Prodej passata po novém roce

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od masta7710 »

pino.t píše:
masta7710 píše: Kolik wágnů mladšího ročníku potkáš u krajnice s otevřenou haupnou a trojůhelníkem před autem :?: :?: :lol: Prostě ,koukej na to zprava nebo zleva ,ale za svým názorem si stojim. Na každym druhym odpočívadle a parkovišti stojí starý krámy a dělaj ostudu a bordel. Kolik z nich je asi starších než 97 :?: Je to úplně jednoduchý ,asi 90% :!: :!: :oops:
A tady tu statistiku sis vycucal z kterého prstu?
Já toho teda moc nenajezdím, né víc než 1000 km za týden.
Ale u krajnic stává i spousta nových aut. Mohl bys třeba zvážit kolik je v této republice aut vyrobených po roce 1997 a před a potom přemýšlet kolik procent stává u krajnic.
A když už, tak trojúhelník bych dával za auto.
Neříkám ,že mám 08 ,ale když jsem měl auto starší 10 let tak to stálo jen hromadu peněz. Což stálo prostě za h...o ! A nebudu přeci cpát mladou ,hezkou manželku do starýho auta :!: :?: :!: Nejsem syn pana Gatese ,ale nejsem tak bohatej abych kupoval levný věci. "samozřejmě netvrdím ,že co je drahý to je dobrý"

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pino.t »

masta7710 píše: Neříkám ,že mám 08 ,ale když jsem měl auto starší 10 let tak to stálo jen hromadu peněz. Což stálo prostě za h...o ! A nebudu přeci cpát mladou ,hezkou manželku do starýho auta :!: :?: :!: Nejsem syn pana Gatese ,ale nejsem tak bohatej abych kupoval levný věci. "samozřejmě netvrdím ,že co je drahý to je dobrý"
Ale pořád si neodpověděl na omoje otázky.
Já třeba taky nejsem tak bohatej abych si koupil za 250 000 novy auto s p*čou ve znaku.
Raději si koupím starší ale kvalitní auto.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od masta7710 »

pino.t píše:
masta7710 píše: Neříkám ,že mám 08 ,ale když jsem měl auto starší 10 let tak to stálo jen hromadu peněz. Což stálo prostě za h...o ! A nebudu přeci cpát mladou ,hezkou manželku do starýho auta :!: :?: :!: Nejsem syn pana Gatese ,ale nejsem tak bohatej abych kupoval levný věci. "samozřejmě netvrdím ,že co je drahý to je dobrý"
Ale pořád si neodpověděl na omoje otázky.
Já třeba taky nejsem tak bohatej abych si koupil za 250 000 novy auto s p*čou ve znaku.
Raději si koupím starší ale kvalitní auto.
Za auto s P...u ve znaku by Nedal peníze ani Gates kterej si to může dovolit. Ale u novýho předpoklad že klekne je určitě nižší než u starýho. A já pevně doufám ,že ty poplatky povedou přesně tam kam mají vést :!: A taky ,že moje 8 měsíční dcera nebude hrát na schovávanou na ulici ve starejch vracích ,protože přesně k tomu to u nás směřuje. Nevím odkud jsi ,ale přijeď se podívat k nám. A jinak AUTO s p...u ve znaku neznám. Ne všechno co má 4 kola a střechu je auto.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pino.t »

