predokolku, ale páčia sa mi koncovky na oboch stranách, tak nad tým uvažujem. NA synchro peniažky nie sú, takýe jedine takto alebo nič.
Dali by ste to tam? niektorí majú pocit, ýe to zrejme bude na chuja, keď tlmič je len na jednej strane a že druhá koncovka, kde pôjde len rúra nebude dymiť rovnako.....Čo vy na to? Má niekto skúsenosť???
inak do úvahy pripadá laityng alebp Ultersport.....
kolik to má najetý ??? že máš výfuk na s...... ??? 8)
8-) VW T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj GANG!!! 8-)
;-) http://www.facebook.com/groups/320289608002601/" onclick="window.open(this.href);return false; ;-)

kenz007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 09.11.2008 23:32

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od kenz007 »

ten posledny diel ma vymeneny za nieaky tuningovy a diera je obrovska :mrgreen: :P

Uživatelský avatar
karrion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trenčín, teraz viacmenej Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od karrion »

no jom Kenzo to videl :D
uz som auto kupil aj s tymto vyfukom, daky tuning tam bol, ale kvalita asi nic moc....inak mam nabehane 245K.....

Uživatelský avatar
ruste
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 21.11.2008 00:30
Bydliště: Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od ruste »

Výfuky dělám již cca 8 let, můžu s čímkoli poradit a zaslat vám pár prací, které jsem dělal. Co se týče duplexu, není problém- budou kouřit naprosto stejně :D
montáž tažných zařízení - Praha východ, 1km od Prahy 9

http://www.koulenaauto.cz

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od Qweros »

ruste píše:Výfuky dělám již cca 8 let, můžu s čímkoli poradit a zaslat vám pár prací, které jsem dělal. Co se týče duplexu, není problém- budou kouřit naprosto stejně :D
A dělal jsi na 1.9TDI laufy ala W8 ? Kdyžtak SZ.. zapomenu že jsem se ptal a už sem nepodívám :D

Uživatelský avatar
ruste
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 21.11.2008 00:30
Bydliště: Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od ruste »

Teď z hlavy si nevybavuju laufy ala w8, ale dělal jsem toho mraky. Corvetu r.2005, imprezu vrx sti, porsche 911, cadilac z roku 1965, mazda rx-8, +všemožné evropské standartní auta - vše duplex + asi dalších 200 jednostranných sportovních výfuků. Jinak na to tdi, nevím nevím jestli je to rozumný. Docela to nerad dělám, je to :?: .Ale je to na majiteli, říkám udělám cokoli si vzpomenete. Např. frajer přijel s golfem G60, osazeným nějakým mega turbem. Chtěl holou nerez trubku 55mm od motoru až na konec, žádný tlumič, žádný kat, prostě nic, holá trubka. Když to nastartoval, málem vysypal skla v dílně. Když odjížděl a naložil tomu, šlehaly z toho plameny - no mega hrůza
montáž tažných zařízení - Praha východ, 1km od Prahy 9

http://www.koulenaauto.cz

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od Qweros »

jj jasny.. taky mi příde blbí davat 4 laufy.. ale je to pěkny.. pořádně rozmyslím a kdyžtak se ozvu...

Uživatelský avatar
ruste
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 21.11.2008 00:30
Bydliště: Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk - duplex

Příspěvek od ruste »

pro pásovec : : : Tak to jsem zatím nedělal. Myslím si, že udělat by to samozřejmě šlo, ale jde o to, že by se přidělávala další překážka do výfukového systému, většinou se odlehčuje demontáží nějakého z dílů. Ten motor by měl ve výfuku mnohem větší odpor, nevím co by to pak udělalo s řízením motoru. Jinak duplex není problém na cokoli, jak jsem psal. Většinou to řešíme montáží dvou sportovních výfuků (oba plně průchozí, demontáž originálu) nebo úplně bez sportovních výfuků a jen koncovky na každé straně(děláme ve většině). Jak jsem již psal kolegovi. Na benzin super - zvuk , výkon atd., ale nafta nevim nevim
montáž tažných zařízení - Praha východ, 1km od Prahy 9

http://www.koulenaauto.cz

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“