Prodej passata po novém roce

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Prodej passata po novém roce

Příspěvek od miky1 »

Zdarvím klubáci,můžete mi někdo vysvětlit jak to bude s prodejem auta po novym roce?
Co se to bude platit za ty poplatky?co je to to E1-E4?
Komu se ty poplatky budou platit a kolik?
To se bude platit jen při prodeji auta nebo jak?
Mam B5-rv.98,jaký mam to E??,pokud budu chtít prodat tak budu platit poplatek?
Ach jo co si to zas vyspoměli?

Uživatelský avatar
HanzDj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 25.12.2007 12:51

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od HanzDj »

Tak pokud vím tak ty nic platit nebudeš pokud prodáváš. platit bude nový majitel při přepisu a však na každé auto se prý bude platit pouze jednou ten poplatek, to znamená pokud nový majitel kterýmu to prodáš zaplatí poplatek a auto prodá tak ten další majitel již nic platit nebude.
Na jednu stranu je dobře že to zavedli, aspon zmizí ze silnic ty hrozny auta jako jsou škodovky 120atd :lol:
DÍLY SE SLEVOU 30%+
Diagnostika VW-group

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od miky1 »

HanzDj píše:Tak pokud vím tak ty nic platit nebudeš pokud prodáváš. platit bude nový majitel při přepisu a však na každé auto se prý bude platit pouze jednou ten poplatek, to znamená pokud nový majitel kterýmu to prodáš zaplatí poplatek a auto prodá tak ten další majitel již nic platit nebude.
Na jednu stranu je dobře že to zavedli, aspon zmizí ze silnic ty hrozny auta jako jsou škodovky 120atd :lol:
Aha,takže např.pokud si koupim starou škodovku za 5000kč,tak zaplatim poplatek 10000kč při přepisu?Chápu to dobře?Jé to je prča to fakt ty starý auta budou neprodejný,no je to ale dobře.

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pasikb5 »

a ja bych to zavedl jen na ty stary kramy 91 a min a jeste bych jim na to od 1.1.09 nedaval stk protoze takhle to z ulic stejne nezmizi... :roll:
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pasikb5 »

uz se to tu resilo tady je odkaz na tabulku... http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=86805
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pino.t »

pasikb5 píše:a ja bych to zavedl jen na ty stary kramy 91 a min a jeste bych jim na to od 1.1.09 nedaval stk protoze takhle to z ulic stejne nezmizi... :roll:
no to by asi nebylo nejlepší nedávat autům vyrobeným před rokem 1991 technickou. Spousta starších aut je v lepším stavu jak auta vyrobená v roce 2000.
Potřeba se nad tím trošku zamyslet. :roll:
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pasikb5 »

tak samozrejmne nejaky vyjimky by se asi museli udelat treba na veterany nebo na vyjmecny auta ale ja mel hlavne na mysli ty hrozny s 120 vartase trabanty atd. ( sorry jestli nekdo ma stary vymazleny auto nechtel jsem se nikoho nejak dotknout...)
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od klimbik »

pasikb5 píše:tak samozrejmne nejaky vyjimky by se asi museli udelat treba na veterany nebo na vyjmecny auta ale ja mel hlavne na mysli ty hrozny s 120 vartase trabanty atd. ( sorry jestli nekdo ma stary vymazleny auto nechtel jsem se nikoho nejak dotknout...)
stary vymazleny auto :) staci se podivat pinotovi do podpisu :) Passat B3
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
HanzDj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 25.12.2007 12:51

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od HanzDj »

miky1 píše:
HanzDj píše:Tak pokud vím tak ty nic platit nebudeš pokud prodáváš. platit bude nový majitel při přepisu a však na každé auto se prý bude platit pouze jednou ten poplatek, to znamená pokud nový majitel kterýmu to prodáš zaplatí poplatek a auto prodá tak ten další majitel již nic platit nebude.
Na jednu stranu je dobře že to zavedli, aspon zmizí ze silnic ty hrozny auta jako jsou škodovky 120atd :lol:
Aha,takže např.pokud si koupim starou škodovku za 5000kč,tak zaplatim poplatek 10000kč při přepisu?Chápu to dobře?Jé to je prča to fakt ty starý auta budou neprodejný,no je to ale dobře.
přesně tak chápeš to dobře :wink:
DÍLY SE SLEVOU 30%+
Diagnostika VW-group

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od standokan »

taková prča to zase neni někomu chce třeba golf1 GTi nebo 2 a chce ji udělat a potom prodat tak to taková prča neni :(
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pino.t »

klimbik píše: stary vymazleny auto :) staci se podivat pinotovi do podpisu :) Passat B3
Toš ba, ale ještě je na něm spousta práce a navíc nebyl vyroben před rokem 1991 :wink:
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od masta7710 »

pino.t píše:
klimbik píše: stary vymazleny auto :) staci se podivat pinotovi do podpisu :) Passat B3
Toš ba, ale ještě je na něm spousta práce a navíc nebyl vyroben před rokem 1991 :wink:
Je mi celkem jedno ,jestli souhlasíte nebo ne. Ale rok výroby 95 a míň patří do sběrných surovin a ne na silnici. Vždyť jsou to krámy starý 13 let a víc. :roll: :roll:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pino.t »

masta7710 píše: Je mi celkem jedno ,jestli souhlasíte nebo ne. Ale rok výroby 95 a míň patří do sběrných surovin a ne na silnici. Vždyť jsou to krámy starý 13 let a víc. :roll: :roll:
No vidíš a nám je taky jedno co si myslš.
Ale třeba spousta aut co jsou teď novy se nemůžou ani zdaleka přiblížit k těm starším co se třeba spolehlivosti nebo dílenského zpracování týče.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od masta7710 »

pino.t píše:
masta7710 píše: Je mi celkem jedno ,jestli souhlasíte nebo ne. Ale rok výroby 95 a míň patří do sběrných surovin a ne na silnici. Vždyť jsou to krámy starý 13 let a víc. :roll: :roll:
No vidíš a nám je taky jedno co si myslš.
Ale třeba spousta aut co jsou teď novy se nemůžou ani zdaleka přiblížit k těm starším co se třeba spolehlivosti nebo dílenského zpracování týče.
Kolik wágnů mladšího ročníku potkáš u krajnice s otevřenou haupnou a trojůhelníkem před autem :?: :?: :lol: Prostě ,koukej na to zprava nebo zleva ,ale za svým názorem si stojim. Na každym druhym odpočívadle a parkovišti stojí starý krámy a dělaj ostudu a bordel. Kolik z nich je asi starších než 97 :?: Je to úplně jednoduchý ,asi 90% :!: :!: :oops:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pino.t »

masta7710 píše: Kolik wágnů mladšího ročníku potkáš u krajnice s otevřenou haupnou a trojůhelníkem před autem :?: :?: :lol: Prostě ,koukej na to zprava nebo zleva ,ale za svým názorem si stojim. Na každym druhym odpočívadle a parkovišti stojí starý krámy a dělaj ostudu a bordel. Kolik z nich je asi starších než 97 :?: Je to úplně jednoduchý ,asi 90% :!: :!: :oops:
A tady tu statistiku sis vycucal z kterého prstu?
Já toho teda moc nenajezdím, né víc než 1000 km za týden.
Ale u krajnic stává i spousta nových aut. Mohl bys třeba zvážit kolik je v této republice aut vyrobených po roce 1997 a před a potom přemýšlet kolik procent stává u krajnic.
A když už, tak trojúhelník bych dával za auto.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“