masta7710 píše: Za auto s P...u ve znaku by Nedal peníze ani Gates kterej si to může dovolit. Ale u novýho předpoklad že klekne je určitě nižší než u starýho. A já pevně doufám ,že ty poplatky povedou přesně tam kam mají vést :!: A taky ,že moje 8 měsíční dcera nebude hrát na schovávanou na ulici ve starejch vracích ,protože přesně k tomu to u nás směřuje. Nevím odkud jsi ,ale přijeď se podívat k nám. A jinak AUTO s p...u ve znaku neznám. Ne všechno co má 4 kola a střechu je auto.
Tak tam u Vás v sokolově to máte asi hodně divoky. Já jsem z Prostějova, že by tady na ulicích byly nějaky vraky ve kterých by si děcka hrály na schovávanou asi nehrozí. Když už je tu nějakej nevhodnej vrak, tak to policajti nechají odtáhnout.
Předpoklady bývají dost daleko od praxe. Určije je tu spousta klubáků co na autě akorát mění kola, olej a dolévají palivo bez nějakých problémů.
Otec měl donedávna Jettu se kterou nebyly žádné problémy, mimo autonehody nebyla nikde na odtahovce ani se nestalo, že by někam nedojela.
V práci máme rok starou X3 a už na tym umřela automatická převodovka.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od masta7710 »

pino.t píše:
masta7710 píše: Za auto s P...u ve znaku by Nedal peníze ani Gates kterej si to může dovolit. Ale u novýho předpoklad že klekne je určitě nižší než u starýho. A já pevně doufám ,že ty poplatky povedou přesně tam kam mají vést :!: A taky ,že moje 8 měsíční dcera nebude hrát na schovávanou na ulici ve starejch vracích ,protože přesně k tomu to u nás směřuje. Nevím odkud jsi ,ale přijeď se podívat k nám. A jinak AUTO s p...u ve znaku neznám. Ne všechno co má 4 kola a střechu je auto.
Tak tam u Vás v sokolově to máte asi hodně divoky. Já jsem z Prostějova, že by tady na ulicích byly nějaky vraky ve kterých by si děcka hrály na schovávanou asi nehrozí. Když už je tu nějakej nevhodnej vrak, tak to policajti nechají odtáhnout.
Předpoklady bývají dost daleko od praxe. Určije je tu spousta klubáků co na autě akorát mění kola, olej a dolévají palivo bez nějakých problémů.
Otec měl donedávna Jettu se kterou nebyly žádné problémy, mimo autonehody nebyla nikde na odtahovce ani se nestalo, že by někam nedojela.
V práci máme rok starou X3 a už na tym umřela automatická převodovka.

Až se rozední ,tak ti pošlu fotku místa 10 m vzdáleného od našeho baráku a budeš přesně vědět o čem mluvím. Jinak souhlasím že sou i silný kusy co vydrží ,stejně jako slabší u novejch aut. Vždycky to bylo a bude .Nikdo a nic neni dokonalý. Můj známej má Btrojku naprosto spolehlivou a taky bez servisu. Jenže těchhle světlejch vijímek je přeci jen málo. Doufám ,že jsem se nijak nedotkl tebe ,ale stojim si za svym.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pino.t »

masta7710 píše: Až se rozední ,tak ti pošlu fotku místa 10 m vzdáleného od našeho baráku a budeš přesně vědět o čem mluvím. Jinak souhlasím že sou i silný kusy co vydrží ,stejně jako slabší u novejch aut. Vždycky to bylo a bude .Nikdo a nic neni dokonalý. Můj známej má Btrojku naprosto spolehlivou a taky bez servisu. Jenže těchhle světlejch vijímek je přeci jen málo. Doufám ,že jsem se nijak nedotkl tebe ,ale stojim si za svym.
Každý by si měl stát za svým názorem. Já mám svůj a tak si ho hájím.
Tady taky občas stojí nějaký šrot, ale nikdy ne moc dlouho.
Ale horší je, že si tady někdo postaví starší auto na parkoviště a když se týden dva nehne z místa, tak mu někdo ukradne kola, rozbije sklo nebo takové sviňárny. A pak už je z toho jen vrak.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od masta7710 »

pino.t píše:
masta7710 píše: Až se rozední ,tak ti pošlu fotku místa 10 m vzdáleného od našeho baráku a budeš přesně vědět o čem mluvím. Jinak souhlasím že sou i silný kusy co vydrží ,stejně jako slabší u novejch aut. Vždycky to bylo a bude .Nikdo a nic neni dokonalý. Můj známej má Btrojku naprosto spolehlivou a taky bez servisu. Jenže těchhle světlejch vijímek je přeci jen málo. Doufám ,že jsem se nijak nedotkl tebe ,ale stojim si za svym.
Každý by si měl stát za svým názorem. Já mám svůj a tak si ho hájím.
Tady taky občas stojí nějaký šrot, ale nikdy ne moc dlouho.
Ale horší je, že si tady někdo postaví starší auto na parkoviště a když se týden dva nehne z místa, tak mu někdo ukradne kola, rozbije sklo nebo takové sviňárny. A pak už je z toho jen vrak.

V tom s tebou souhlasím. Za to ruce na špalek. :!: :evil: Ale chyť ty ubožáky :?

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od pino.t »

masta7710 píše: V tom s tebou souhlasím. Za to ruce na špalek. :!: :evil: Ale chyť ty ubožáky :?
To je skoro bez šance, ale dostat je pod ruku, tak si to příště snad rozmyslí.
Tady v družstvě jsou schopní ukrást z traktoru naftu klidně v sobotu dopoledne a nikdo si jich ani nevšimne. Bohužel není šance to uhlídat.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od masta7710 »

pino.t píše:
masta7710 píše: V tom s tebou souhlasím. Za to ruce na špalek. :!: :evil: Ale chyť ty ubožáky :?
To je skoro bez šance, ale dostat je pod ruku, tak si to příště snad rozmyslí.
Tady v družstvě jsou schopní ukrást z traktoru naftu klidně v sobotu dopoledne a nikdo si jich ani nevšimne. Bohužel není šance to uhlídat.
To je všude stejný.Ale i na tyhle k...y jednou dojde. Dřív nebo později !

turbo.t
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.07.2008 19:24
Bydliště: Jablonecko

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od turbo.t »

pasikb5 píše:a ja bych to zavedl jen na ty stary kramy 91 a min a jeste bych jim na to od 1.1.09 nedaval stk protoze takhle to z ulic stejne nezmizi... :roll:
Nic ve zlým,ale tohle je pěkná blbost.Většinou takouvou 120 má nějakej starej důchodec,kterej si s tím zajede někdě na nákup,nebo někam jinam.jen tak kousek cesty.Co má dělat když na nic jinýho třeba nemá?Bude chodit pěšky?Spousta G1 aG2 jsou v super stavu.právě tyhle starší auta,kde bylo minimum elektroniky byli a jsou spolehlivější než ty dnešní.

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od standokan »

souhlas :D
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od Sundee »

to ja mam passat rok 97.. este nikdy ma auto niekde nenehalo a to preto ze sa on staram. ked tak teraz na to pozeram.. tak podla par nazorov. .by som za rok dva mal odniest auto do srotu a kluce hodit do kanalu len preto ze uz bude mat 13-14 rokov.

sa troska uvedomte.. STK ma dohliadat na to aby po cestach jazdili funkcne a bezpecne auta a nie zhnite kopy srotu..
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od masta7710 »

Sundee píše:to ja mam passat rok 97.. este nikdy ma auto niekde nenehalo a to preto ze sa on staram. ked tak teraz na to pozeram.. tak podla par nazorov. .by som za rok dva mal odniest auto do srotu a kluce hodit do kanalu len preto ze uz bude mat 13-14 rokov.

sa troska uvedomte.. STK ma dohliadat na to aby po cestach jazdili funkcne a bezpecne auta a nie zhnite kopy srotu..

S T K :?: :roll: :lol: :lol: Služba Těžké Korupce :!: :!: :!:

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od Sundee »

JJ.. ale to uz je na inych organoch .. aby sa to tam kontrolovalo ... a nie na ceste
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Kristos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 04.12.2008 16:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Prodej passata po novim roce

Příspěvek od Kristos »

Tak já abych ti odpověděl na otázku tak máš E 2. Pokud to tady teda nebylo ale vyděl jsem odkaz takže jsem přišel pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“